שערי מט"ח:4.20  $3.63  

מבשלים לשבת

מתכון לעוף בטנזיה של אושרית אברג'ילמתכון לעוף בטנזיה של אושרית אברג'יללאלו מביניכם שטרם הספיקו להכיר: טנזיה הוא מאכל המזוהה עם המטבח המרוקאי המורכב בעיקרו מפירות יבשים, אגוזים ואורז, בשלל גרסאות ואין כמו שילוב של עוף מלוח עם רוטב מתקתק. חלום (אוכל)
אבי לוי עם רמי לויטעמים של שבתמטבח כיכר: אבי לוי מארח את רמי לויאיש העסקים רמי לוי מתארח במטבח "כיכר השבת" ומכין יחד עם השף אבי לוי צלי כתף, ארטישוק ירושלמי וסויה עם טחינה ירוקה ופחזניות ממולאות בקרם פטיסייר • צפו (מטבח כיכר, כיכר אוכל)
ריבו ואבי לויטעמים של שבתמטבח כיכר: אבי לוי מארח את ישי ריבוהזמר ישי ריבו מתארח במטבח "כיכר השבת" ומכין יחד עם השף אבי לוי מעקוד אלג'יראי עם טחינה על חלה טרייה וסלט מטבוחה, וקציצות של אדיר ופתיתים בלימון כבוש. צפו (מטבח כיכר, כיכר אוכל)
אבי לוי ומשה אבוטבולהתכנית השבועיתמטבח כיכר: אבי לוי ומשה אבוטובול מבשליםאבי לוי, השף עטור השבחים, מגיע לכיכר השבת לתוכנית מתכונים שבועית שאסור לפספס: בואו ללמוד מהמאסטר איך להכין כרובית בטחינה ועריסה עם סלט פוארו וצלעות טלה בבצל וצימוקי סולטן על אורז לבן. אורח: משה אבוטובול (כיכר אוכל)
צפו: אהרון רזאל מתארח במטבח כיכר השבתהתוכנית השבועיתצפו: אהרון רזאל מתארח במטבח כיכר השבתהמאסטר שף הלאומי אבי לוי מארח במטבח "כיכר השבת" את הזמר אהרן רזאל. יחד הם מבשלים צוואר עגל על במיה וחיטה וסיגרים אלג'יראים ממולאים בפיסטוקים על קרם ג'אבן (מתכונים)
מטבח כיכר: אבי לוי ויהודה אבו מבשליםמטבח כיכר: אבי לוי ויהודה אבו מבשליםמה מתבשל השבוע במטבח כיכר השבת? צפו ביהודה אבו והשף המעוטר אבי לוי מבשלים יחד קציצות דגים עם פולים וסלט זעלוק וטאג'ין כבש בבטטה ופירות יבשים וחלה (אוכל)
צפו: אבי לוי וניר קפטן במטבח כיכר השבתלכבוד שבתצפו: אבי לוי וניר קפטן במטבח כיכר השבתמה מתבשל השבוע במטבח כיכר השבת? צפו בניר קפטן והשף המעוטר אבי לוי מבשלים יחד דגים בשרמולה, שופלור כרובית ואסאדו ללא עצם גרגירי חומוס ולימון כבוש מוגש על חציל קלוי (אוכל)
אבי לוי ואלי בירצפו: אבי לוי ואלי ביר במטבח כיכר השבתמה מתבשל השבוע במטבח כיכר השבת? צפו באלי ביר, נשיא ״איחוד הצלה״ והשף המעוטר אבי לוי מבשלים יחד טנזיה פירות יבשים עם אורז זעפרן ושקדים וסיגרים ממולאים באנטרקוט (אוכל)
צפו: אבי לוי ואיציק סודרי במטבח כיכר השבתמטעמים לשבתצפו: אבי לוי ואיציק סודרי במטבח כיכר השבתאבי לוי, השף עטור השבחים, מגיע לכיכר השבת לתוכנית מתכונים שבועית שאסור לפספס: בואו ללמוד מהמאסטר איך להכין מוח עגל בפלפלים ולימונים וקציצות עוף. אורח: איציק סודרי (כיכר אוכל)
עמי מימון ואבי לוי במטבחאל תחמיצומהשבוע: מבשלים בכיכר עם אבי לויאבי לוי, השף עטור השבחים, מגיע לכיכר השבת לתוכנית מתכונים שבועית שאסור לפספס: בואו ללמוד מהמאסטר איך להכין שקשוקת אנטריקוט נהדרת ופרגית בבורגול. אורח: עמי מימון (כיכר אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים