מי שיר השנה שלכם לשנת תשפ"א? הצביעומי שיר השנה שלכם לשנת תשפ"א? הצביעו
כ"ח באלול תשפא | 05.09.21
בואו והצביעו למועמדים שלכם בסקר אנשי השנה במוזיקה של אתר 'כיכר השבת'. מי שיר השנה שלכם, מי המעבד והקליפ של השנה, ואיזה אלבום עשה לכם את שנת תשפ"א (מוזיקה)
המבקר: סיכום שנת תש"פ במוזיקה היהודיתהמבקר: סיכום שנת תש"פ במוזיקה היהודיתנתנאל לייפר44
מי זמר השנה של ה'מבקר'? איזה אלבום הוא הכי אהב ומי הוא מאמין שיהיה פריצת השנה בשנה הקרובה? סיכום שנת תש"פ במוזיקה היהודית מזווית מבטו של נתנאל לייפר • צפו (המבקר)
כיכר שואו: אלו הזוכים באנשי השנה במוזיקהכיכר שואו: אלו הזוכים באנשי השנה במוזיקהכיכר השבת257
אחרי עשרות אלפי הצבעות שלכם הגולשים, אלו אנשי השנה במוזיקה היהודית לשנת תש"פ בהגשתו של מנחם טוקר ובעריכתו של נתנאל לייפר • כל נתוני האמת נחשפים • צפו בשידור (כיכר Show)
מחר, בשעה 20:00: המצעד הגדול של 'כיכר'מחר, בשעה 20:00: המצעד הגדול של 'כיכר'כיכר השבת231
מי היו אנשי השנה שלכם במוזיקה לשנת תש"פ? מי זמר השנה? מהו שיר השנה? ואיזה מעבד הכי אהבתם? כל התוצאות ישודרו כאן בלייב ביום שני של חוה"מ סוכות (מוזיקה)
שוב מוביל, ישי לפידותאלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדיכיכר השבת9
השיר הכי מושמע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - שוב "בקש עבדך" של ישי לפידות. במקום השני 'הנשמה בקרבי' של מוטי שטיינמץ • הדירוג המלא (מוזיקה)
אלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדיכיכר השבת10
השיר הכי מושמע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - "יש לי מלאך" של אסף שפר. במקום השני 'אלוקים גדול' של אבישי אשל • הדירוג המלא (מוזיקה)
אלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדיכיכר השבת6
השיר הכי מושמע בפעם השנייה ברציפות בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - "אלוקים גדול" של אבישי אשל. במקום השני 'חתן וגם כלה' של אבי אילסון • הדירוג המלא (מוזיקה)
השיר המושמע ביותר השבוע: 'אלוקים גדול'השיר המושמע ביותר השבוע: 'אלוקים גדול'כיכר השבת
השיר הכי מושמע השבוע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", "אלוקים גדול" של אבישי אשל. במקום השני ברוח ימי הפורים "המלך" עמירן דביר • הדירוג המלא (מוזיקה)
צעיר ומפתיע - יוני Z ׁ(זיגלבוים)השיר הכי מושמע בשבוע האחרון ברדיו: מה נעשהכיכר השבת
השיר הכי מושמע השבוע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", הוא "מה נעשה" של הזמר יוני Z. במקום השני נמצא "אלוקים גדול" של אבישי אשל. הדירוג המלא (מוזיקה)
השיר הכי מושמע בשבוע האחרון ברדיו: אחים בנפשהשיר הכי מושמע בשבוע האחרון ברדיו: אחים בנפשכיכר השבת2
השיר הכי מושמע השבוע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", הוא "אחים בנפש" של אברהם פריד. במקום השני נמצא "חתן וגם כלה" של אבי אילסון. הדירוג המלא (מוזיקה)
יידל ורדיגר, ארכיוןבאווירת ט"ו בשבט: זה השיר הכי מושמע השבועכיכר מוזיקה1
השיר הכי מושמע בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" הוא "אילן" של יידל ורדיגר. גם "שירת העשבים" ו"ארץ זבת חלב" בעשירייה הראשונה (מצעד כיכר)
פריד שוב במקום הראשון, איציק דדיה בשניפריד שוב במקום הראשון, איציק דדיה בשנייאיר טוקר3
שבוע שלישי ברציפות: אברהם פריד מוביל את רשימת ההשמעות ברדיו החרדי עם "אחים בנפש". כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור 'כיכר השבת'. דדיה פרץ למקום השני (מוזיקה)
אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדייאיר טוקר
שבוע שני ברציפות: אברהם פריד מוביל את רשימת ההשמעות ברדיו החרדי עם "אחים בנפש" כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת". ומי במקום השני? (מוזיקה)
אברהם פרידאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדייאיר טוקר
"אחים בנפש" של אברהם פריד כובש את המקום הראשון בהשמעות בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת". ומי במקום השני? (מוזיקה)
אליקם בוטה ואבישי אשלשני השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדי - מזרחייםכיכר מוזיקה1
"מתי תבוא" של אליקם בוטה ו"אלוקים גדול" של אבישי אשל, הם שני השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדי. ובגזרת הרדיו האינטרנטי: יואלי קליין וקובי ברומר לוקחים את הבכורה (מוזיקה)
אליקם בוטה, במקום הראשון ברדיוזה השיר הכי מושמע השבוע ברדיו החרדיכיכר השבת6
"מתי תבוא" של אליקם בוטה, הוא השיר המושמע ביותר בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" בשבוע האחרון - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת". ומי במקום השני? (מצעד כיכר)
אמיר אליהובום: השיר של אמיר אליהו - הכי מושמע השבועכיכר השבת1
זוכרים את תקופת הלהיטים המגויירים? בטח תופתעו לשמוע שאחד מכוכביה הגדולים זורח שוב: "בבקשה", שירו של אמיר אליהו, הוא השיר המושמע ביותר ברדיו החרדי השבוע (מוזיקה)
פסטיבל ריקודים: זה מה שהיה השבוע ברדיופסטיבל ריקודים: זה מה שהיה השבוע ברדיוכיכר השבת2
למעט פסטיבל ריקודים, אין לנו הסבר אחר לזה: "רוקדים הלילה" ו"הלילה נרקוד", הם שני השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות. הדירוג המלא בפנים (מוזיקה)
גם "הלילה נרקוד": אלעד שער שוב המושמע ביותרגם "הלילה נרקוד": אלעד שער שוב המושמע ביותרכיכר השבת8
"הלילה נרקוד", שירו של אלעד שער, הוא שוב השיר המושמע ביותר בשבוע האחרון בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור כיכר השבת (מצעד כיכר)
אלעד שערבסימן ריקודים: זה השיר המושמע ביותר השבועכיכר השבת6
"הלילה נרקוד", שירו של אלעד שער, הוא השיר המושמע ביותר בשבוע האחרון בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת" (מצעד כיכר)
משה דוויקהכי למעלה: זה השיר הכי מושמע השבוע ברדיוכיכר השבת18
"למעלה" של משה דוויק, הוא השיר המושמע ביותר בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור כיכר השבת.
מרדכי בן דוד, ארכיוןזה השיר המושמע ביותר השבוע ברדיו החרדיכיכר השבת2
"חברון מאז ומתמיד", שירו של ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד, הוא השיר המושמע ביותר השבוע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה". ומי במקום השני? (
אברהם פריד. ארכיוןאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיכיכר השבת
השיר הכי מושמע בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", הוא "עובר מה שעובר" של אברהם פריד. במקום השני, בשל הילולת רחל אמנו, נמצא "רחל" של מידד טסה (מוזיקה)
כך היארצייט למרן השפיע על השירים ברדיוכך היארצייט למרן השפיע על השירים ברדיוכיכר השבת5
"כוכב מאיר" של עוזיה צדוק, השיר שנכתב לעילוי נשמתו של מרן רבי עובדיה יוסף זצוק"ל - הוא השיר המושמע ביותר בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה". הרשימה המלאה (מוזיקה, מצעד כיכר)
ישי לפידות. מובילהזמר הכי מושמע בשבוע האחרון: ישי לפידותיאיר טוקר7
השיר הכי מושמע בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", הוא "בקש עבדך" של ישי לפידות. ומי הכי מושמע בדיגיטל? הדירוג המלא (מוזיקה)
זה מה שהרדיו החרדי השמיע לכם בשנה האחרונהזה מה שהרדיו החרדי השמיע לכם בשנה האחרונהכיכר השבת12
אלו הזמרים והשירים שכבשו את תחנות הרדיו החרדיות בשנה האחרונה. פריד ושוואקי בראש, חיים ישראל מככב במקומות הראשונים ובני פרידמן במקום הרביעי ברדיו ובדיגיטל. הדירוג המלא (מוזיקה, מצעד כיכר)

עוד כתבות

מצעד כיכר

מצעד המוזיקה היהודי של כיכר השבת ורדיו מטר: דירוג השירים החסידיים והיהודיים הכי מושמעים בערוצי הרדיו ובאתרי האינטרנט החרדים

כיכר facebook