פרידמן, רזאל ורנד: השירים הכי מושמעים השבועפרידמן, רזאל ורנד: השירים הכי מושמעים השבועיאיר טוקר2
"עברי אנוכי" של בני פרידמן, חוזר לככב בראש מצעד ההשמעות בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", זאת אחרי שבוע בו פינה את הבכורה ל"עבור מישהו אחר" של שמחה פרידמן. ואיפה החדש של שולי רנד? (מוזיקה)
בני ושמחה פרידמןבני פרידמן מאבד את המקום הראשון לטובת בן הדודיאיר טוקר5
אחרי שבועות ארוכים, בני פרידמן ושירו "עברי אנוכי" עוזבים את המקום הראשון במצעד ההשמעות של כיכר השבת. ומי נכנס במקומו? בן הדוד שמחה פרידמן, ושירו החדש "עבור מישהו אחר" (מוזיקה)
מאיר בנאי ז"למצעד ההשמעות: מאיר בנאי ז"ל במקום השנייאיר טוקר1
"עברי אנוכי" של בני פרידמן, כנראה השיר הכי יציב בסביבה, מסרב לעזוב את המקום הראשון במצעד ההשמעות של "כיכר השבת". אחריו נמצא "לך אלי" של מאיר בנאי ז"ל (מוזיקה)
מאיר בנאיהרביעי בהשמעות ברדיו: "לך אלי" של מאיר בנאיכיכר השבת1
פטירתו בסוף השבוע האחרון של מאיר בנאי ז"ל, הפכה את שירו "לך אלי" לרביעי בדירוג השירים המושמעים ביותר בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" (מצעד כיכר)
בני פרידמן. מתי הוא יעזוב את המקום הראשון?לא תצליחו להזיז אותו: בני פרידמן הכי מושמע. עדייןכיכר השבת1
בני פרידמן עדיין מוביל במקום הראשון ברדיו, יניב בן משיח מחוץ לעשרת השירים המושמעים - כך עולה מניטור ההשמעות השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת" בתחנות הרדיו החרדיות וברדיו האינטרנטי (מוזיקה)
אלו השירים הכי מושמעים ברדיו החרדי בחנוכהאלו השירים הכי מושמעים ברדיו החרדי בחנוכהיאיר טוקר
גם ימי החנוכה לא הצליחו להזיז מהמקום הראשון במצעד ההשמעות בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" את "עברי אנוכי" של בני פרידמן. מי במקום השני? הנה הנתונים (מוזיקה)
בני פרידמן ויעקב שוואקיץ מוביליםמצעד הלהיטים המושמעים בשבוע האחרון ברדיוכיכר מוזיקה2
"עברי אנוכי" של בני פרידמן ממשיך להיות השיר הכי מושמע בתחנות הרדיו והחרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", כך לפי הניטור השבועי של רדיומטר עבוד "כיכר השבת". ומי אחריו? (המצעד)
יונתן רזאל ובני פרידמן. מוביליםאלו השירים הכי מושמעים השבוע בתחנות הרדיויאיר טוקר1
שירו של בני פרידמן ממשיך להוביל את רשימת ההשמעות בתחנות הרדיו החרדיות. בגזרת האינטרנט, כובש ברוך שלום עם "לא ימלט" את המקום הראשון. הרשימה המלאה (המצעד)
בני פרידמן. שולט במקום הראשוןלא זז מהמקום הראשון: בני פרידמן שולט במצעדיאיר טוקר5
שירו של בני פרידמן, "עברי אנכי", הוא השיר המושמע ביותר השבוע גם בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה" וגם בתחנות הרדיו האינטרנטיות. הדירוג המלא - בפנים (מצעד ההשמעות)
בני פרידמן. בראשאלו השירים הכי מושמעים השבוע בתחנות הרדיויאיר טוקר1
בני פרידמן ו"עברי אנכי" כובשים את המקום הראשון בנתוני ההשמעות בשבוע האחרון בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה". ומי במקום הראשון באינטרנט? (מצעד כיכר)
ר' בן ציון שנקר ז"ל בראיון שהעניק לפני מותובשירים הכי מושמעים השבוע: ר' בן ציון שנקר ז"לכיכר מוזיקה
השבוע במצעד השירים המושמעים ביותר: שירי חברון לרגל שבת חיי שרה, ושלוש קלאסיקות של ר' בן ציון שנקר ע"ה שנפטר בשבוע שעבר (מוזיקה, מצעד כיכר השבת)
אהרן רזאל ושלומי גרטנר. מוביליםהכי מושמעים השבוע: שלומי גרטנר, רזאל והאניגכיכר מוזיקה
"קדיש" של שלומי גרטנר - הוא השיר הכי מושמע בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" ל"כיכר השבת". ומי מוביל באינטרנט? (מוזיקה)
מידד טסה, ארכיוןבראש מצעד ההשמעות: "רחל" של מידד טסהכיכר מוזיקה5
מצעד ההשמעות של "כיכר השבת" ו"רדיומטר": מידד טסה עם "רחל" במקום הראשון; במקום השני יעקב שוואקי ו"מאמין בניסים"; אחריו, במקום השלישי, שלומי גרטנר שהצליח להכניס שני שירים מאלבומו הטרי למצעד השבועי
עוזיה צדוק ויעקב שוואקיבזכות מרן: עוזיה צדוק ויעקב שוואקי - הכי מושמעיםכיכר מוזיקה3
אווירת יום השנה לפטירת מרן הרב עובדיה יוסף הורגשה בתחנות הרדיו החרדיות - ולא רק במשדרי ההתרמות: השירים הכי מושמעים השבוע הם שירים שנכתבו על פוסק הדור (מוזיקה)
שרים לתורה. אילוסטרציהדירוג ההשמעות ברדיו: שרים לתורה הקדושהכיכר מוזיקה
בשבוע שחלף, מצאו את מקומם בפלייליסט של תחנות הרדיו החרדיות ​שירי שמחת תורה ובראשית, בצמוד ללהיטים הקבועים שנמצאים מזה מספר שבועות בראש המצעד (מצעד כיכר)
חיליק פרנק. ארכיוןהחג ברדיו: חיליק פרנק בראש מצעד ההשמעותכיכר מוזיקה3
חיליק פרנק בראש מצעד ההשמעות עם אלבום הניגונים האולטימטיבי לחגי תשרי. גד אלבז ובני פרידמן מסרבים לעזוב את ראש המצעד עם השירים "מאיפה להתחיל" ו"כולם שרים" (מצעד כיכר)
יונתן רזאל ושלומי גרטנר. מובילים ברדיוגרטנר ורזאל מזנקים, בן דוד ומונה אחריהםכיכר מוזיקה4
אחרי שלושה שבועות ברצף, בני פרידמן ו"בספר חיים" עוזבים את המקום הראשון במצעד ההשמעות ברדיו, לטובת שלומי גרטנר ויונתן רזאל. ומה קורה בגזרת האינטרנט? פרידמן עדיין מוביל (מצעד כיכר)
מרדכי בן דוד, "מלך" שני בהשמעות ברדיו"מלך": מרדכי בן דוד במקום השני במצעד כיכרכיכר השבת1
"מלך" של מרדכי בן דוד מתמקם גבוה במצעד ההשמעות, אבל לא מצליח לעקוף את "בספר החיים" של בני פרידמן, שנמצא במקומות הראשונים כבר שבועיים ברצף. הדירוג המלא (מצעד כיכר)
בני פרידמן, ארכיון'בספר חיים' של בני פרידמן בראש מצעד ההשמעותכיכר מוזיקה
"בספר חיים" של בני פרידמן כובש את המקום הראשון ברדיו וזוכה גם במקום הרביעי בדירוג ההשמעות באינטרנט. "עננו" של יידל ורדיגר ו"מי אדיר" של אליעזר רוזנפלד במקום השני והשלישי ברדיו (מצעד כיכר)
היום השמיני וגד אלבז, מובילים בהשמעותחדש ב"כיכר מוזיקה": השירים הכי מושמעיםכיכר מוזיקה9
לראשונה במדיה החרדית, 'כיכר השבת' ו'רדיומטר' מגישים את מצעד המוזיקה היהודי - השירים הכי מושמעים בתחנות הרדיו החרדיות ובאתרי האינטרנט. מי בראש? כנסו לרשימה (מוזיקה)

מצעד כיכר

מצעד המוזיקה היהודי של כיכר השבת ורדיו מטר: דירוג השירים החסידיים והיהודיים הכי מושמעים בערוצי הרדיו ובאתרי האינטרנט החרדים

כיכר facebook