מרים פרץ: "מאיפה הכוחות שלי? מהקב"ה!"מרים פרץ: "מאיפה הכוחות שלי? מהקב"ה!"
א' באייר תשפא | 13.04.21
מרים פרץ, האם ששכלה את שני בניה בלבנון ורצועת עזה, ובעלה גם הוא נפטר, התארחה באולפן 'אחד על אחד' וסיפרה על האמונה בבורא עולם • הריאיון המלא, הערב ב'כיכר' (בארץ)
אפרת ברזלאפרת ברזל ממשיכה לנפץ את כל המחיצותכיכר בשיתוף אפרת ברזל
משהו קורה לך כשאתה קורא בספר שבו המילים מונחות ישירות אל תוך העולמות הרגשיים, אל מאחורי הקלעים של עצמנו. כאילו מישהו הדליק פרוז'קטור ענק של אור נעים(חדש)
איך עוצרים את הפילוג הפנימי? הסקר השבועיאיך עוצרים את הפילוג הפנימי? הסקר השבועיכיכר בשיתוף קיימא
אילוסטרציהישיבה טכנולוגית בשילוב שירות משמעותיכיכר בשיתוף דרך חיים
ישיבת ההסדר החרדית-טכנולוגית "דרך חיים" פותחת את שעריה לרישום המחזור הבא למבקשים לשלב תורה עם חיי מעשה ולהבטיח לעצמם עתיד בעל תוכן רוחני ומפרנס (תורה)
אילוסטרציההחום הגיע, חייבים נעם 1 בבית! שיהיה קרררכיכר בשיתוף נועם 1
אז עד עכשיו דחיתם את רכישת בר המים של נעם 1. אבל עכשיו כשהקיץ פה והשמש קופחת כל מה שאתם צריכים זו כוס מים קרים כשאתם נכנסים הביתה. מותר גם לשב"ק (שיווקי)
אילוסטרציהטוקר יבחר את ילד הפלא הבא בריאלטי חדשכיכר בשיתוף מגי'ק קאס
כיכר השבת בשיתוף מגי'ק קאס יוצא בריאלטי חדש במטרה לאתר את ילד הפלא הבא שיכבוש את כל הבמות.רוצה להגיש מועמדות? שלח קליפ, ואולי אתה תהיה המג'יק הבא (מוזיקה)
אילוסטרציהרוצים לצאת מהחל"ת ולחזור לשוק העבודה? תתחילו פהכיכר בשיתוף לשכת התעסוקה
בתקופה זו של חזרה לשיגרה ולקראת הפסקת תשלומי החל"ת, יצאה לשכת התעסוקה בהוראות ברורות למחפשי עבודה כדי להצליח במשימתם - כנסו ועשו את זה נכון (מקודם)
אילוסטרציהבקרוב: ישראל מתחילה למחזר בקבוקי פלסטיק גדוליםכיכר בשיתוף המשרד להגנת הסביבה
ביום 1 בדצמבר 2021 תיכנס לתוקפה החלטה של השרה להגנת הסביבה גילה גמליאל להרחבת חוק הפיקדון ולפיה יחויבו בדמי פיקדון גם מכלי משקה גדולים (מיחזור, מקודם)
אילוסטרציההמקפצה לעולם התעסוקה: תואר ראשון באוניברסי' ת"אכיכר בשיתוף האוניברסיטה
יום פתוח וירטואלי לתואר ראשון ותואר שני באוני' ת"א, המוסד האקדמי הנחשב בישראל • תנאים מעולים למתקבלים לתוכנית • קבלה ללא פסיכומטרי למגוון מסלולי לימוד (לימודים, מקודם)
נער בסיכון נעדר ונמצא לאחר שעות בפח מוטמןנער בסיכון נעדר ונמצא לאחר שעות בפח מוטמןכיכר השבת
כוחות גדולים של משטרה הוזעקו הלילה לסייע בחיפושים אחר נער בן 16 בסיכון שנעדר במשך מספר שעות • לבסוף הנער אותר בתוך פח אשפה מוטמן, בעומק מספר מטרים (אקטואלי)
אילוסטרציה"קרקע לכל כיס": בהוד השרון מ-99 אלף ₪ בלבדכיכר בשיתוף איימקס גרופ
חברת הנדל״ן שתאפשר לכל משקיע מ-99,000 ₪, לרכוש את חלקו בקרקע פרטית בטאבו אשר במועד הפשרתה הרווח צפוי להגיע לכ- 300% ע״פ שמאות בתקן 22! (נדל"ן, מקודם)
אילוסטרציהלבחור חדר לידה עם מלא הפתעות ליולדת..כיכר בשיתוף הדסה
בחדרי הלידה החדשים של הדסה תזכי ליחס מפנק ומשפחתי וגם תקבלי מתנה לבחירה ואפילו לילה נוסף במלונית. נציגת מועדון היולדות תשמח לתת לך פרטים נוספים (יולדות, מקודם)
ליאון מזמין אתכם לסדרת מופעים - בחינםליאון מזמין אתכם לסדרת מופעים - בחינםבשיתוף עיריית ירושלים1
סדרת המופעים "פסח LIVE ירושלים" תהיה זמינה לצפייה חינם בשידור חי לאורך ימי חול המועד • ליאון: "רואה זכות עצומה במתן שמחת חג אמיתית למשפחות בישראל" (חרדים)
קורס הכנה ללידה • גם לבעל וגם ליולדת !קורס הכנה ללידה • גם לבעל וגם ליולדת !כיכר בשיתוף מעיני הישועה
כל מה שרצית לשאול ולדעת על תכנון הלידה שלך וכל מה שמסביב בהשתתפות סגל המומחים וצוות המילדות שלנו כולל 3 מפגשים לבעלים עם רב המרכז הרפואי (יולדות, מקודם)
אילוסטרציהעשרות אתרים פתוחים חינם בחול המועדכיכר בשיתוף פועלים
בנק הפועלים חוגג 100 שנה ופותח כמידי שנה, עשרות אתרים לכולם לטיול ובילוי • סיורים מודרכים בכל הארץ בשיתוף עמותת "אשכולות" • הירשמו מראש ותיהנו! (פסח, מקודם)
אילוסטרציההאמת נחשפת: מי הם האנשים שמצביעים למועמדים לא חרדים? צפוכיכר בשיתוף הציונות הדתית61
עצוב, מקומם, אבל אסור להתעלם: כך נראית התופעה במסגרתה יותר ויותר חרדים מעדיפים לתמוך במועמדים לא חרדים במקום במועמדים משלנו (חרדים, מקודם)
אילוסטרציהמקבל סירובים מהבנק? כך נתקן לך את זהכיכר בשיתוף פיקס קרדיט
מה זה חיווי אשראי אדום? למה אני מקבל סירובים מהבנק? איך אפשר להעלות את דירוג האשראי שלי? האם שייך למחוק נתוני אשראי מהמאגר של בנק ישראל? יש מי שיעזור לך! (בנקאות)
אילוסטרציהבמחירים מפתיעים לרגל ההשקה ולכבוד חג הפסחכיכר בשיתוף כל פה
"דבריו של גפני ממחישים תפיסה של יחס פסול לכלל החוזרים בתשובה""דבריו של גפני ממחישים תפיסה של יחס פסול לכלל החוזרים בתשובה"כיכר בשיתוף הציונות הדתית45
עו"ד איתמר בן גביר מגיב בחריפות לדברים שאמר נגדו ח"כ משה גפני בביקור בישיבת חברון היום. "לא זוהי דרכו של הציבור החרדי, שרובו ככולו מחבק את החוזרים בתשובה, ונוהג כלפיהם באהבת ישראל מובהקת" (חרדים)
צפו: הג׳ינגל המקפיץ של 'יהדות התורה'צפו: הג׳ינגל המקפיץ של 'יהדות התורה'כיכר בשיתוף יהדות התורה70
הג׳ינגל המקפיץ של 'יהדות התורה' לקראת הבחירות לכנסת המתקרבות ובאות, בביצועם של הזמרים מנדי וייס ורולי דיקמן - ׳זו גדולתנו וזו גאוותנו, קודם כל חרדים׳! (חדשות חרדים)
מכתב ההתחייבות של סמוטריץ' לציבור החרדימכתב ההתחייבות של סמוטריץ' לציבור החרדיכיכר בשיתוף 'הציונות הדתית'90
שבוע וחצי לבחירות: על רקע הקמפיין הנגטיבי נגדו מפרסם ח"כ בצלאל סמוטריץ מסמך מפורט בו הוא מתחייב לשמור מכל משמר על עולם התורה ולהילחם נגד כל הניסיונות להצר את צעדי הציבור החרדי ולפגוע בסטטוס קוו. המסמך המלא – בפנים (חרדים)
אילוסטרציהבראש שקט: הלוואה. בריבית טובה מהבנק.כיכר בשיתוף max
הלוואה זולה יותר מהלוואה בבנק • מקבלים את הכסף לחשבון תוך 3 ימי עסקים • הלוואה חוץ בנקאית שלא מכבידה על מסגרת העו"ש בבנק • עד 60 תשלומים (צרכנות, מקודם)
אילוסטרציהבראש שקט: הלוואה, בריבית טובה מהבנק,כיכר בשיתוף max
הלוואה זולה יותר מהלוואה בבנק • מקבלים את הכסף לחשבון תוך 3 ימי עסקים • הלוואה חוץ בנקאית שלא מכבידה על מסגרת העו"ש בבנק • עד 60 תשלומים (צרכנות, מקודם)
אילוסטרציהקניות בראש שקט: הלוואה בריבית טובה מהבנקכיכר בשיתוף max
הלוואה זולה יותר מהלוואה בבנק • מקבלים את הכסף לחשבון תוך 3 ימי עסקים • הלוואה חוץ בנקאית שלא מכבידה על מסגרת העו"ש בבנק • עד 60 תשלומים (צרכנות, מקודם)
אילוסטרציהקניות בראש שקט: הלוואה בריבית טובה מהבנקכיכר בשיתוף max
הלוואה זולה יותר מהלוואה בבנק • מקבלים את הכסף לחשבון תוך 3 ימי עסקים • הלוואה חוץ בנקאית שלא מכבידה על מסגרת העו"ש בבנק • עד 60 תשלומים (צרכנות, מקודם)
אילוסטרציהשקט נפשי ומקסימום תשואה זה השקעה בנדל"ןכיכר בשיתוף פלטינום
עם הון עצמי של 150,000 תוכלו להצטרף להשקעה בטוחה במיקום נגיש ועם פוטנציאל תשואה גבוה במשרד מפואר במרכז השכונות החרדיות בירושלים (נדל"ן מקודם)

למקרה שפספסתם‎

כיכר facebook