זו לא עוד חנות ספרים

הרה"צ ר´ ישראל הגר התכבד בקביעת מזוזה של חנות חדשה בביתר. מה שמעניין הוא, שמדובר בחנות ה-12 ברשת "אור החיים" (צרכנות)

יצחק גולד | כיכר השבת |

זו בעצם בשורה לתושבי ביתר, למרות שחלקם הגדול בכלל עובד בירושלים. רשת ספרי אור החיים פותחת סניף חדש בביתר עילית.

האירוע הזה שיכול היה להיות עוד אירוע איזוטרי. די הרבה חנויות נפתחות. הציבור שלנו ב"ה הולך ומתרחב. היה לאירוע מדובר ומכובד.

את קביעת המזוזה עשה הרה"צ ר' ישראל הגר מוויזניץ שליט"א. נכחו במקום אישי ציבור ונכבדים ואפילו ראש העיר בכבודו ובעצמו הטריח ובא לאירוע. שהרי לא דין חנות סתם לחנות של רשת 'אור החיים', ולא דין חנות של 'אור החיים', כדין החנות ה-12 של הרשת.

'ספרי אור החיים' מפעילים כיום, עם פתיחת החנות החדשה, 12 חנויות בכל רחבי הארץ. כאשר לא רק ירושלים, בני ברק ואלעד זכאיות לחנות, אלא גם קריית ספר וברכפלד. מקומה של ביתר נפקד משום מה עד פתיחת החנות הנוכחית.

למי שלא מכיר, הרשת הזו, היא אחת הרשתות המובילות במגזר החרדי, הן מבחינת קצב ההתרחבות והן מבחינת מחזור העסקים.

בחנות החדשה יוכלו תושבי ביתר להשיג מגוון ענק של ספרי קודש. בניהם: ש"ס וילנא החדש, משניות וילנא החדש, מחזורים, חומשים, ראשונים, אחרונים, סידורים, גמרות, הגדות ספרי בישול, ספרי קריאה לילדים ולמבוגרים ועוד.

לא רק ספרים מוכרת הרשת, בחנויות הרשת ניתן להשיג גם: ציציות, טליתות, מזוזות כיפות, תפילין, דיסקים, קלטות וכד' והכל בהידור רב.

הבשורה הטובה מכולם, בקיץ הקרוב, לקראת בין הזמנים ולרגל החזרה ללימודים, ניתן יהיה להשיג בכל חנויות הרשת, את ספרי הלימוד הנדרשים לתתי"ם ולבתי הספר. לא תצטרכו לרוץ לגאולה... או לרחוב רבי עקיבא. חנויות 'אור החיים' קרוב לביתכם. כן, גם בביתר.

,,,,,

הרה"צ רבי ישראל הגר בקביעת המזוזה

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר