"כיכר הייטק"

הצעדים הראשונים של יזם חדש; והאם אפשר לעשות כסף מאפליקציות?

מה זה בכלל אפליקציה, למה היא משמשת אותנו, ובמה היא שונה מאתר אינטרנט רגיל? מנכ"ל חברת 200Apps מסביר • ומה גורם לשכיר עם תפקיד בכיר בחברה בשווי 18 מיליארד דולר, להקים מיזם חדש מאפס (טכנולוגיה, הייטק)

בפרק הרביעי של "כיכר הייטק": תחילת דרכו של סטארטפיסט: הרבה צדדים יש בעולם הדינמי של ההייטק, הפעם, נתמקד בצד של היזם החדש שמקים חברה מאפס, מה גורם לו לעזוב עבודה מצליחה ומרוויחה, ולהקים מיזם. כמו כן, מתארח מנכ"ל חברה שעוזרת ליזמים להפוך חלום למציאות.

בפרק הזה מתארח אלכס יעקובוב מנכ"ל חברת 200Apps - חברה שמפתחת אפליקציות לחברות ולאנשים פרטיים. אלכס יזם מנוסה שעובד עם חברות גלובליות מסביר מה זה בכלל אפליקציה, למה היא משמשת אותנו, במה היא שונה מאתר אינטרנט רגיל, והאם בכלל כדאי לפתח אפליקציה שנרוויח ממנה כסף או נעשה אקזיט.

בהמשך מתארח כפיר קמחי מנכ"ל Itsmine - חברת אבטחת מידע מירושלים שגייסה השקעה מקרן OurCrowd. כפיר מספר על התהליך שעבר מעובד שכיר עם תפקיד בכיר בחברה בשווי 18 מיליארד דולר, להקים מיזם חדש בתחום צפוף של חברות. כמו כן, מספר כפיר על האתגרים והחדשנות שיש במסע הקסום והמלחיץ של עולם ההייטק.

ב"כיכר הייטק" מתארחים מידי שבוע מומחי טכנולוגיה, יזמים סדרתיים, משקיעי הון סיכון, ומנהלי קהילות הייטק, שידברו על כל מה שחדש בעולמות הללו, וכמו תמיד - יש קשר לעולם החרדי.

את התכנית מגישים ישראל גרוס מייסד שותף בחברת L7 Defense חברת הייטק גלובלית שמספקת פתרון הגנה מתקיפות סייבר לממשלות, בנקים וארגונים גדולים. ואברהם רפאל - חובב טכנולוגי, יזם ומשקיע.

צפו בפרק המלא:

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר