צלבי קרס - בבית המקדש? סיור מרתק • צפוצלבי קרס - בבית המקדש? סיור מרתק לתשעה באב • צפו
ט' באב תשפ | 30.07.20
סיור מודרך במתחם 'מוזיאון מגדל דוד', שופך אור על עיר הקודש ירושלים שלפני החורבן • העיצובים המפוארים שקידמו את עולי הרגל ו'צלבי הקרס' שעל שער חולדה • החורבן - בהמחשה חיה (בארץ)
אומן - בשילוב קברי צדיקים • אחרון בסדרהאומן - בשילוב קברי צדיקים • אחרון בסדרהיוחנן בלייך וחנני ברייטקופף6
רבבות טסים מדי שנה מנתב"ג לאומן במחירים מופרזים; 'כיכר השבת' מגיש מסלולים שיקצצו את המחירים בעשרות אחוזים, כשאף תוכלו לשלב במסע קברי צדיקים. צפו בכתבה (כיכר TV)
כך תחסכו מאות דולרים בדרך לאומן • פרק בכך תחסכו מאות דולרים בדרך לאומן • פרק בחנני ברייטקופף ויוחנן בלייך11
רבבות טסים מדי שנה לאומן במחירים מופרזים; 'כיכר השבת' מגיש לכם את המסלולים המומלצים והזולים - אשר יחתכו לכם את המחירים בעשרות אחוזים • צפו בכתבה (כיכר TV, תיירות)
הפיצוץהפגז המסוכן, פוצץ בחוף בנתניה. צפוכיכר השבת
קריאה שהתקבלה היום במשטרת ישראל על חפץ חשוד בחוף פולג, הביאה למקום את חבלני המשטרה. אלו זיהו כי מדובר בנפל במצב מסוכן של פגז ארטילרי מהתקופה המנדטורית (משטרה)
הכירו: השעון המעורר שיזרוק אתכם מהמיטההכירו: השעון המעורר שיזרוק אתכם מהמיטהכיכר השבת15
קולין פוריז מבריטניה הידוע בהמצאות מסוכנות, פיתח מיטה מיוחדת שבשעה היעודה פשוט זורקת אתכם מהמיטה ומנפצת אתכם אל הקיר. זאת ועוד חדשות במבזק אולפן כיכר TV (חדשות, המבזק)
כיכר TV: מי שישתה מים עלול למותכיכר השבת
המבזק היומי: מתחזקת הערכה כי הרב ברלנד נמלט מהולנד, שופטי בג"ץ נגד רה"מ, סכנה מוות בשתית מים בשעת התקופה ויצירתיות מרקיעה שחקים • צפו עכשיו במבזק (כיכר TV)
כיכר TV: חדשות היום בארבע דקותכיכר TV: חדשות היום בארבע דקותכיכר השבת
הקראת שמות הנרצחים בשואה בכנסת, המסע המרגש של ראש ישיבת עטרת ישראל הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי למחנות המוות ולפולין, וגם: כך הובך צלם חילוני בבני ברק (כיכר TV)
מקלט נאצי נחשף בארגנטינה • צפומקלט נאצי נחשף בארגנטינה • צפוישי כהן10
כיכר TV: ש"ס עם דרישות חדשות במשא ומתן מול הליכוד, התרסקות המטוס בהרי האלפים, המקלט הנאצי שנחשף בארגנטינה ו-70 שנה להפצצה הגרעינית בהירושימה (וידאו, כיכרTV)
כיכר TV: חדשות היום בארבע דקותכיכר TV: חדשות היום בארבע דקותכיכר השבת2
בירושלים הובאו למנוחות שבעת הרוגי השריפה בברוקלין, הקהל פרץ בבכי בהספדו המרגש של אב המשפחה. בבני ברק עציר הצליח להימלט וגם: הכירו את אמן הצבע בארני מיטשל (מבזק)
צפו עכשיו: מבזק הערב של כיכר TVצפו עכשיו: מבזק הערב של כיכר TVכיכר השבת
מועדי לווית הרוגי האסון הנורא בברוקלין, תיעוד מתקרית אלימה בבית כנסת בצפון לונדון, אמן האשליות חזי דין בפעלול מיוחד בתל אביב. כל חדשות היום ב-3 דקות • צפו עכשיו (כיכר TV)
כיכר TV: מועמדי המפלגות מדבריםכיכר TV: מועמדי המפלגות מדבריםכיכר השבת15
שישה ימים לבחירות לכנסת ה-20, חיים ביטון מש"ס, ישראל אייכלר מ"אגודת ישראל" ויוני שטבון מ"יחד" מספרים בשיחה ל"כיכר TV" על ההיערכות האחרונה לבחירות הגורליות (פוליטי)
כוננות בש"ס: "קלטת מרן" תיחשף?כוננות בש"ס: "קלטת מרן" תיחשף?ישי כהן80
שבוע לבחירות והרוחות בציבור הספרדי-חרדי לא מפסיקות לסעור: השאלה הגדולה שעומדת על הפרק היא האם קלטת הוידאו הלוהטת עליה מדברים אנשי אלי ישי תיחשף. צפו (כיכר TV)
כיכר TV: מצב הגר"ש וואזנר החמירכיכר TV: מצב הגר"ש וואזנר החמירכיכר השבת1
הפרופסור מוטי רביד מ"מעייני הישועה" מעדכן על ההידרדרות במצבו של פוסק הדור הגר"ש וואזנר, תצוגה בשנקר: תפילין מתריסות לנשים. כל החדשות במבזק. צפו עכשיו (כיכר TV,וידאו)
"שלום, ברוצ'ים באים"; באן בעברית"שלום, ברוצ'ים באים"; באן בעבריתכיכר השבת1
מזכ"ל האו"ם באן קי-מון נאם בכנס של חסידות חב"ד ואמר כמה מילים בעברית, כך זה נראה. עוד במבזק כיכר TV: איראן מרוצה מנאום ביבי והגלקסי החדש - מהפכה או אכזבה? (כיכרTV)
נדיר: קבר מרדכי ואסתר באיראןנדיר: קבר מרדכי ואסתר באיראןכיכר השבת13
מבזק כיכר TV: שליח חב"ד בחברון הר' יצחק ניימרק מספר על החיים בצל איומי מחבלי חמאס. ותיעוד נדיר של קבר מרדכי ואסתר באיראן צפו עכשיו במבזק המלא (חרדים, וידאו)
מומחים: "אין פתרון, לכו לפריפריה"מומחים: "אין פתרון, לכו לפריפריה"כיכר השבת2
עד כמה עמוק משבר הדיור של המגזר החרדי? כתב כיכר השבת שוחח עם מומחי נדל"ן, ונתקל בחוסר אופטימיות. עוד בכיכר TV: האם נחשף מיהו ג'ון הג'יהאדיסט של דאעש? • צפו (חרדים)
צאצא ה'חפץ חיים': "הסרטון - מסר"צאצא ה'חפץ חיים': "הסרטון - מסר"כיכר השבת17
בן נינו של מרן בעל ה'חפץ חיים', מגיב לסרטון הנדיר של סבו בדרכו לכנסייה הגדולה שנחשף השבוע: "פתאום החליטו לשחרר את הסרטון? חייב להיות לכך מסר משמיים" (כיכר TV, וידאו)
חשיפה: "יחד" תקים מטה לחסידיםחשיפה: "יחד" תקים מטה לחסידיםישי כהן29
מפלגת 'יחד' בראשות אלי ישי תקים מטה חסידי בשבוע הבא, כך נודע ל"כיכר השבת". המטה ינסה לגייס תומכים מקרב קבוצות חסידיות שלא מצביעות למפלגות החרדיות ש"ס ו-ג' (חדשות)
כיכר TV: מה מרגיש יהודי דתי בפריזכיכר TV: מה מרגיש יהודי דתי בפריזכיכר השבת5
מה קורה ליהודי שמסתובב עם כיפה ברחובות פריז? עיתונאי דתי בדק ותיעד במצלמה נסתרת את הקללות והמבטים של התושבים. עוד בכיכר TV: האם הפעם שלג אמיתי בפתח? (חדשות)
כיכר TV: פינדרוס מפרגן לאייזנקוטכיכר TV: פינדרוס מפרגן לאייזנקוטכיכר השבת
כותרות מבזק כיכר TV: כך פרץ אורי אורבך את הדרך לחובשי כיפות בתקשורת, יצחק פינדרוס משבח את רמטכ"ל צה"ל הנכנס גדי אייזקנוט ומספר על קשריו עם חרדים • צפו (כיכר TV)
המבזק: גנץ תרם 200 שקל לקשישההמבזק: גנץ תרם 200 שקל לקשישהכיכר השבת4
המחווה המרגשת של המטכ"ל הפורש בני גנץ, עורך "סרוגים" על הבית היהודי שמאבד גובה בסקרים ועל מצבו של השר אורי אורבך, ותיעוד מרהיב: מטוס חותך את הרקיע. צפו (כיכר TV)
כיכר TV: משה גלסנר מסכם שבועכיכר TV: משה גלסנר מסכם שבועכיכר השבת59
משה גלסנר מסכם את השבוע הפוליטי, אלי ישי מתייחס לפסילת ברוך מרזל וטוען כי הוא "לא שונא ערבים", עוה"ד של הרב ברלנד מאיים בערעור והקליפ החדש של נוי אלוש (כיכר TV)
כיכר TV: הגר"ש חותם על דיחוייםכיכר TV: הגר"ש חותם על דיחוייםכיכר השבת43
למרות ההפגנות הסוערות ברחבי הארץ כנגד ההתייצבות בלשכות הגיוס, בני ישיבות מ'הפלג הירושלמי' בוחרים להתייצב כרגיל בחסות ראש ישיבת פוניבז' הגר"ש מרקוביץ • כיכר TV (צפו)
גב' דרעי: מקומן של נשים לא בכנסתגב' דרעי: מקומן של נשים לא בכנסתכיכר השבת38
יפה דרעי, אשתו של יו"ר ש"ס בראיון: מתנגדת בתוקף לחברת-כנסת חרדית. עוד במבזק "כיכר TV": האוהל על קברו של הרב שיק - אינו חוקי והאדם שתיעד את הצלתו ממוות (חרדים, וידאו)
כיכר TV: יהודה גליק חושש לחייוכיכר TV: יהודה גליק חושש לחייוכיכר השבת24
פעיל הימין יהודה גליק שניצל מניסיון התנקשות שוב חושש לחייו. ל"כיכר TV" הוא אומר כי הוא נמצא באיום מתמיד • עוד במבזק: האם הפלג הירושלמי יצביע למפלגת 'יחד' של ישי (חדשות)
צפו עכשיו: מבזק הערב של כיכר TVצפו עכשיו: מבזק הערב של כיכר TVכיכר השבת5
הרב שיק מובא למנוחות, הנגיד החרדי שכבש את רשימת עשירי ישראל, כנסי תפילה לרפואת האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק, וגם - בחירת 'דיגיטל': הפוליטיקאי הכי מוצלח ברשת (מבזק)

כיכר-TV

מהדורת הטלוויזיה האינטרנטית של כיכר השבת - כל חדשות היום בכיכר TV עם מיטב המגישים, חדשות, פרשנויות, חשיפות בלעדיות במהדורת כיכר TV.

כיכר facebook