ישראל במלחמהישראל במלחמה
טסט יקר

בוחן מוסמך נעצר בחשד שחתם תמורת כסף

המשטרה עצרה בוחן מוסמך של משרד התחבורה בחשד שקיבל שוחד עבור חתימתו על תיקון ליקויים ברכב, שדקות אחדות קודם לכן נכשל עקב אותם ליקויים חמורים (משטרה)

דניאל הרץ | כיכר השבת |
(צילום: שאטרסטוק)

אמש (ראשון), בפעילות מבצעית של בלשי משטרת ישראל, הבחינו השוטרים ברכב העומד בחניון באזור התעשייה בתלפיות ובסמוך אליו נעצר רוכב קטנוע שעל פי החשד ביצע מספר חתימות על דף שהוגש לו ע"י נהג הרכב.

בשלב זה, לאחר שעלה חשדם של בלשי המשטרה כי דבר מה בהתנהלותם של השניים אינו כשורה, גיבשו פעילות מבצעית מהירה שראשית כללה את עיכובו של רוכב הקטנוע (32), ובתחקור ראשוני התברר, כי הוא בוחן רישוי מוסמך של משרד התחבורה, ועל פי החשד, נהג הרכב עמו נפגש, העביר לו סכום כסף בעבור חתימותיו על טופס הרישוי, לאחר שדקות קודם לכן נכשל בטסט במכון הרישוי בו עובד החשוד כבוחן.

כאמור, השוטרים שהבינו כי עולה חשד לקבלת שוחד ע"י בוחן הרישוי ומתן שוחד ע"י בעל הרכב, ניגשו מיד למכון הרישוי בו עובד החשוד, ואיתרו את בעל הרכב יחד עם הנהג לאחר שזה הספיק תוך פחות מ–20 דקות 'לתקן את הליקויים' 'ולסיים' את הטסט באמצעות החתימות המעידות על תיקונם וקיבל לידיו את רישיון הרכב החתום והמאושר.

השוטרים עצרו את 2 החשודים לחקירה במשטרה בחשד לקבלת שוחד ומתן שוחד, בסיומה שוחרר בעל הרכב.

חוקרי המשטרה העבירו דיווח מיידי למשרד התחבורה לשם נקיטת הליכים כנגד בוחן הרישוי והן כנגד רישיון הרכב שהתקבל באופן שאינו חוקי כשהליקויים בו טרם תוקנו.

לפני זמן קצר הוארך מעצרו של בוחן הרישוי ע"י בית המשפט עד למחר.

המסמכים עם החתימה

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר