גד אלבז  ישי ריבו  סליחות  פינטו
פרץ למוסך גנב חלקים מרכבים ונעצר • צפופרץ למוסך גנב חלקים מרכבים ונעצר • צפו
ח' בתשרי תשעט | 17.09.18
ראשל"צ: משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד תושב העיר שפרץ לרכבים במוסך על מנת לגנוב מהם חלקים. הגנב תועד במצלמות האבטחה של המקום ונעצר לאחר מכן (משטרה)
ביום אחד: 680 דו"חות חולקו בדרוםביום אחד: 680 דו"חות חולקו בדרוםכיכר השבת
עשרות ניידות, שוטרים ומתנדבים נפרסו אתמול לאורך הצירים המובילים באזור הדרום, ובסיומו של יום חילקו 680 דו"חות לנהגים והורידו מהכביש 260 רכבים בשל ליקויים (רכב)
ביהמ"ש ביטל דו"חות של מצלמות המהירותביהמ"ש ביטל דו"חות של מצלמות המהירותדניאל הרץ1
בית המשפט בעכו ביטל דו"חות של 21 נהגים בעקבות פרשת מהימנותן המפוקפקת של מצלמות המהירות המשטרתיות. "בקרוב נערער על ההחלטה", מיהרו להגיב במשטרה (בארץ)
פקקים בכניסה לעירבכניסה לי-ם: הרכבים השתרכו בפקקי ענקדניאל הרץ3
צינור מים התפוצץ מתחת לכביש מול בנייני האומה בירושלים, וגרם לחסימת הכביש ולפקקים גדולים באזור כולו. המשטרה הכווינה את נהגי המכוניות אל צירים חלופיים (משטרה, רכב)
"אמינותן של מצלמות המהירות עוד לא הוכחה""אמינותן של מצלמות המהירות עוד לא הוכחה"דניאל הרץ
בפרקליטות מבהירים, כי הם מצפים להסברים מהמשטרה בנוגע למצלמות המהירות, וכי אמינותן של מצלמות אלו עדיין לא הוכרעה באופן סופי - למרות טענות המשטרה בנושא (ארץ)
המשטרה: מצלמות המהירות אמינות מאדהמשטרה: מצלמות המהירות אמינות מאדדניאל הרץ3
אגף התנועה של המשטרה מסר כי בקרוב מצלמות המהירות יחזרו לפעול לאחר הבדיקות של מומחי הטכניון שטוענים כי אמינותן של מצלמות המהירות גבוהה מאד (משטרה ומשפט)
הנהג למשטרה : "אין לי בלמים" • האזינוהנהג למשטרה : "אין לי בלמים" • האזינודניאל הרץ12
"נדלקה לי ברכב המנורה של המנוע ואין לי בלמים": כך התחילה שיחת מצוקה של אזרח שפנה למוקד המשטרה. לאחר זמן קצר וסיוע השוטרים הרכב נעצר בשלום (משטרה)
יום בצפון: 850 דו"חות, 260 רכבים הורדויום בצפון: 850 דו"חות, 260 רכבים הורדוכיכר השבת1
עשרות ניידות של אגף התנועה נפרסו לאורך הצירים המובילים באזור הצפון, וחילקו 850 דו"חות תנועה. בנוסף, 260 רכבים הורדו מהכביש, 10 רכבים הושבתו ו-2 רישיונות נפסלו (בארץ)
אילוסטרציהאלו הרחובות שהותקנו בהם מצלמות חנייהכיכר השבת13
בר אילן, כנפי נשרים, שד' גולדה מאיר ורח' שמגר - אלו רק חלק מן האזורים בהם הותקנו מצלמות לאכיפת חנייה • המצלמות - בשליטת העירייה ולא משטרת התנועה (תחבורה)
אילוסטרציהנפצע על קטנוע ללא ביטוח, ותובע את... הביטוחאלי רוטמן11
תושב המרכז רכב על קטנוע, ללא ביטוח חובה, ונפצע בתאונת דרכים כשרכב אחר פגע בו בצומת והעיף אותו, מה שגרם לו לחבלה קשה • אז איך הוא מעז לתבוע את הביטוח (אקטואליה)
הובילה תינוק לא בכיסא בטיחות ונקנסההובילה תינוק לא בכיסא בטיחות ונקנסהכיכר השבת8
נהגת הובילה תינוק בן פחות משנה, כשהוא עומד לכאורה במושב האחורי ואינו יושב במושב הבטיחות כנדרש על פי החוק. הנהגת נקנסה על ידי השוטרים (משטרה ומשפט)
נהג על קטנוע גנוב כשהוא ללא רישיון  ונתפסנהג על קטנוע גנוב כשהוא ללא רישיון ונתפסדניאל הרץ
המשטרה הגישה כתב אישום נגד תושב ראשון לציון שנתפס נוהג על קטנוע גנוב, כשהוא ללא רישיון מתאים, ללא ביטוח כנדרש ואף פסול לנהיגה • צפו בתיעוד המשטרתי (משטרה)
הרכב שנתפס והוחזררכב היוקרה נגנב והוחזר כעבור כמה שעותדניאל הרץ3
המשטרה תפסה במזרח י-ם רכב יקר ערך של תושב המרכז שדווח כי נגנב מספר שעות קודם - השוטרים התקשרו לבעל הרכב והודיעו לו כי רכבו אותר והוא מוזמן להגיע לקבלו (רכב)
נסע בירוק, אך השוטרת רשמה לו דו"ח ענקנסע בירוק, אך השוטרת רשמה לו דו"ח ענקדניאל הרץ32
הנהג נסע בירוק באופן ברור, אך לשוטרת שהייתה במקום זה לא הפריע לרשום לו דו"ח על נסיעה ברמזור אדום. למזלו של הנהג, כל האירוע תועד במצלמת הדשבורד ברכבו (משטרה)
בכביש 1: נתפס נוהג במהירות 198 קמ"שבכביש 1: נתפס נוהג במהירות 198 קמ"שדניאל הרץ12
השוטרים שביצעו אכיפה בכביש מספר 1 הופתעו מהמהירות הגבוהה במיוחד של הנהג תושב אזור ירושלים - 198 קמ"ש בכביש בו מותרת הנסיעה על 110 קמ"ש בלבד (משטרה)
הנהג טען שנסע בירוק; המשטרה הוכיחה הפוךהנהג טען שנסע בירוק; המשטרה הוכיחה הפוךדניאל הרץ11
נהג מונית שירות נקנס לטענת השוטרת כי חצה את הצומת באדום, הנהג טוען כי על פי מצלמת הדרך שלו הוא עבר בירוק. אך המשטרה שניתחה את הסרטון טוענת הפוך (משטרה)
מכוני רישוי לרכב קיבלו שוחד ונתפסו על חםמכוני רישוי לרכב קיבלו שוחד ונתפסו על חםדניאל הרץ3
הותר לפרסום כי במהלך החודשים האחרונים הופעל סוכן מיחידה המרכזית של אגף התנועה אשר פעל תחום מכוני הרישוי. שני מכונים נסגרו באופן זמני בשל ליקויים (משטרה)
מארגני טיולי ג'יפים נקנסו על בטיחות לקויהמארגני טיולי ג'יפים נקנסו על בטיחות לקויהדניאל הרץ1
בתקופת "בין הזמנים" נהגי טיולי ג'יפים מסיעים מטיילים מעל המותר בצורה לא בטיחותית תוך כדי סיכון ממשי במשטרה החליטו לשים לזה קץ במבצע אכיפה מיוחד בצפון (משטרה)
6 חשודים בגניבות רכבים נעצרו בירושלים6 חשודים בגניבות רכבים נעצרו בירושליםדניאל הרץ
פעילות סמויה של המשטרה כנגד גנבי רכב במהלכה הופעלו עשרות שוטרים בירושלים הביא לתפיסתם, 'על חם', של 6 חשודים שניסו לגנוב 2 רכבים ו-2 אופנועים ב 3 מקרים (רכב)
צבע רב נשפך ממשאית בצומת ה'מפלצת'צבע רב נשפך ממשאית בצומת ה'מפלצת'דניאל הרץ2
רחוב הנטקה לכיוון עין כרם נחסם לתנועה על ידי המשטרה לאחר שצבע רב נשפך ממשאית שעברה במקום וגורם לסכנת החלקה. גורמי העירייה מטפלים באיסוף הצבע (משטרה, רכב)
נהג בטרקטור ללא רישיון עשה תאונה ונעצרנהג בטרקטור ללא רישיון עשה תאונה ונעצרדניאל הרץ
נהג טרקטור שלחובתו מאסר על תנאי בגין נהיגה ללא רישיון היה היום מעורב בתאונת דרכים בתל אביב עם טרקטור בו נהג ללא רישיון. הנהג נעצר "לא ידעתי שצריך רישיון" (משטרה)
המשטרה תאכוף עבירות תנועה עם רחפניםהמשטרה תאכוף עבירות תנועה עם רחפניםדניאל הרץ9
אמצעי חדש לאכיפת עבירות תנועה - הרחפנים של אגף התנועה במשטרת ישראל יסייעו למשטרה באכיפה בצורה יעילה ומהירה. השוטרים יעברו קורס מיוחד בהטסה (משטרה)
בוחן מוסמך נעצר בחשד שחתם תמורת כסףבוחן מוסמך נעצר בחשד שחתם תמורת כסףדניאל הרץ
המשטרה עצרה בוחן מוסמך של משרד התחבורה בחשד שקיבל שוחד עבור חתימתו על תיקון ליקויים ברכב, שדקות אחדות קודם לכן נכשל עקב אותם ליקויים חמורים (משטרה)
שני מבוגרים ו-8 ילדים ברכב אחד קטן • צפושני מבוגרים ו-8 ילדים ברכב אחד קטן • צפודניאל הרץ14
במהלך פעילות אכיפה בדרום עצרה המשטרה רכב של חמישה מקומות ובו נמצאו שני מבוגרים ושמונה ילדים, כולם אינם חגורים כראוי, כולל התינוק בן החמישה חודשים (משטרה, רכב)
אילוסטרציהבני 15 לקחו את רכב ההורים ל"סיבוב" לילידניאל הרץ
המשטרה תפסה באחת בלילה, נער ונערה בני 15 שלקחו את הרכב של ההורים "לסיבוב" באזור הקריות. הצמד הוזמן לתחנת המשטרה לחקירה יחד עם הוריהם (משטרה ומשפט)
הפגישה הסודית להצלת מצלמות המהירותהפגישה הסודית להצלת מצלמות המהירותדניאל הרץ2
במשטרה מסרבים להיפרד מה"פרה החולבת" של מצלמות המהירות, זאת למרות שכשלה להוכיח בביהמ"ש את אמינותן. מכון התקנים שמרוויח אף הוא מהעניין התגייס (משטרה, רכב)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

עדכונים
כיכר facebook