מאיר גרין  ישי ריבו  גד אלבז  חתונה

תוספות

תפוחי עץ וגזרים אפויים ברוטב מייפל והל - תוספת מסקרנת וממכרת לעיקרית בשבתלכבוד שבתתוספת מסקרנת וממכרת לעיקרית בשבתמתכון לתפוחי עץ וגזרים אפויים ברוטב מייפל והל - התבלין הכי מדויק שהעוף או הבשר שלכם יפגשו השבת (מתכונים לשבת)
לחמניות עגולות רכות ואווריריות - השבת תגישו לחמניות רכות שהכנתם לגמרי בעצמכםHomemadeהשבת תגישו לחמניות רכות שהכנתם לגמרי בעצמכםאין כמו לחמנייה - או שתיים - על הצלחת כדי לתת לסועדים סביב השולחן הרגשה אישית חמימה (מתכונים לשבת, אוכל)
פאי רועים. - הדרך הקצרה להכין פאי רועים משודרגהדרך הקצרה להכין פאי רועים משודרגאם בא לך להכין מנה בשרית של בית, משפחתית וכפרית של פעם אבל עם טוויסט, ארוחה משביעה שאפשר לבכין בכל ערב שהילדים יבקשו רק עוד, קבלי מתכון משודרג לפאי רועים בדרך הקצרה והטעימה ביותר (אוכל, מתכונים)
היאפצ'ק של אלי - יאפצ'ק: קוגל תפוחי אדמה משודרג עם בשרלכבוד שבתיאפצ'ק: קוגל תפוחי אדמה משודרג עם בשרוגם: אלי הלמן חושף מהי הדרך הכי מוצלחת לאפיית קוגל קראנצ'י ועסיסי בו זמנית (מתכונים לשבת, אוכל)
התוספת שתגנוב את ההצגה בשולחן השבת - התוספת שתגנוב את ההצגה בשולחן השבתלכבוד שבתהתוספת שתגנוב את ההצגה בשולחן השבתגזרים רכים וארוכים, עטופים ברוטב קינמון מתקתק שאפשר להגיש כתוספת לצד הדגים, העוף או הבשר (מתכונים לשבת)
חלה קלאסית מושלמת שתאמצו לנצח - צפו: חלה קלאסית מושלמת שתאמצו לנצחלכבוד שבתצפו: חלה קלאסית מושלמת שתאמצו לנצחוגם: איך קולעים חלה מדוגמת מארבע ואפילו משש רצועות. מדריך וידאו של אחר שלב (מתכונים לשבת, אוכל)
ברוקולי פריכים ומעולים - ליד העיקרית: ברוקולי פריכים וחמוציות בתנורלכבוד שבתליד העיקרית: ברוקולי פריכים וחמוציות בתנורמורן פינטו עם תוספת קראנצ'ית שטעים להגיש לצד פרוסות צלי בקר או כל מנת בשר אחרת בשבת: מתכון לברוקולי פריכים וחמוציות אפויים בתנור (מתכונים לשבת, אוכל)
חלה במילוי חלווה ביתית מתקתקה - חלת מפתח עם הפתעה מתקתקה בפניםסגולה גדולה לפרנסהחלת מפתח עם הפתעה מתקתקה בפניםבשבת שאחרי פסח, נהוג להכין חלה בצורת מפתח כסגולה לפרנסה טובה. תוכלו להסתפק בחלות רגילות, או ללכת על המתכון המעולה הבא: חלה במילוי חלווה מתקתקה (מתכונים)
בטטות מתקתקות צלויות שגונבות את ההצגה - גונבות את ההצגה: בטטות מתקתקות צלויותגונבות את ההצגה: בטטות מתקתקות צלויותתוספת יפהפייה לשולחן החג, שעונה על כל דרישות הקונספט: לא מכבידה, מתאימה ליד כל עיקרית, מרשימה, פשוטה להכנה ובעיקר - מתוקה. מתכון לבטטות מתקתקות צלויות שגונבות את ההצגה (מתכוני חג, אוכל)
סיגרים במילוי פירות יבשים ואגוזים - שבת ט"ו בשבט: סיגרים במילוי פירות יבשים ואגוזיםלכבוד שבתשבת ט"ו בשבט: סיגרים במילוי פירות יבשים ואגוזיםסיגר פריך עם מילוי מתוק של פירות יבשים ואגוזים שמגישים ליד המנה העיקרית בשולחן השבת או כקינוח לצד כוס תה לוהטת - תלוי בטעם האישי שלכם (מתכונים לשבת, אוכל)
דלי רול - תוספת לעיקרית: מאפה בשר מרשים ומהירלכבוד שבתתוספת לעיקרית: מאפה בשר מרשים ומהירמאפה בשר מרשים ומהיר שהמציאו יהודים שהגיעו אי אז לאמריקה והיום מקבל גרסאות מודרניות ופשוטות להכנה. מגלגלים פרוסות בשר עם חרדל בבצק עלים ושולחים לתנור
קוגל בטטות - טוויסט בריא וטעים למקור - הקוגל המסורתי עם טוויסט בריא וטעיםלכבוד שבתהקוגל המסורתי עם טוויסט בריא וטעיםבמקור, הקוגל - הפשטידה האשכנזית שנכנסה כמעט לכל בית בישראל - עשוי תפוחי אדמה או אטריות. אך הנה טוויסט בריא וטעים: במקום המרכיבים המקוריים - בטטות. מושלם (אוכל)
איך להכין חלה מנצחת בשקית - לעצלנים: איך להכין חלה עם בצק שלש את עצמולכבוד שבתלעצלנים: איך להכין חלה עם בצק שלש את עצמוריח של אפייה טרייה ממלא את הבית, נוצר לנצח זיכרונות מהמטבח. אבל מה אם אתם מתעצלים להתעסק בבצק? הנה הפתרון (מתכונים לשבת, אוכל)
סוויט פוטייטו. בטטות ואגוזי פקאן במייפל - סוויט פוטייטו: בטטות ואגוזי פקאן במייפללכבוד שבתסוויט פוטייטו: בטטות ואגוזי פקאן במייפללפניכם תוספת לשולחן השבת בטעם של קינוח אבל תופתעו כמה היא הולכת עם כל מנה עיקרית, כזו שכל מרכיב בה מעצים את טעמו של השני (מתכונים לשבת, אוכל)
הבצק שלהן יכול לשמש לחלה של שבת - פינוק לחמישי: מיני חלות "משה בתיבה"פינוק לחמישי: מיני חלות "משה בתיבה"מתכון לחלות קטנות במילוי נקניקיה - כאלה שיזכירו לכולם שהיום יום חמישי ויש שבת להכניס. כי הדרך ללב - לא משנה של מי - עוברת בקיבה (מתכונים, אוכל)
פְּאַסְטִיה פַאסְיה. עלי סיגר במילוי עוף מתקתק ומרציפן - פְּאַסְטִיה פַאסְיה לשבת: עלי פילו במילוי עוף ומרציפןנִיחוֹחוֹת מְהמָגְרַבּפְּאַסְטִיה פַאסְיה לשבת: עלי פילו במילוי עוף ומרציפןכלומר, מתכון לפסטייה מרוקאית - עלי סיגר במילוי חגיגי של עוף מתקתק ומרציפן שקדים. הטור השבועי עם מתכונים נהדרים בניחוח מגרבי, סיפורים מהמְלְאַחְ היהודי ושיר לשבת
מרק חְרֵירַה עשיר ומנחם לשבת - שבת מלכותית: מרק חְרֵירַה עשיר ומנחםנִיחוֹחוֹת מְהמָגְרַבּשבת מלכותית: מרק חְרֵירַה עשיר ומנחםעם הגעת החורף, הקור והגשמים נכין את מרק ה"חְרֵירַה" - מרק המשי המלכותי. מרק עשיר ומנחם שעושה חם בלב וממלא את הבית בניחוחות של אהבה וזיכרונות (מתכונים)
כרוב ניצנים צלוי ברוטב בלסמי - תוספת קראנצ'ית לשבת: כרוב ניצנים ברוטב בלסמילכבוד שבתתוספת קראנצ'ית לשבת: כרוב ניצנים ברוטב בלסמיכרוב ניצנים אוכלים רק לאחר צלייה, אפייה, טיגון או אידוי. הוא לא צריך יותר מדי סביבו כדי להפיק ממנו מנה מעולה, ממש כמו זאת: כרוב ניצנים צלוי ברוטב בלסמי
בצלי שאלוט מקורמלים - יהיו הלהיט של החג: בצלי שאלוט מקורמליםסוכות חגיגייהיו הלהיט של החג: בצלי שאלוט מקורמליםאינה גרטן, השפית הפופולרית מברוקלין, עם מתכון לבצלי שאלוט מקורמלים - הרמוניה של מתוק, מלוח ונגיעות של חמוץ. התוספת שתהיה להיט בשולחן החג שלכם (מתכונים)
רובית וברוקולי מוקפצים עם אורז ופטריות ברוטב פיקנטי - צפו: תוספת קראנצ'ית מוקפצת לעיקרית בחגסעודה חגיגית עם השפיתצפו: תוספת קראנצ'ית מוקפצת לעיקרית בחגהשפית מורן פינטו עם מתכון לתוספת נהדרת לעיקרית בחג - הרמוניית טעמים מוצלחת שמכינים תוך דקות וכולם יאהבו (מתכונים לחג, אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים