שיעורו של רבי יעקב יוסף: האיסור לעלות להר הביתשיעורו של הגאון רבי יעקב יוסף: האיסור לעלות להר הבית
ב' באייר תשעח | 17.04.18
מידי שבוע העביר "כיכר השבת" בשידור חוזר את שיעורו השבועי של הגאון הגדול חכם יעקב יוסף זצוק"ל • לרגל יום הסתלקותו, מגיש "כיכר השבת" את שיעורו השבועי שעסק באיסור העלייה להר הבית (יהדות)
השיעור האחרון של הגר"י יוסף זצ"ל: ספירת העומרהשיעור האחרון של הגר"י יוסף זצ"ל: ספירת העומרכיכר השבת17
'כיכר השבת' העביר מידי שבוע את שיעורו השבועי של הגאון הגדול רבי יעקב יוסף זצוק"ל בבית המדרש 'חזון יעקב' בירושלים. צפו בשיעור האחרון שמסר (יהדות)
צפו: הלכות ארבע כוסות של ייןצפו: הלכות ארבע כוסות של ייןכיכר השבת1
ערב שבת מברכין של חודש ניסן, אתר "כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של הגאון רבי יעקב חי יוסף זצוק"ל. והשבוע בשיעור: הלכות ארבע כוסות של יין, וכשרות וברכת היין (יהדות)
צפו בשיעור וידאו: כל הלכות פוריםצפו בשיעור וידאו: כל הלכות פוריםכיכר השבת
אתר "כיכר השבת" מגיש את שיעורו של הגאון הרב יעקב יוסף זצוק"ל שנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב - בורכוב' בירושלים. בשיעור: כל ההלכות הרלוונטיות לקראת הפורים (יהדות)
מדריך בוידאו: כל הלכות ודיני חנוכהמדריך בוידאו: כל הלכות ודיני חנוכהשאול כהנא
לרגל ימי החנוכה, מגיש 'כיכר השבת' שידור חוזר משיעורו השבועי של הגאון רבי יעקב יוסף זצ"ל, העוסק בהלכות החנוכה, במנהגים ובדיני הדלקת הנרות • צפו בשיעור במלואו (חנוכה)
מיוחד: כל ההלכות לנוסעים לאומןמיוחד: כל ההלכות לנוסעים לאומןקובי רוזן1
ערב ראש השנה התשע"ד, מגיש 'כיכר השבת' שידור חוזר מהשיעור השבועי העוסק בהלכות ראש השנה. וגם: כל ההלכות עבור הנוסעים לציון רבי נחמן באוקראינה • צפו (שיעור שבועי)
השיעור השבועי: כל הלכות ט' באבהשיעור השבועי: כל הלכות ט' באבכיכר השבת1
לקראת ט' באב, 'כיכר השבת' מגיש שידור חוזר משיעורו של הרב יעקב יוסף זצוק"ל, העוסק בהלכות תשעה באב, היום בו חרב בית המקדש לפני אלפי שנים • צפו בשיעור במלואו (יהדות)
בואו ללמוד: כל הלכות ליל הסדרבואו ללמוד: כל הלכות ליל הסדרכיכר השבת1
כמדי שבוע 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הגדול הרב יעקב חי יוסף הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בירושלים. והשבוע: הלכות ליל הסדר (יהדות)
הכל על אכילת מצה עשירההכל על אכילת מצה עשירהכיכר השבת2
כמדי שבוע, 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הגדול רבי יעקב חי יוסף הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בירושלים. והשבוע: המשך הלכות פסח (הדין)
נערכים לפסח: צפו בהלכות החגנערכים לפסח: צפו בהלכות החגישי כהן
'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הגדול רבי יעקב חי יוסף הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב - בורכוב' בשכונת הבוכרים בירושלים. צפו בשיעור על הלכות פסח (יהדות)
30 יום לפני: כל הלכות הפסח30 יום לפני: כל הלכות הפסחכיכר השבת1
'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הגדול רבי יעקב חי יוסף הנמסר בבית המדרש חזון יעקב - בורכוב בשכונת הבוכרים בירושלים. והשבוע: הלכות פסח. צפו בשיעור השבועי (יהדות)
צפו בשיעור השבועי: הלכות כשרותצפו בשיעור השבועי: הלכות כשרותכיכר השבת
כמידי שבוע 'כיכר השבת' מגיש את השיעור השבועי הנמסר על ידי הרב יעקב יוסף בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב'. והשבוע: הרב דב לנדאו על הלכות כשרות • צפו (מה הדין?)
משנכנס: כל הלכות חודש אדרמשנכנס: כל הלכות חודש אדרכיכר השבת
כמידי שבוע 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו של הגאון הגדול רבי יעקב חי יוסף הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בירושלים. והשבוע בשיעור: הלכות חודש אדר (יהדות, מה הדין?)
שבת שקלים, כל מה שתרצו לדעתשבת שקלים, כל מה שתרצו לדעתכיכר השבת2
כמידי שבוע 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הגדול רבי יעקב יוסף הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בירושלים. והשבוע בשיעור: הלכות שבת שקלים (יהדות)
לפני שמתחתנים לומדים קידושיןלפני שמתחתנים לומדים קידושיןכיכר השבת2
כמדי שבוע, 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הגדול רבי יעקב חי יוסף הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בירושלים. והשבוע: הלכות קדושין (יהדות)
שיעורו השבועי של הרב יעקב יוסףשיעורו השבועי של הרב יעקב יוסףכיכר השבת
כמדי שבוע, 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הגדול רבי יעקב יוסף הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בירושלים. והשבוע בשיעור: המשך הלכות כתובה (יהדות)
הלכות כתובה: כל מה שצריך לדעתהלכות כתובה: כל מה שצריך לדעתכיכר השבת
כמדי שבוע, 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הגדול רבי יעקב יוסף הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בירושלים. הפעם בשיעור: הלכות כתובה (יהדות, הלכה)
צפו: כל הלכות צום עשרה בטבתצפו: כל הלכות צום עשרה בטבתכיכר השבת
כמידי שבוע 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון רבי יעקב חי יוסף הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב' בשכונת הבוכרים בירושלים. והשבוע: הלכות י' בטבת (יהדות)
צפו: המדריך ההלכתי המלא לחנוכהצפו: המדריך ההלכתי המלא לחנוכהכיכר השבת1
כמדי שבוע 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הרב יעקב חי יוסף הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בירושלים. והשבוע בשיעור: הלכות חנוכה (יהדות, חגים)
שיעורו השבועי של הרב יעקב יוסףשיעורו השבועי של הרב יעקב יוסףכיכר השבת
כמדי שבוע 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הרב יעקב חי יוסף הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בירושלים. והשבוע: הלכות כתובה. צפו בוידאו (יהדות)
חתונהשיעור: הלכות שמחת חתן וכלהכיכר השבת
כמדי שבוע, 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הרב יעקב חי יוסף הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בשכונת הבוכרים בירושלים. צפו בוידאו (יהדות, שיעור)
הרב יעקב יוסףשיעורו השבועי של הרב יעקב יוסףכיכר השבת2
כמדי שבוע 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הרב יעקב חי יוסף, הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בירושלים. השבוע: "הלכות קידושין בשבת" (יהדות)
"אסור לאכול ירק ללא השגחה""אסור לאכול ירק ללא השגחה"כיכר השבת14
על רקע פולמוס הירקות שתחת השגחה, הקדיש הרב יעקב חי יוסף את שיעורו לנושא ופסק: "אסור לאכול ירק שהוא לא בהשגחה". צפו בשיעור המלא (יהדות, הדין)
השיעור השבועי: הלכות שבע ברכותהשיעור השבועי: הלכות שבע ברכותכיכר השבת
כמידי שבוע 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הרב יעקב חי יוסף הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בירושלים. והשבוע: הלכות שבע ברכות (יהדות, מה הדין)
השיעור השבועי: הכל על שבע ברכותהשיעור השבועי: הכל על שבע ברכותכיכר השבת1
כמדי שבוע 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הרב יעקב חי יוסף, הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בירושלים. מתי החיוב לברך 'שבע ברכות'? (יהדות)
גשםמוכנים לחורף? הלכות משיב הרוחכיכר השבת
כמדי שבוע 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הרב יעקב חי יוסף, הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בירושלים. והשבוע בשיעור: הלכות 'משיב הרוח' (יהדות)

עוד כתבות

שיעורי הרב יעקב חי יוסף

שיעורי הרב יעקב יוסף בכיכר השבת - מבחר שיעורים מיוחד של הרב יעקב יוסף זצ"ל. השיעור השבוע שמסר הרב בית המדרש "חזון יעקב בורכוב".

כיכר facebook