אאא

דרעי, אני פונה אליך אישית בשורות אלו וקורא לך להפסיק את משחקי הרגש שאתה עושה על הציבור שלנו. נכשלת! לך הביתה וקח איתך את כל ה"גימלאים" המשמשים כחברי הכנסת של ש"ס! פנה את ההנהגה להנהגה צעירה ורעננה שתפעל מטעם חכמי התורה ולא תפעיל אותם, שתשרת את הציבור ולא רק מקורבים. שתשרת את הציבור הספרדי ולא תכפיף את חכמי התורה שלנו לרבני הליטאים. שתקדם את המנהיגות והעשיה ולא את ההערצה העיוורת לאישיות פוליטית. שתבטיח וגם תקיים ועוד ועוד...

אני לא חושב שצריך להזכיר לך שבגיל 24 היית ממנהיגי ש"ס כמזכיר מועצת החכמים, בגיל 27 היית מנכ"ל משרד הפנים ובגיל 29 היית חבר כנסת ושר הפנים (הכי צעיר מקום המדינה). ואני רק תמה ושואל, האם באמת אינך שם לב שכמעט ואין צעירים במפלגתך וסביבך כחברי כנסת וכמנהיגים?

אנסה להציג כמה תיאוריות לסיבת הדברים: אחת, שאתה חושש מאנשים צעירים שעלולים להאפיל עליך ועל (אי) עשייתך. השנית, אין לך אימון בדור הצעיר של ש"ס. השלישית, אתה צריך בובות על חוט וקשה לך עם אנשים פעילים, חושבים ומחוברים לחכמי התורה ולרבנים. האמת שלדעתי במקרה הזה כל התשובות נכונות.

אדון דרעי היקר, כמעט ואין מי שמתכחש לפועלך בעבר בתקופה הראשונה לתפקידך בש"ס. לצערי, דרעי החדש מאז שחזר לתפקידו: הוביל את ש"ס לכשלון אחר כישלון (זאת לפני הדרמות שיצרת לאחרונה), נגרר, מהוסס, פחדן, כפוף לעסקנים הליטאים, מבטיח ולא מקיים, מונע מאמביציה אישית נטו, מניפולטור (זה נשאר), אך בעיני בעיקר לא מזכיר בכלום את היו"ר שהוא בעצמו היה בשנות ה-90.

דרעי, זה לא עניין אישי, לטובת הציבור הספרדי פנה את הדרך למנהיגות צעירה. מגיע לציבור הספרדי מנהיגות ספרדית רצינית ואמיתית שתקדם ותפעל מטעם חכמי התורה רק בשביל עם ישראל והיהדות הספרדית. ככל ומנהיגות זו תצטרך את עזרתך בטוחני שהם ימצאו את הטלפון שלך.