אאא

אימה בפתח תקווה: כוחות משטרה גדולים הוזעקו הערב (רביעיי) לבית מדרש בפתח תקווה בו שהה סגן ראש עיריית פתח תקווה ואיש ש"ס אוריאל בוסו לאחר שהתקבל דיווח על מטען חבלה שהוצמד לרכבו. זו אינה הפעם הראשונה שנעשה ניסיון לפגוע בבוסו. בשנה שעברה התפוצץ מטען שהוצמד לרכבו בשעה שהוא לא שהה בו. לאחר התקרית הוצמדה לו אבטחה.

 (צילום: כיכר השבת)
בוסו בזירה, הערב (צילום: כיכר השבת)
 (צילום: כיכר השבת)
(צילום: כיכר השבת)
הגדלה

האירוע התרחש בסמוך לבית מדרש ברחוב פיכמן בעיר, לשם הגיע בוסו לשיעור ערב. בוסו שיצא מסיום מסכת במקום והבחין בחפץ חשוד על רכבו הזעיק את כוחות המשטרה למקום, ואלו בודקים האם מדובר ברימון שהוצמד לרכב בכדי לאיים על סגן ראש העיר. בוסו אמר לשוטרים כי הוא אינו זוכר אירוע חריג בחודש האחרון או איומים על חייו.

יצוין, כי בוסו נחשב לאחת הדמויות החזקות בש"ס ושמו עלה גם כמועמד אפשרי לכהן בתפקיד חבר כנסת.

 (צילום: כיכר השבת)
כוחות המשטרה באזור (צילום: כיכר השבת)
הגדלה
 (צילום: כיכר השבת)
סריקות בסמוך לביתו של בוסו (צילום: כיכר השבת)
הגדלה

ההערכה היא כי בחודשים הקרובים ישוב בוסו ויסתובב עם אבטחה צמודה מחשש שינסו לפגוע בו, כמו כן בעירייה מעריכים שתוצמד אבטחה גם לביתו של בוסו בעיר.

בחודש אדר בשנה שעברה, בשעת לילה מאוחרת, התפוצץ מטען חבלה שהוצמד לרכבו של בוסו. למכונית שהתפוצצה נגרם נזק קל ולא היו נפגעים. עד ראייה סיפר אז: "שמעתי פיצוץ עז, ירדתי למטה וראיתי רכב מפויח ועשן, כוחות הכיבוי הגיעו במהירות והצליחו ברוך השם לכבות את שריפת הרכב". בעקבות התקרית הוצמדה לבוסו אבטחה.