אאא

בכורה עולמית: הזמר החסידי יעקב שוואקי מגיש קליפ חדש לסינגל I CAN BE - "אני יכול". על הלחן הופקד איצי וולדנר ועל העיבוד הופקד אודי דמארי. הסינגל זמין להורדה אינטרנטית באייטונז מוסטלי מיוזיק.

יעקב שוואקי מספר: "לפני כ-20 שנה רעייתי ג'נין וחברתה הטובה חיה בנדר הקימו את 'The Special Children's Center' – מרכז לילדים עם צרכים מיוחדים. הן הרגישו צורך רב להקים מקום שכזה, שיוכלו לפרוח בו ולקבל את תשומת הלב המלאה והטיפול הדרוש להם במעטפת של אושר ושמחה".

לדבריו, "מה שהתחיל אז בדירת חדר עם חלום גדול לשנות את העולם, התקדם והתפתח ב"ה למרכז ענק עם שלושה סניפים ומאות ילדים, בסיוע ובתמיכת אנשים יקרים שהנושא יקר לליבם".

שוואקי הוסיף, "במהלך הנסיעות שלי ברחבי העולם ב-15 שנים האחרונות ראיתי במו עיניי את המתנה הטמונה בכוח המוזיקה שיכולה לגעת בנפש ובלב. הכוח הזה נמצא בכל אחד מאתנו. אתה יכול להיות כל דבר, לא משנה מה האתגרים שלך, זה הקסם של השיר הזה ושל האהבה".

"אני מקדיש את השיר הזה לך, ולכל הילדים ברחבי העולם, כל אחד מכם יקר, וכל אחד יכול להיות כל דבר שהוא רק ירצה. השיר הזה הוא בשבילך".

הפקה: שוואקי מיוזיק. לחן: איצי וולדנר. מילים: סופיה פרנקו. עיבוד: אודי דמארי. מיקס: איאן פריטור. עיצוב: לויק ט.. הפקת וידיאו: מנדי פלין.