אאא

משרד ראש הממשלה ונציבות שירות המדינה פרסמו לפני כמה ימים מודעת דרושים שבה הם מחפשים "סטודנטים לעבודה בנהיגה בסופי שבוע ובחגים".

גורמים במשרד ראש הממשלה הסבירו ל-ynet כי הסטודנטים אמורים לשמש בעיקר את ילדיו של בנימין נתניהו, יאיר ואבנר, בסופי שבוע ובחגים כשהם מסיעים אותם למקומות בילוי בשעות הקטנות של הלילה.

יצוין כי אבנר, בנו של ראש הממשלה, הוא דתי ושומר שבת.

הנהגים הסטודנטים אמורים למלאות את מקומם של נהגי הפול במשרד רה"מ שלא מוכנים לעבוד בסופי שבוע וחגים בהסעת ילדי רה"מ. עוד אמרו הגורמים כי התחלופה של הנהגים הסטודנטים היא גבוהה וכי הנהגים מתלוננים שהעבודה קשה מידי שכן ילדי רה"מ מטרטרים אותם כל הלילה והם נאלצים לעשות איסופים ופיזורים של חבריהם של יאיר ואבנר כאילו היו נהגי מוניות.

במודעה מתוארת המשרה כך: "נהיגה ברכב ממשלתי לצורך ביצוע משימות; ביצוע בדיקות שגרתיות ברכב ובאביזרים המתוקנים בו לצורך הבטחת תקינות ובטיחות הרכב; ביצוע מטלות נוספות בהתאם להוראות הממונה; מקום העבודה: ירושלים. היקף המשרה: עד 120 שעות בחודש. דרישות השכלה: סטודנטים לתואר ראשון או שני במוסד להשכלה גבוהה ובעל רישיון נהיגה בתוקף".

משרד רה"מ לא הכחיש את העובדה שהסטודנטים אמורים לשמש כנהגיהם של ילדי רה"מ בסופי שבוע וחגים ורק הסתפק בתגובה הבאה: "משרד רה"מ מעסיק נהגים תורנים במשרת סטודנט בסופי שבוע על פי אישור שהתקבל מנציבות שירות המדינה".

יצוין, כי בני ראש הממשלה חייבים להימצא תחת אבטחה מה שמונע מהם להתנייד באופן עצמאי ומצריך אותם להסתמך על שירותי משרד ראש הממשלה.