בעונת החגים, כמעט כל ערב חג מזדמן לנו להתאפר ולצאת מהבית להתארח אצל החמות, להתפלל בבית הכנסת, לארח. אנחנו מתחילות את החג מאופרות ורעננות, אבל בסוף החג, ולפעמים כבר באמצעו, לא נותר זכר לאיפור שעל הפנים.

אך לא עוד. עם מייקאפ Double Wear, שפתון עמיד Pure Color Envy ושאר המוצרים העמידים איתם תתאפרי נכון, תבטיחי לעצמך איפור יפה ועמיד לאורך היום. 

איפור עמיד - בכל מזג אוויר

שרון גוטליב, מנהלת הדרכה ב'אסתי לאודר - ישראל' עם טיפים חשובים לשימוש במוצרי איפור עמידים בכל תנאי מזג האוויר.

"מוצרי האיפור העמידים מיועדים לנשים הנוטות להזיע או אשר נמצאות בגיל המעבר, לבחורות צעירות עם עור שמן ומעורב ולכל אישה באשר היא המעוניינת במוצר איפור עמיד ויציב לחגים וזמנים ובעונות מזג האוויר השונות" אומרת שרון ומסבירה כיצד לקבל תוצאה עמידה יותר, כדי שהאיפור שלנו יחזיק לאורך כל החג.

1. הטריק: שכבות

הצעד הראשון באיפור עמיד, שבאמת ילווה אותך לאורך שעות ארוכות הוא הקפדה על תהליך איפור בשכבות. הרעיון הוא להשתמש בחומרים עמידים יותר בבסיס ועליהם להלביש בשכבות את הדברים הפחות עמידים. באופן כללי, השתדלי לא להעמיס הרבה איפור על הפנים. 

2. הכנת העור ובסיס עמיד

מומלץ להכין את העור נכון עם סרום על בסיס מים שיעניק מראה מאט ולחות רעננה ועל זה פריימר מאט אשר ישמור על המייק אפ וגמישות העור בחום, לחות ואפילו מים. המייק אפ אינו נודד או נמרח, צבעו אינו משתנה והוא אמין ויציב במשך היום והלילה.

3. העדיפו תכשירים במרקם קרמי

לאחר הנחת הבסיס וקיבועו, מגיע שלב הסומק. סומק במרקם קרמי הרבה יותר עמיד מסומק פודרה. כל דבר שהוא על בסיס לחותי במרקם שלו ייתפס יותר טוב על העור מאשר אבקה, במיוחד אם את מניחה את הסומק ישירות על העור ללא בסיס לפני.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

מבחינת איפור העיניים, חשוב להשתמש בבסיס עמיד. צלליות קרמיות או צלליות עיפרון קרמיות. אלה מהווים בסיס מצוין לצלליות ואבקות. 

לסיום, מרחי מסקרה עמידה במים. מסקרה עמידה צריך רק להקפיד להסיר בעדינות, באמצעות מסיר איפור.

בכל הקשור לשפתיים, חשוב למרוח שפתונים עמידים ישר על השפתיים ולא על שכבת לחות, הם עובדים על יובש.

כעת את מוכנה ויכולה ללכת לחגוג בלב שקט ורגוע שגם כאשר הוא יסתיים, האיפור עדיין יישאר על פניך יפה ורענן.