שיניים צחות נמצאות, ותמיד היו, במקום גבוה ברשימת המשאלות שלנו. לא משנה אם יש לך חמש דקות או חמישה ימים, אנחנו כאן כדי לתת לך את העצות הטובות ביותר להשגת שיני פנינה שיפתחו בפנייך לא מעט דלתות.

1. ברונזר / סומק

תהית פעם מדוע השיניים שלך נראות לבנות בהרבה כשאת שזופה? ובכן, והתשובה לכך פשוטה ביותר. זו הניגודיות בין הכהה לבהיר שהופכת אותן לבוהקות. תוכלי לקבל את אותו זוהר במשך כל השנה, ולא רק בימות הקיץ, על ידי שימוש בסומק וברונזר באזור עצמות הלחיים, המצח, האף והסנטר כדי לגרום לשינייך להראות לבנות יותר בגוון אחד לפחות.

2. יותר יין לבן, פחות יין אדום

אם שיניים לבנות יותר הן המטרה שלך, עברי ליין לבן, או אפילו שמפניה במקום יין אדום. לא יכולה לוותר על אדום? שטפי את שינייך עם מים בכל כמה לגימות כדי לשמור על כתמי שיניים מחוץ לתחום.

3. הבהרה עם קליפת בננה

אין צורך לשלם אלפי שקלים לרופאי שיניים במטרה להלבין את שינייך. ישנה תרופת סבתא יעילה לא פחות להשגת המטרה: שפשוף קליפת בננה על השיניים. הקליפה המכילה ריכוז גבוה של אשלגן, מגנזיום ומנגן המסייעים בהסרת כתמים משכבת האמייל.

4. בחרי ליפסטיק עם תת גוון כחול

שפתון בגוון כתמתם יכול לשוות לשינייך מראה צהבהב, אבל גוונים כחולים כמו פירות יער, שזיפים או גוונים אדומים אמיתיים יכולים להפוך את החיוך שלך לבהיר יותר באופן מיידי.

5. הפחיתי בצריכת הקפה 

אנחנו יודעות, קפה הוא החיים. אבל שלוש כוסות ביום לא עושות שום טוב לשיניים. אם את הולכת ללגום יותר מכוס אחת ביום, לפחות שתי אותה דרך קש (כך גם לגבי תה או קולה) ודאגי להבריש את שינייך מיד לאחר מכן. בדרך זו, המשקה אינו "יושב" על השיניים מספיק זמן כדי לגרום לכתמים עמוקים.