למקרה שעופפתן בקיץ האחרון שנות ה-60 השתלטו על האופנה מחדש, אחרי שבנדנות היו נחלת העבר או על גבי מכסות הראש בלבד הן חוזרות משודרגות הרבה יותר. עם מבחר ענק של צבעים, תסרוקות מותאמות, אסוף, פתוח, סוגי קשירה והכי חשוב: אתן לא תצטרכו להחביא אותן בחורף, הן יתאימו גם לימים הכי קרים. איך? חכמת 'הבנדנה' איך שאומרים.

קנית בנדנה אדומה? יש לך את אביזר הבייסיק. צילום: שאטרסטוק
קנית בנדנה אדומה? יש לך את אביזר הבייסיק. צילום: shutterstock.
בנדנה תכולה לטיול אופנתי ונוח. צילום: שאטרסטוק
בנדנה תכולה לטיול אופנתי ונוח. צילום: shutterstock.
הגדלה

כמו בכל טרנד נורות ההכרזה בוקעות ממותגי האופנה הבינלאומיים וישר לשלב השני בו ידועניות האופנה מחליטות לאמץ את הדבר המהמם הבא. בקיץ 2018 פגשנו כמה אושיות אופנה שלקחו צעד חכם והצטרפו למועדון הבנדנות בשלל קשירות וצבעים, הן בהחלט כאן בשביל ללמד אתכן דבר או שניים על אביזר השיער הבא. קחו את זה כשיעור. להלן:

בנדנה בקשירה טרנדית במיוחד ומגנה מקרני הUV השליליות של השמש על הסטייליסטית החרדית ציפי פוסטבסקי. צילום: אלי פוסטבסקי
בנדנה בקשירה טרנדית במיוחד ומגנה מקרני הUV השליליות של השמש על הסטייליסטית והבלוגרית החרדית ציפי פוסטבסקי. צילום: אלי פוסטבסקי.
עוד קשירה מהממת, נקראת 'קשירת קוקס' על ציפי. צילום: אלי פוסטבסקי.
עוד קשירה מהממת, נקראת 'קשירת קוקס' על ציפי. צילום: אלי פוסטבסקי.
הגדלה
למה לא לצרף כובע קש ולייצר לוק בוקרי יוצא מן הכלל? גם יהודית ברדה, סטייליסטית ומעצבת אופנה מצרפת בקלאסיות. צילום: טל אבודי
למה לא לצרף כובע קש ולייצר לוק בוקרי יוצא מן הכלל? גם יהודית ברדה, סטייליסטית ומעצבת אופנה מצטרפת בקלאסיות. צילום: טל אבודי
הגדלה
קרב יריות עושים רק עם טאצ' אופנתי ושיער מסודר. רות פנחסי-שילה יבואנית בגדי נשים ונערות מפריז בבנדנה שמשמת גם כחצי כיסוי מעל פאה. צילום: איתמר שילה
קרב יריות עושים רק עם טאצ' אופנתי ושיער מסודר. רות פנחסי-שילה, יבואנית בגדי נשים ונערות מפריז בבנדנה שמשמת גם כחצי כיסוי מעל פאה. צילום: איתמר שילה.
הגדלה
חשבתם שבנדנה לא מתאימה לאביזר שיקי בטיפול מחטים? טעיתם. רות לא שוכחת לצרף קשירה יפה לאירוע המיוחד. צילום: דנה קנר.
חשבתם שבנדנה לא מתאימה כאביזר שיקי בטיפול מחטים? טעיתם. רות לא שוכחת לצרף קשירה יפה לאירוע המיוחד. צילום: דנה קנר. 

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

גם היא לא שכחה לעטוף את השיער בדבר הנפלא הזה ולתת הגבהה מחמיאה. הדס דיקשטיין, סטייליסטית,מפיקת אופנה ובעלת המותג 'RIKA' בלוק בנדנתי מבורך. צילום: באדיבות המצלם.
גם היא לא שכחה לעטוף את השיער בדבר הנפלא הזה ולתת הגבהה מחמיאה. הדס דיקשטיין, סטייליסטית, מפיקת אופנה ובעלת המותג 'RIKA' בלוק בנדנתי מבורך. צילום: באדיבות המצלם.
עוד קשירה מיוחדת על הדסה. צילום: באדיבות המצלם.
עוד קשירה מיוחדת על הדס. צילום: באדיבות המצלם.
הגדלה

הן מספרות שהטרנד הזה הוא גם טיזר לחורף הקרוב. הבנדנות שעשויות לרמוז לנו טבעית על הקיץ עולות לככב גם בווינטר 2019. עם מעיל עור, פרווה, לוק ספורטיבי או כל אאוטטפיט מחמם יכול לצאת שילוב מנצח. 

"זה לא משנה איזה אביזר אופנה את לובשת (ומתי) - משנה איך את לובשת אותו" - מסבירה הסטייליסטית ציפי פוסטבסקי, ומחזקת את הקשירה מעל.

בנדנה וורודה עם ז'קט עור חורפי? טרנד שאת חייבת לאמץ צילום: שאטרסטוק
בנדנה וורודה עם ז'קט עור חורפי? טרנד שאת חייבת לאמץ לחורף הקרוב. צילום: שאטרסטוק
נראה מחמיא, חמים, נעים, ומגן על האוזניים מהרוח במיוחד. צילום: שאטרסטוק
נראה מחמיא, חמים, נעים, ומגן על האוזניים מהרוח במיוחד. צילום: שאטרסטוק.
הגדלה