טרנד תיקי הפנינים-חרוזים הוא חדש מן המדף, מקורי ומרענן אך עם זאת בעל מראה וינטג'י, ומי מאיתנו לא משתוקקת לרשת את ארון הבגדים של סבתא במלואו?

גוף התיק והידיות מורכבים מהמוני חרוזים-פנינים, בשלל צבעים וסגנונות, מלאכת מחשבת, היוצרים פריט אומנות של ממש, כזה שאפשר להציג לראווה בוויטרינת חפצי הנוי בבית כשהטרנד יחלוף מן העולם.

הסנוניות הראשונות שהפכו את התיק לטרנד מבוקש היו החברות "שרימפס" הבריטית ו"סוזן אלכסנדרה" הניו יורקית. בעוד הראשונה שומרת על קו ממלכתי וייצוגי, השנייה מציגה אינטרפרטציות קלילות יותר לטרנד שבאות לידי ביטוי בהדפסים לא קונבנציונליים כמו פירות, למשל.

שמרניים יותר. שרימפס (צילום: shrimps)

זה רק אנחנו או שנדמה כי מדובר בחרוזי גיהוץ? (צילום: susan_alexandra)

מהדגמים הבולטים בקולקציות שלהן ניתן לראות את דגם האנטוניה מבית היוצר של אלכסנדרה ודגם הליסה שמורכב מ-300 חרוזים בצבעים מגוונים בעבודת יד ונגוע בהשראה קליפורנית.

כמו כן, שרימפס השיקה את דגם ונציה שכשמו כן הוא, עוצב בהשראת האמנות והארכיטקטורה הוונציאניות, אך עם זאת בעל קריצה הומוריסטית ונגישה.

לא מכבר נצפתה המלכה אליזבת באחד הטקסים בהם לקחה חלק כשאת ידה מעטר הדגם בגוון ירקרק, ומה שטוב למלכה אליזבת - וודאי טוב לנו.

כמו לכל טרנד, גם לטרנד זה ישנה אופציה נגישה יותר לרכישה, המוצעת ברשתות האופנה העממיות, שדואגות לנו, האנשים הפשוטים, להרגיש מעודכנים ואופנתיים באופן תדיר.

View this post on Instagram

Lime Green Queen #VeneziaBag

A post shared by Shrimps (@shrimps) on

View this post on Instagram

Mama Chic @pandorasykes with her Domenica Clutch

A post shared by Shrimps (@shrimps) on

Ciao Bella

A post shared by Susan (@susan_alexandra) on