אאא

רשת מאפה נאמן נבחרה פה אחד על ידי עם ישראל, עם החלות הכי טעימות לשבת והעוגות והמאפים למעלה משבעים שנה.

עם ישראל יצא לבחירות, וכולנו חוגגים את הבחירה הטבעית שלנו ברשת נאמן. רשת נאמן זכתה, והיא חוגגת למעלה משבעים שנה, עם סניפים ברחבי הארץ - שיש להם הרבה יותר משבעים סוגים של מאפים.

הרשת מונה כיום עשרות סניפים הפזורים בכל הארץ, לקוחות נאמנים ומרוצים וכמובן כשרות מהודרת של 'אגודת ישראל'. סניפים החדשים שהצטרפו לאחרונה הם בבית שמש בקניון ה'ביג', סניף נהדר וחדשני שכולל גם בר סלטים וקישים. סניף נוסף ממוקם במתחם כדורי בירושלים. ושאר הסניפים המוכרים פתוחים היום ומעניקים לכם את הקפה המושלם והידוע לצד עוגות, מאפים, סלטים ועוד...

והכל, כן - הכל, התחיל בעגלת תינוק אחת.

רשת "מאפה נאמן" התחילה את דרכה בעגלת תינוק עמוסת מאפים בירושלים של שנת 1944, עגלה איתה היה מסתובב רבי ברוך נאמן ז"ל, סב המשפחה ומוכר ממרכולתו המשובחת לכל העוברים והשבים.

עם השנים, עגלת התינוק הפכה לסניף מוצלח ששכפל את הצלחתו בכל רחבי הארץ. לרשת מאפה נאמן כיום 50 סניפים, שבהם תוכלו למצוא את מגוון המאפים המיוחדים, המיוצרים כולם מחומרי גלם איכותיים.

בחלק מהסניפים אף ליהנות מחווית אירוח ברמה הגבוהה ביותר, הכוללת תפריט עשיר ושירות נהדר. הרשת בכשרות המהודרת של הבד"ץ אגודת ישראל.

ריקי נאמן מוסיפה בהתרגשות ומציינת: "הכל מתחיל מהכרת הטוב לאלוקים, שעזר למשפחת נאמן להגיע לאן שהגענו. שנזכה להמשיך ולחיות כמשפחה עם אמונה".

חוגגים אירוע יחד עם מגשי האירוח של מאפה נאמן:

בין אם אתם חוגגים אירוע משפחתי קטן ומיוחד, הרמת כוסית, או חגיגת אירוסין רבת משתתפים - מגשי האירוח של מאפה נאמן ילוו לכם את האירוע בטעם טוב.

מגשי האירוח של מאפה נאמן עשירים בטעם קולינארי משובח, ועשויים מחומרי גלם טריים ואיכותיים, המבטיחים לכם טעם ייחודי בשמחה שלכם.

מגשי האירוח כוללים את כל המאפים המוכרים מבית המאפה הנהדר של מאפה נאמן, ומבחר פלטות של פחזניות, מוסים, פוקאצ'ות, פיצות, דגים ואנטיפסטי.

כל המוצרים של רשת מאפה נאמן הינם בכשרות המהודרת של בד״צ אגודת ישראל, ובד״ץ מהדרין ירושלים.

התפריט המלא של מגשי האירוח מופיע באתר הרשת: http://neeman.co.il/