אאא

אבל איזה חוויה מתאימה גם לילדים, גם למבוגרים, כמו גם לקשישים ובני נוער? חדר בריחה יספק לכם יום נפלא ורצוף חוויות!

מה צריך לדעת על חדרי בריחה?

חדרים מסוג זה מאפשרים פעילות חווייתית ומלאת אדרנלין כאשר הפעילות החלה את דרכה בספרד ומשם המשיכה הלאה כטרנד מדליק ומלא חוויות הנפרס על כל חלקי הארץ והעולם!

חדרי בריחה למי שטרם התוודע לתופעה, הם חדרים המעוצבים בצורה אינטראקטיבית תוך שהם מקנים חוויה שבה המשתתפים הם הגיבורים הראשיים.

בחדרים המעוצבים ובנויים על פי קונספטים שונים, צריך לבצע שלל משימות על מנת לכבוש את היעד, כאשר בין המשימות: פענוח כתבי סתרים או פתרון חידות בדרך משותפת, בחדרי בריחה מבצעים המשתתפים שלל פעילות פיזיות או מנטליות שחשוב לקיים כדי לנצח באתגר, החדרים כוללים אינטראקציה מלאת אדרנלין והתמודדות עם שלל משימות, תוך שהם מוצאים את המשתתפים אל חוויה מגבשת, משעשעת, מותחת ובלתי נשכחת - מה שהופך את האטרקציה למתאימה באופן מושלם עבור מי שחוגג יום הולדת.

איזה סוגים של חדרים ישנם?

כיום ישנם כמה סוגים שונים של חדרי בריחה, ביניהם: חדר בריחה פיראטים, חדרי בריחה מבוכים ודרקונים, ישנם חדרים שהקונספט שלהם נלקח מסרטי אימה, אקשן או מסתורין, כמו גם חדרים המתאימים לילדים שמבוססים על קונספט של פירטים, נסיכות ונסיכות,  ושלל חוויות הלקוחות מעולמם של ילדים ומבוגרים.

אז כיצד אפשר לבחור את הפעילות המושלמת?

על מנת לבחור חדר בריחה, חשוב בתחילה לבדוק כי הקונספט של החדר מתאים לכם, כמו גם למי שחוגג את יום ההולדת. שימו לב כי ישנה התאמה של הגילאים לקונספט שתבחרו, כי אתם יכולים לבחור פעילות קרובה אליכם, כמו בחירת חדר בריחה בצפון, בדרום או במרכז.  

בצעו השוואת מחירים בין כמה וכמה חדרים, תוך שאתם לא מתפשרים על איכות וזאת משום שאיכותה של הפעילות חשובה עד מאד.

לסיכום, כדי לחגוג יום הולדת עם חברים, בני זוג ובני משפחה, יש לבחור פעילות מלאת חוויות ואדרנלין כאשר חדר בריחה טוב, נחשב פעילות מושלמת, מפתיעה ומלאת ריגושים!