אאא

לא תמיד ניתן לבחור, מכוון שבחדר קטן למשל, לא יאפשר להתקין אמבטיה. קיימים היום פתרונות מעולות לחללים קטנים אלו, על מנת להספיק להרכיב באותו חדר, מקלחון, שירותים וארון. אחד הפתרונות המשמעותיים הינו מקלחון פינתי, מכוון שאפשר למצוא בו יתרונות רבים.

היתרונות שבמקלחונים

על מנת להסביר אלו יתרונות קיימים למקלחון פינתי, יש צורך להבין מהו. מקלחון פינתי הינו מקלחון אשר מתקינים בפינה של חדר אמבטיה. הוא מורכב מארבע קירות, שניהם הינם הקירות של החדר אמבטיה, ושני הקירות האחרים הינם הזכוכיות של המקלחון. מבין מוצרי האמבטיה מקלחון זה מאוד נפוץ, ואנו יכולים לראות ישראלים רבים אשר משתמשים ובחורים בו. כפי שנאמר, ישנם כמה יתרונות של מקלחונים אלו, זה למה הבחירה שלהם מאוד ברורה ופופולרית בבתים רבים:

  • היתרון הראשון הינו ההתקנה של המקלחון בפינה. מכוון שהוא נמצא בפינה של החלל, זה משאיר הרבה מקום פנוי לכל שאר החפצים של החדר אמבטיה. זוהי אחת הסיבות שבזכותן מקלחון פינתי מאוד מבוקש, וניתן למצוא אותו בהרבה חנויות העוסקות בתחום זה.
  • יתרון שני הינו הנוחות של מקלחון זה. המים אשר נוזלים מגיעים ישירות לרצפה, ואין צורך לחשוש מנזילה ברצפה של המקלחון.
  • בנוסף, הדלתות אשר מרכיבות את מקלחון פינתי מאוד אסתטיים, מכוון שהן שקופות לרוב, ומביאות מראה גדול יותר לחלל. ניתן למצוא כמה סוגים של זכוכית, וההבדלים בעיקר הינם זכוכית שקופה או אטומה.
  • יתרון נוסף מאוד משמעותי הינו שמירה וניקיון קל ומהיר של המקלחונים אלו. בהחלט, ניתן לנקות אותם במהירות רבה והם נשארים מבריקים לאורך זמן.
  • לסיום, מקלחונים אלו מאוד איכותיים ומאפשרים לשמור עליהם במשך שנים רבות. זכוכית הינה חומר מאוד חזק אשר קל לתחזק.

מוצרים בחדרי אמבטיה

מקלחון הינו חלק קטן ממה שאפשר למצוא, ישנם מוצרים לאמבטיה רבים אשר ניתן לרכוש בחניות העוסקות בתחום זה. חנויות אלו לא מוכרים רק מקלחון או אמבטיה, ניתן למצוא הרבה אביזרים שמרימים את איכות החיים ומשדרגים עיצוב של החדר אמבטיה. לדוגמא, ניתן למצוא ברזים וכיורים, ארונות או מתקני נייר טואלט מיוחדים. אם הנכם מעוניינים לשפץ או לחדש כמה ממוצרים אלו, תכירו את האתר bathline.co.il, עם וותק של 30 שנה בתחום. חברה זו הינה מקצועית ומעניקה מוצרים על חומרים איכותיים.