אאא

לאחר שנחסם לכחצי שעה, כביש מספר 1 נפתח מחדש לתנועת כלי רכב באופן מלא והתנועה שבה לסדרה. כמו כן כביש מספר 6 נפתח אף הוא לתנועת כלי רכב במקטע שנסגר. כמו כן נפתחו לתנועה גם כלל הצירים ברחבי העיר ירושלים, זאת למעט למעט רחוב דוד המלך שיוותר סגור לתנועה עד למחר בשעות הצהריים.

מחר (יום שישי) בשעות הבוקר המוקדמות, צפוי כביש מספר 1 להיחסם לתנועת כלי רכב לכיוון מערב בלבד, במקטע שמהכניסה לירושלים ועד למחלף שפירים, וכך גם המחלפים המובילים לציר במקטע זה.

כמו כן מחר בשעות הבוקר המוקדמות ייחסמו באותו הזמן מספר צירי תנועה בתוך העיר ירושלים, בהם: הנשיא השישי, רבין, שזר, ירמיהו במקטע שבין מ״ג לויצמן, הרצל במקטע שבין צבי יהודה ועד לויצמן, ויצמן, בן גוריון, בגין הדרום לכיוון גבעת שאול, היציאה מכביש 9 (ארזים) לכיוון מערב (כביש 1) וגינות סחרוב.

משטרת ישראל תמשיך בהיערכות מוגברת בנתב״ג, ברחבי העיר ירושלים והצירים המובילים לבירה, הכל תוך צמצום הפגיעה בשגרת החיים של ציבור משתמשי הדרך ככל שניתן.

במשטרה ממליצים להתאזר בסבלנות, להישמע להוראות השוטרים ולהיות קשובים לעדכונים שיפורסמו מעת לעת בכלי התקשורת.

משטרת ישראל תפרסם כל העת מידע בדבר השינויים בהסדרי התנועה, ותבצע ויסות והכוונה של התנועה לדרכים חלופיות.

במשטרה מבקשים מציבור הנהגים לבחור בדרכים חלופיות ולהימנע מלהגיע לאזור בשעות החסימה. לציבור הנהגים מומלץ להיעזר גם באפליקציות הניווט שיעודכנו בזמן אמת.

"אנו קוראים לציבור להתעדכן כל העת בדבר שינויים בהסדרי התנועה גם באמצעות מוקד המידע הארצי של המשטרה שמספרו 110 או בערוצי הניו מדיה של משטרת ישראל", מסר דובר המשטרה.