אאא

תקועים בבית? הילדים מטפסים על הקירות? גם אתם המבוגרים מחפשים חומרים איכותיים בעבורכם? 'כיכר השבת' חושב עליכם ומשיק מיזם ענק ייחודי ומושקע במיוחד.

הכירו, מותג חדש עולה לאוויר מבית 'כיכר השבת' בשיתוף 'שלווה' - 'כיכר Show'. בימים טרופים אלו התגייסו מיטב האמנים בתעשיית המוזיקה החסידית בשביל להנעים לכם את השהייה בבית באמצעות 'כיכר השבת' בהופעות חיות ומיוחדות שלא נראו כמותן במגזר החרדי.

מותג ההופעות החיות החדש של 'כיכר השבת' - 'כיכר Show' יביא אליכם עד לסלון הבית את מיטב הזמרים והיוצרים במוזיקה היהודית והחסידית להופעות איכותיות מלאות. 

מידי ערב, החל מיום חמישי הקרוב, יעלה באתר 'כיכר השבת' מופע 'כיכר שואו' עם אמן אחר מהשורה הראשונה במוזיקה היהודית והחסידית, שיערוך במיוחד עבורכם הגולשים מופע מוזיקלי מלא להנאתכם. ההופעות בהפקת חברת 'מדיה פרו' מצולמות עם מיטב הציוד ההפקתי באולם המופעים המשובח של בית שלווה בירושלים, תוך שמירה על כל כללי הבידוד כנדרש.

שורת האמנים גדולה ומגוונת במיוחד, עם הפתעות רבות ומסקרנות שייחשפו בהמשך. עקבו אחר הפרסומים באתר סביב 'כיכר Show' עם כל הפרטים, שיעלו בימים הקרובים ובקרוב אנו מקווים ומתפללים שנוכל לערוך הופעות גם יחד איתכם פיזית.

הצטרפו מידי ערב ב-7:00  אצלכם בסלון.

מנצחים את הלבד ביחד.