איך משפצים דירה בתקציב מוגבל? - טופ שיפוצים

אם אתם מעוניינים לשפץ דירה בזול אבל עדיין לשמור על קווים עיצוביים שיגרמו לכל האורחים שלכם להתפעל, זה אפשרי. אנחנו מזמינים אתכם להכיר שלל שיטות וטיפים בתחום זה של שיפוץ דירה בזול ושמירה על עיצוב פנטסטי (שיפוץ, מקודם)

כיכר בשיתוף טופ שיפוצים |
ש

כל מה שאתם צריכים לדעת על עבודות סנפלינג

עבודות סנפלינג הן לא עבודות רגילות, מדובר על עבודות עם לא מעט סכנה שברוב המרים אמורות להתבצע בגובה רב. לכן לפני שמבצעים עבודות מהסוג הזה, חובה להכיר את התחום (תחזוקת הבית, מקודם)

כיכר בשיתוף Rope-partners | מקודם
ש

שיפוצים 2020: החידושים והטיפים

עולם שיפוץ הבניינים התפתח באופן משמעותי בשנים האחרונות. הסיבה לכך, היא מבנים ישנים שעם השנים צוברים נזקים, במעטפת החיצונית, וכמובן עם המודרניזציה והתפתחות בתנאי המגורים.

כיכר בשיתוף אורגד מבנים | מקודם
ש

ביקורת מבנים מסוכנים בבני ברק

במרבית המקרים, כאשר אנשים מדברים על ביקורת מבנים הכוונה היא לביצוע בדק בית לפני רכישה של נכס, כגון דירה מיד שנייה או מקבלן זאת, למרות שביקורת מבנים היא תחום נרחב יותר העשוי לכלול בדיקות נוספות, וכמובן להתייחס למבנים נוספים כגון מבני מגורים, מבנים היסטוריים וכיוצא בזאת(שיפוצים, מקודם)

כחכר בשיתוף הדר בדק | מקודם
ש

בדק בית ב-2020

יש כמה מצבים שבהם אנחנו זקוקים לבדיקת רצינית של מצב הנכס שלנו מהמסד ועד הטפחות. המומחים שמציעים לכם את שירותיהם מתפרסים על כמה תחומים שבהם קריטי למצוא את הליקויים הזקוקים לתיקון כמה שיותר מוקדם, לפני מכירה הנכס או לאחר כמה שנים שבהן לא נגעו בו(שיפוצים, מקודם)

כיכר בשיתוף הדר בדק | מקודם
ש

טכנולוגיות איטום 2020

כידוע, בעשורים האחרונים חלות התפתחויות משמעותיות בכל תחומי הטכנולוגיה, וכך גם בענף האיטום הזוכה לפיתוחים ברמת החומרים, הציוד והכלים. כך, כיום נעזרים המומחים של מרכז האיטום הישראלי בשיטות המאפשרות לתת מענה יותר יעיל, יותר חזק ועמיד, בעלויות נוחות, בהתאמה מלאה לצרכים, ואף לספק פתרונות למצבים מורכבים(שיפוצים, מקודם)

כיכר בשיתוף מרכז האיטום הישראלי | מקודם
ש

שיפוץ של בית: כל תתחילו בצורה בטוחה את התהליך

אם החלטתם שאתם רוצים לשפץ את הבית שלכם, אתם צריכים לזכור כי מדובר על תהליך ארוך שיכול להיות גם מאוד מייגע. היחידה לשיפוצים היא אחת מהחברות המובילות בישראל לשיפוצי בתים, מציגה בפניכם את כל הדברים שאתם צריכים לעשות בתחילת הדרך. כך בסוף הדרך תוכלו לקבל את התוצאה שאתם כל כך מצפים לקבל – תוצאה שתמיד חלמתם עליה (שיפוץ הבית, מקודם)

כיכר בשיתוף היחידה לשיפוצים | מקודם
ש

10 טיפים לצביעת בית נקייה ומדויקת

אז החלטתם לצבוע לבד את הבית? צודקים. זה הרבה יותר כיף ומשתלם. כדי שתוכלו לחסוך זמן וכסף וגם ליהנות מתוצאה יפה בסוף העבודה, טמבור מגישה לכם 10 טיפים שיעזרו לכם להגיע לצביעה נקייה ומהירה (שיפוץ הבית, מקודם)

1
| כיכר בשיתוף טמבור | מקודם
ש

איך בוחרים קבלן הנדסה מנוסה ומקצועי לבניית בית פרטי?

אחד המודלים השכיחים ביותר לבניית בתים פרטיים הוא מודל קבלן המפתח ובתחום זה נחשבת חברת י.נ הנדסה לאחת מהחברות הקבלניות המובילות בתחום הבנייה הפרטית (שיפוצים, מקודם)

כיכר בשיתוף י.נ. הנדסה | מקודם
ש

הבחירה של רבים מוכיחה את עצמה כבחירה הנכונה והאיכותית ביותר

לפעמים, הבחירה של רבים מוכיחה את עצמה כבחירה הנכונה והאיכותית ביותר ,לא סתם רבים מעדיפים חלונות אלומיניום איכותיים למבנים שלהם(בית ,מקודם)

כיכר בשיתוף יורסטייל | מקודם
ש

למה לשפץ את הדירה עם המשפצים בישראל?

הסיבה הראשונה לכדאיות של שיפוץ דירות עם המשפצים בישראל היא הניסיון הרב של אנשי המקצוע שיגיעו אליכם הביתה - כשאתם מפקידים את התהליך בידיים אמינות ורציניות (שיפוץ הבית ,מקודם)

כיכר בשיתוף המשפצים בשיראל | מקודם