שערי מט"ח:4.20  $3.63  
יום ג', י"ג בשבט תשפ"א   26.01.21 חדשות חרדים

חדשות האוכל

שפית: הכלי היחיד שצריך להחליף כל שנהשפית: הכלי היחיד שצריך להחליף כל שנהמחבת איכותית או תבניות רב פעמיות יכולות להחזיק מעמד לנצח, אך יש כלים שזקוקים להחלפה בתדירות גבוהה. לפני שאתם מסתערים על ארונות המטבח, התחילו בקטן (אוכל, באנו לעזור)
מבחר מוצרי מטעם חפץ חייםיש מטעם? יש סעודה מושלמת!מותג הבשרים 'מטעם חפץ חיים' הוא מותג בשרים משפחתי אשר נוסד לפני כ- 100 שנה בארה"ב וכיום מייצר בארץ מעדני בשר המשתבחים מדור לדור עם סודות המקצוע המשפחתיים (אוכל ומסעדות, מקודם)
תפריט מושלם לראש השנה וטיפים חשוביםראש השנה תשפ"א - 2020תפריט מושלם לראש השנה וטיפים חשוביםהשנה ניאלץ לעבור את החג במתכונת שונה. מה כדאי לבשל? מה הדרך הטובה ביותר לאחסן את המנות שהוכנו מראש? ואילו סידורים מומלץ לא לשכוח? מורן פינטו עושה סדר (אוכל)
תהליך הפיתוח ארך כשנה, תוך שהוא משמר את תכונותיו הייחודיות של הדבש הטהורחדש על מדף הממרחים:מרחיבים את קטגוריית הדבש: ממרח דבש עם קקאויד מרדכי מרחיבה את קטגוריית הדבש ומשיקה מהדורה מיוחדת של ממרח דבש עם קקאו • הממרח החדש מכיל שני רכיבים בלבד: דבש טהור וקקאו ואינו מכיל חומרים משמרים (צרכנות)
אילוסטרציהלא תאמינו שזה פרווה!קצפת צמחית במתיקות מעודנת של יטבתה לקינוחים מושלמיםהקצפת הצמחית של יטבתה משדרגת כל קינוח, ומאפשרת להתענג על טעם מושלם וחוויית אכילה מושקעת גם בסעודות בשריות (צרכנות)
איך לקלף רימון ולשמור על ידיים ושיש נקייםבאנו לעזוראיך לקלף רימון ולשמור על ידיים ושיש נקייםבכל שנה אנו דוחים את קילופו עד הרגע האחרון, כשכבר אין בידנו ברירה. הפרדת גרעיני הרימון משאר חלקי הפנים המיותרים שבו, היא משימה מייגעת. ובכן, אנשים, לא עוד (אוכל, באנו לעזור)
צפו: כיצד לקלף ביצה קשה במינימום מאמץבאנו לעזורצפו: כיצד לקלף ביצה קשה במינימום מאמץמשתמשים רבים מעלים לרחבי הרשת החברתית, "טיקטוק", סרטונים עם טיפים שמקלים על החיים. את הטריק לקילוף ביצה ניסינו בבית והתוצאה מצחיקה ומדהימה בו זמנית (אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים