מירי רגב  חרדק  דספזלטוב  1<WA7G8B>B..

חדשות האוכל

8 שימושים מפתיעים למיץ של המלפפונים החמוצים8 שימושים מפתיעים למיץ של המלפפונים החמוציםכל שבוע אוזלות מן המדפים בארונות המטבח שלנו כמה פחיות של מלפפונים חמוצים. תמיד רוקנו את המיכל מהמיץ שהיה בו לתוך הכיור והשלכנו אותו לפח, עד שגילינו שאפשר להשתמש בו שוב (אוכל, באנו לעזור)
הטעות האיומה שאתם עושים בבישול פסטההטעות האיומה שאתם עושים בבישול פסטהשימו לב: טעות תמימה יכולה להביא למנה מאכזבת. אם תצייתו להוראות ותלמדו איך לתקן אותה, אנו מתחייבים על כך שתקבלו סיר פסטה בטקסטורה הנכונה בדיוק. מילה של שף (מתכונים, אוכל)
לגרד ג'ינג'ר בקלותבאנו לעזוראיך לגרד ג'ינג'ר בקלות? רמז: ממש לא ככההוא נהדר כתוספת למגוון מנות ואף בריא, אך לקלף ולגרד ג'ינג'ר זו חוויה לא כיפית במיוחד שנוטה ללכלך את כל האזור
אילוסטרציהאתם תבשלו עם סטארקיסט – אנחנו ננקה אחריכם...קונים ממגוון מוצרי סטארקיסט ויכולים לזכות ב-iRobot – שואב אבק רובוטי מתנה! בכל יום זוכה חדש! (צרכנות, שיווקי)
אילוסטרציההיישר מאורוגוואי: כל סטייק, סטייקהזוג האדמוני והמשויש, נצפה לאחרונה באטליזים המובחרים. הכל על הזוג האטרקטיבי מאורוגוואי בה גדלים עדרים משובחים, שמתפנקים במרחבי האחו הירוקים (שיווקי)
לחתוך רימון בלי להתלכלךבאנו לעזורצפו: הדרך הכי נקייה ומהירה לחתוך רימוןאפרת ליכטנשטט מהבלוג "אז מה את עושה כל היום?" מצילה נפשות מישראל עם הסרטון הכי יעיל שתראו אי פעם
3 סוגי סכינים שכל טבח ביתי זקוק להם3 סוגי סכינים שכל טבח ביתי זקוק להםסכין חד ואיכותי הוא הכוכב של המטבח ותוכלו להתמודד עם כמעט כל תהליכי הכנת האוכל עם שלושה להבים בלבד. למדו מהם, מה הם עושים ואיך קוצצים כמו מקצוענים (אוכל, באנו לעזור)
כיכר אוכל
המומלצים