חדשות האוכל

הטריק שישדרג את הירקות בתנור שלכםהטריק שישדרג את הירקות בתנור שלכםמעדיפים לוותר על שימוש במחבת פסים כדי לחסוך את הניקוי המתיש שלו? מתחלחלים מהמחשבה על תנור שפועל זמן רב ומחמם את כל הבית? הנה הדרך הקלה ביותר לשדרוג הצלייה שלכם (אוכל, באנו לעזור)
השיטה הכי טובה לאחסון ביצים קשותהשיטה הכי טובה לאחסון ביצים קשותתמיד טוב שיש כמה ביצים קשות במקרר, אך אף אחד מאיתנו לא רוצה לאכול ביצה מקולקלת. קראו את המדריך שלנו לאחסון ביצים קשות ולעולם לא יהרסו לכם התכניות שבניתם לארוחת הצהריים (אוכל)
כך תחממו שאריות פסטה שיקבלו מרקם נכוןכך תחממו שאריות פסטה שיקבלו מרקם נכוןאחד היתרונות שיש למנות פסטה: אפשר להכין אותן מחבילה גדולה ולצרוך במשך כמה ימים. אך לפני שאתם מבשלים חמש חפיסות פטוצ'יני, וודאו שאתם יודעים מהי הדרך הנכונה לחממן ביום שלמחרת (אוכל, באנו לעזור)
סדרת הנקניקיות המשובחת מבית 'וול דאן'רשת 'וול דאן' מתחדשת ומחדשת:סדרת נקניקיות, טלה צעיר לחג, וסניפים חדשיםרשת הקצביות 'וול דאן' משיקה סדרת נקניקיות מ-100% בשר בקר, משובחת בטעמה וייחודית בכשרותה. וגם, שני סניפים חדשים יצטרפו בחודשיים הקרובים לרשת הקצביות (צרכנות)
אילוסטרציהחיידק השירות והפינוק של מסעדת 'אנטריקוט'מסעדת הבשרים הידועה 'אנטריקוט', יוצאת בשירות משלוחים מיוחד עבור תושבי העיר הממעטים בימים אלו לצאת מהבית, כאשר חלקם אף נתונים תחת הסגר או בידוד (צרכנות, מקודם)
איך תשמרו על לחם טרי? אחסנו במיקרוגלאיך תשמרו על לחם טרי? אחסנו במיקרוגלעם כל כמויות הלחם שאנו מכינים וצורכים בימים אלו, לא באמת ידענו איך גורמים להן להחזיק זמן רב ככל האפשר. מסתבר שהדרך לעשות זאת היא לאחסן אותן במיקרוגל והנה ההסבר (אוכל)
טובים כמו המקור: 5 תחליפים לאבקת אפייהטובים כמו המקור: 5 תחליפים לאבקת אפייהאם הבנתם שאין לכם אבקת אפייה כאשר ידכם כבר טמונה עמוק בתוך בצק עוגיות, אל תיבהלו. יש המון תחליפים לאבקת אפייה שיכולים לייצר קינוח מעולה וכנראה שכבר יש לכם כמה מהם במזווה (אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים