שערי מט"ח:4.20  $3.63  

חדשות האוכל

יתכן שעד היום חיממתם מזון במיקרוגל לא נכוןבאנו לעזוריתכן שעד היום חיממתם מזון במיקרוגל לא נכוןאתם רוצים להתנחם בשאריות פסטה שנחות לכם במקרר. אבל חימומן במיקרוגל די מאתגר. תמיד הפה שלכם נתקל בחלקי מקרוני קרים, או נכווה מגבינה בוערת. הנה הפתרון (אוכל, באנו לעזור)
אבוקדו. אף אחד כבר לא יעבוד עלינו!באנו לעזורשיקום מי שמכיר את הטריק הזה לבחירת אבוקדובחרתם בקפידה אבוקדו עם קליפה כהה וגבשושית, לא רכים במיוחד, אבל אז הגעתם הביתה וגיליתם שנפלתם? לא עוד
תכל'ס, כמה זמן ביצים קשות מחזיקות?תכל'ס, כמה זמן ביצים קשות מחזיקות?בביצים שאינן מבושלות, זה פשוט וקל. יש תאריך שמוטבע עליהן ונותן לנו את התשובה לשאלה: עד מתי נוכל ליהנות מהן. אך מה הדין לגבי ביצים קשות? ובכן, זה תלוי באחסון (אוכל, באנו לעזור)
אילוסטרציהבישולים ??? – טוב שיש 'מטעם חפץ חיים'מיומנה של אשת חייל • הצלחתי לארגן את הילדים בנחת, להוציא אותם למוסדות ולהגיע בזמן לעבודה לא לפני שדאגתי לארוחה מזינה לצהריים(אוכל, מקודם)
תהליך הפיתוח ארך כשנה, תוך שהוא משמר את תכונותיו הייחודיות של הדבש הטהורחדש על מדף הממרחים:מרחיבים את קטגוריית הדבש: ממרח דבש עם קקאויד מרדכי מרחיבה את קטגוריית הדבש ומשיקה מהדורה מיוחדת של ממרח דבש עם קקאו • הממרח החדש מכיל שני רכיבים בלבד: דבש טהור וקקאו ואינו מכיל חומרים משמרים (צרכנות)
שימו לב: אתם מסננים את הפסטה שלכם לא נכון - כך תתקנו זאתבאנו לעזורשימו לב: אתם מסננים את הפסטה שלכם לא נכון - כך תתקנו זאתבסרטון שעלה לרשת החברתית "טיקטוק" וסחף אחריו המונים, משתמשת יצירתית מדגימה את "טריק חייה", לדבריה, שבאמצעותו היא מסננת פסטה בצורה לא שגרתית (אוכל, באנו לעזור)
איך מחזיקים כוס יין? מדריךאחת ולתמיד: זו הדרך הנכונה להחזיק כוס ייןבקרוב נחזור לארח ולהתארח - אמן - וזה בדיוק הזמן לדעת כיצד יש לאחוז בכוס יין ומהן הסיבות לאחיזה באופן הזה דווקא
כיכר אוכל
המומלצים