בישיץ  רון קובי  %D7%A2%D7%..  תשדירי..

חדשות האוכל

לאכול אננס - לא מה שחשבנובאנו לעזוררגע! איך לא סיפרו לנו שאפשר לאכול אננס ככה?רק המחשבה על הקילוף המתיש גרמה לכם לוותר על אכילת האננס? חכו! מסתבר שאפשר אחרת
לא על הבננה לבדה: ניתן לאכול קליפות בננהלא על הבננה לבדה: ניתן לאכול קליפות בננהאנו נוטים לזלזל בקליפת הבננה. זה קורה כי אין לנו באמת מושג למה היא מועילה מעבר לשמירה על הפרי. אך מסתבר כי היא מהווה מקור נהדר לוויטמינים וחומרים מזינים נוספים (אוכל, באנו לעזור)
הטריק הגאוני לניצול מקסימלי של שאריות אוכלהטריק הגאוני לניצול מקסימלי של שאריות אוכלמומחית הבישול, אינה גרטן, מספרת כי היא משתמשת בשאריות של מרק עגבניות וחצילים, כרוטב לפסטה אפויה בתנור עם עגבניות וחצילים של יום המחרת. זו רק דוגמא לשיטה הגאונית שלה (אוכל, באנו לעזור)
אילוסטרציהבעקבות תביעהבסוף השנה: 'לא להקפיא' על פחיות קולהצרכן שיוצג ע"י עו"ד מתן פריידין, תבע את 'החברה המרכזית לייצור משקאות' המייצרת את 'קוקה קולה' בישראל, על כך שהצרכן אינו מוזהר מפני התפוצצות הפחיות (חדשות האוכל)
"המסעדה""המסעדה" ליד ישיבת מיר: חוויית ליל שישי אותנטית וטעימהמוסד האוכל המיתולוגי הסמוך לישיבת מיר בשכונת בית ישראל בירושלים מזמין אתכם לחוויית ליל שישי באווירה אותנטית עם תפריט רחב של אוכל יהודי טעים ועסיסי (כיכר ממליצים, צרכנות)
רק  אוהדי חמאת בוטנים יבינו כמה מבריק הכלי הזהרק אוהדי חמאת בוטנים יבינו כמה מבריק הכלי הזהלטובת כל אוהדי חמאת הבוטנים הפזורים ברחבי העולם: יש גאדג'ט חדש בשוק שעשוי לסייע לכם ויכול לפתור את הקושי להוציא שאריות עקשניות הדבוקות לצנצנת, שקשה להגיע אליהן (חדשות האוכל)
מעולם לא הכנתם אמפנדס? אל תנסו בדיוק כשדודה רינה בדלתבאנו לעזורהמקרה היחיד שבו לא כדאי לנסות מתכון חדשהרשת מוצפת במתכונים מפתים שמבטיחים שלבי הכנה לא מסובכים ותוצאת מופת ששווה לנסות - מלבד זמן אחד
כיכר אוכל
המומלצים