חדשות האוכל

3 מקרים שבהם אתם לא צריכים לקלף גזר3 מקרים שבהם אתם לא צריכים לקלף גזרמבזק חדשות: אתם לא צריכים לקלף גזרים - כל עוד אתם נותנים להם קרצוף הגון עם מים וסבון טרם האכילה. אתם יכולים לעשות זאת, אך דעו שזו מטלה מיותרת במיוחד בשלושת המצבים הבאים (אוכל, באנו לעזור)
תזונאית: המקרה היחיד שאורז לבן הוא בריאתזונאית: המקרה היחיד שאורז לבן הוא בריאאם אתם צרכנים של מזון בריא ומקפידים על כל גרגר שנכנס לפיכם, מן הסתם אתם בוחרים באורז מלא על פני לבן (או מוותרים על אורז לחלוטין). אך תזונאית מספרת מתי זה כן בסדר לאכול אורז לבן (אוכל)
כך תחממו מחדש צ'יפס שיהיה סופר קריספיבאנו לעזורכך תחממו מחדש צ'יפס שיהיה סופר קריספיללא כל ספק, צ'יפס הוא המאכל האהוב עלינו ושובר לנו דיאטות באורח קבע. הוא פשוט מענג, לא משנה איך מכינים אותו... אבל רק טרי טרי. מסתבר שלא בהכרח, אם יודעים איך לחמם אותו כיאות (באנו לעזור, אוכל)
סופגנייה במילוי בשר של רודריגזחדשות האוכלזאת סופגנייה: מוכנים למילוי האדיר של רודריגז?מתכונים וארוחות ביתיות זה כיף, אבל יש דברים שכדאי לתת לשפים להכין לנו. מה למשל? סופגניית הבשר של רודריגז
אילוסטרציהאתם תבשלו עם סטארקיסט – אנחנו ננקה אחריכם...קונים ממגוון מוצרי סטארקיסט ויכולים לזכות ב-iRobot – שואב אבק רובוטי מתנה! בכל יום זוכה חדש! (צרכנות, שיווקי)
השניצל מאתמול יכול להיות טעים אם תעשו כךהשניצל מאתמול יכול להיות טעים אם תעשו כךאין תחליף לשניצלים שבדיוק יצאו מהמחבת. אבל לאחר ששהו יום או יומיים במקרר, טעמם הוא, איך לומר, פשוט לא זה. אממה, מסתבר שעם חימום נכון, הם יכולים להיות ערבים לחך (אוכל, באנו לעזור)
מהפכני: טריק לקילוף שום בתוך 30 שניותבאנו לעזורמהפכני: טריק לקילוף שום בתוך 30 שניותאם פשוט תכניסו שיני שום מופרדות לצנצנת זכוכית, תסגרו אותה היטב עם מכסה ותנערו חזק ככל האפשר, במשך חצי דקה, תקבלו שיניים קלופות ונקיות שמוכנות לבישול מיידי (אוכל, באנו לעזור)
כיכר אוכל
המומלצים