חדשות האוכל

תפריט מושלם לראש השנה וטיפים חשוביםראש השנה תשפ"א - 2020תפריט מושלם לראש השנה וטיפים חשוביםהשנה ניאלץ לעבור את החג במתכונת שונה. מה כדאי לבשל? מה הדרך הטובה ביותר לאחסן את המנות שהוכנו מראש? ואילו סידורים מומלץ לא לשכוח? מורן פינטו עושה סדר (אוכל)
איך לקלף רימון ולשמור על ידיים ושיש נקייםבאנו לעזוראיך לקלף רימון ולשמור על ידיים ושיש נקייםבכל שנה אנו דוחים את קילופו עד הרגע האחרון, כשכבר אין בידנו ברירה. הפרדת גרעיני הרימון משאר חלקי הפנים המיותרים שבו, היא משימה מייגעת. ובכן, אנשים, לא עוד (אוכל, באנו לעזור)
צפו: כיצד לקלף ביצה קשה במינימום מאמץבאנו לעזורצפו: כיצד לקלף ביצה קשה במינימום מאמץמשתמשים רבים מעלים לרחבי הרשת החברתית, "טיקטוק", סרטונים עם טיפים שמקלים על החיים. את הטריק לקילוף ביצה ניסינו בבית והתוצאה מצחיקה ומדהימה בו זמנית (אוכל)
אילוסטרציהעקב המחסור הצפוי בבשרמשבר הקורונה שפגע גם בשגרת המשחטות מחייב להיערך לחגיםוול-דאן קוראת להקדים את ההזמנות לחגים וליהנות ממחירים ייחודיים
סדרת הנקניקיות המשובחת מבית 'וול דאן'רשת 'וול דאן' מתחדשת ומחדשת:סדרת נקניקיות, טלה צעיר לחג, וסניפים חדשיםרשת הקצביות 'וול דאן' משיקה סדרת נקניקיות מ-100% בשר בקר, משובחת בטעמה וייחודית בכשרותה. וגם, שני סניפים חדשים יצטרפו בחודשיים הקרובים לרשת הקצביות (צרכנות)
צולים תפו"א בעל האש? חובה לעשות זאת כךבאנו לשדרגצולים תפו"א בעל האש? חובה לעשות זאת כךתפודים על המנגל סוגרים את פינת התוספת לבשרים שאנו אוכלים בעל האש. יש רק בעיה אחת בהכנתם: תוכן הפנים שלהם לא מתבשל וקליפותיהם נשרפות. הנה הפתרון לבעיה (אוכל, באנו לעזור)
כיצד להכין בצק פיצה ביתי ללא שמריםכיצד להכין בצק פיצה ביתי ללא שמריםמאז שנכנסנו לסגר הפכנו לאופים מדופלמים. אבל פיצה ביתית תמיד הפחידה אותנו ונראתה לנו כמסובכת לביצוע. עד שמצאנו מתכון מהיר וקל לבצק פיצה ללא שמרים, שאפילו לא דורש לישה (מתכונים, אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים