תנובה  ישי ריבו  יואלי דיקמן  מלך..
חיילים מ'נצח יהודה' בכותל המערבי - עשרות צעירים חרדים התגייסו ל'נצח יהודה'עשרות צעירים חרדים התגייסו ל'נצח יהודה'
י"א באייר תשעח | 26.04.18
בתחילת השבוע התגייסו עשרות חרדים למסלול 'נצח יהודה' לאחר כמה מפגשי הכנה לגיוס בהם התמודדו המועמדים לשירות עם אתגרים גופניים ומנהיגותיים (חרדים במדים)
הסייבר והמחשוב בצה"ל. אילוסטרציה - הסייבר והמחשוב בצה"ל גם למגזר החרדיהסייבר והמחשוב בצה"ל גם למגזר החרדיkikar.co.il בשיתוף דרך חיים
תיעוד מסכם • המטס בירושלים ובתל אביבתיעוד מסכם • המטס בירושלים ובתל אביבצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת • צילום וידאו: זיו סוקולוב4
עשרות אלפים יצאו לצפות במטס חיל האוויר שנמשך לאורך הבוקר (חמישי) לרגל יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל • צפו בווידאו מהמטס בתל אביב ובתמונות מהמטס בירושלים (בארץ)
אלמוג שילוני הי"ד - אימץ את לוחמיו: סיפורו של החלל מנצח יהודהאימץ את לוחמיו: סיפורו של החלל מנצח יהודהמשה פריגן3
מתוך האבל והשכול על בנם אלמוג שילוני - חייל נצח יהודה - הקימו בני משפחתו בית לחיילים בודדים ומרכז ערכים. ערכיו ומעשיו של אלמוג הם צוואתו. סיפורו של חלל נצח (יום הזיכרון)
חייל צה"ל מתפלל בכותל - האתר הכי ישראלי אצל חיילי צה"ל: הכותלהאתר הכי ישראלי אצל חיילי צה"ל: הכותלב. ניסני3
49% מחיילי צה"ל חושבים כי הכותל המערבי הוא המקום הכי ישראלי, כך עולה מסקר שערך צה"ל לקראת יום העצמאות • במקום השני: תל אביב • ומהי התכונה הכי ישראלית? (חדשות)
גנבים סביב לה - אבל העיר החרדית שקטה
חרדים בצה"לגנבים סביב לה - אבל העיר החרדית שקטה

סמח"ט עציון, סא"ל ממן, יצא לסיור מיוחד עבור גולשי "כיכר", סביב גדרות הביטחון של ביתר עילית, ותיאר את האתגרים הביטחוניים והפליליים מהכפרים הסמוכים • צפו (צבא וביטחון)

טרור, בחצר האחורית של ביתר עילית • סיור
חרדים בצה"לטרור, בחצר האחורית של ביתר עילית • סיור

לכבוד חג הפסח יצא 'כיכר השבת' לסיור מיוחד בכפר חוסאן, הצמוד לעיר ביתר עילית. סגן מפקד חטיבת עציון, סא"ל שלומי ממן מסביר על הסכנות הרבות האורבות שם • צפו (אקטואליה)

מהישיבה ללשכת גיוס: צו ראשון
מדריכיםמהישיבה ללשכת גיוס: צו ראשון

החלטתם שאתם רוצים להתגייס? אחרי שתצרו קשר עם "נצח יהודה" תזומנו לצו ראשון שם תעברו תהליך שיקבע את היכולות הרפואיות, השכליות והנפשיות שלכם. מה יהיה שם? (צבא)

איך נקבע הפרופיל הרפואי בצבא?
מדריכיםאיך נקבע הפרופיל הרפואי בצבא?

כשתיגעו ללשכת הגיוס לצו ראשון, יקבע הפרופיל הצבאי שלכם, לאחר סדרת בדיקות רפואיות. איך קובעים פרופיל? על מה זה משפיע? רשימת הפרופילים המלאה (צבא)

החיילים החרדים משתלטים על היחידות המודיעיניות. - החיילים החרדים משתלטים על היחידות המודיעיניות
מסלולים החיילים החרדים משתלטים על היחידות המודיעיניות

ישיבת דרך חיים מציעה שילוב מיוחד של לימודי קודש ברמה גבוהה עם לימודי ערב בלימוד מקצוע טכנולוגי יוקרתי, יחד עם שירות צבאי במסלולי המחשוב והסייבר. איך עומדים בקצב היום-יומי האינטנסיבי ומה משך המסלול? כל הפרטים (חרדים, שיווקי)

מסלול הגיוס החרדי נצח יהודה. - סטודנטים לרפואה חרדים? בזכות הגיוס לצבא
מסלולים סטודנטים לרפואה חרדים? בזכות הגיוס לצבא

דרך שירותו הצבאי בנצח יהודה, יכול היה אשר גירש להשלים בגרויות ולהגשים חלום ילדות ולהתקבל לרפואה: "מי שלומד ואוהב ומחובר לתורה ולעם-ישראל אין מקומו בצבא ולא בנצח יהודה. אבל מי שמרגיש שלא תורם לא לעצמו ולא לעולם, המקום היחידי זה גדוד נצח יהודה" (חרדים במדים, שיווקי)

בין בוגרי הקורס של 'גלי צה"ל': שני חרדים
מגזין בין בוגרי הקורס של 'גלי צה"ל': שני חרדים

בין מסיימי קורס העיתונאים של גלי צה"ל - שני חרדים. קובי דהאן מחשמונאים, בנו של השר לשעבר ניסים דהאן, ורפאל כהן מאשדוד. מסתמן כי ישולבו בענף הניו מדיה (ברנז'ה)

לשמור על אורח חיים חרדי בגיוס? אילוסטרציה - כל מה שרצית לדעת על גדוד נצח יהודה
מגזין כל מה שרצית לדעת על גדוד נצח יהודה

האם מי שרואה את עצמו משקיע יומם וליל בתורה צריך להתגייס? התשובה היא חד משמעית: לא. אבל מה עם אלו שלא מוצאים את דרכם ועדיין רוצים לשמור על אורח חיים חרדי מלא? ראיון עם בוגר נצח יהודה שמסביר כל מה שצריך לדעת (חרדים במדים, שיווקי)

יוזמה: סטודנטים חרדים ילמדו חיילים חרדים
פרנסה וקריירה בצה"ליוזמה: סטודנטים חרדים ילמדו חיילים חרדים

פרויקט חדש, ביוזמת עמותת 'נצח יהודה', שיוצא לדרך בימים אלה יאפשר לחיילים חרדים, בוגרי מסגרות תורניות, לשפר את ידיעותיהם במקצועות ריאלים בסיועם של סטודנטים חרדים (חרדים)

לראשונה סיום מסכת בטקס השבעה בכותל
מלחמות ישראללראשונה סיום מסכת בטקס השבעה בכותל

חיילי הפלוגה החדשה של הנח"ל החרדי עשו לראשונה סיום מסכת בטקס ההשבעה שלהם בכותל המערבי. "עם ישראל ניגש למעשים דווקא מתוך תלמוד" (חרדים במדים)

תיעוד נדיר: יצחק רבין במלחמת 6 הימים
מלחמות ישראלתיעוד נדיר: יצחק רבין במלחמת 6 הימים

20 שנה לרצח ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין, מפרסם ארכיון צה"ל במשרד הביטחון קטעי וידאו ותיעודים נדירים של רבין ברגע היוודע זכייתו בפרס נובל, במלחמת ששת הימים ועוד. צפו (חדשות)

חרדים במדים

עדכונים
כיכר facebook