שערי מט"ח:4.20  $3.63  
מסלול כבאות והצלה
מסלולים
מסלול כבאות והצלהבנוסף לשירות בצבא, אתה מעוניין לעבור הכשרה בחילוץ והצלה? כיבוי אש מעניין אותך? מסלול "כבאות והצלה" של גדוד "נצח יהודה", יתן לך את ההכשרה והניסיון הרלוונטים (צבא)
טכנאי מכונותמתעניין בהרכבה, תפעול, פירוק ושכלול של מכונות מכל הסוגים? מסלול "טכנאי מכונות" של "נצח יהודה", יהיה גם מרתק וגם שימושי עבורך, ותצא עם תואר בהנדסה (מתגייסים, קרייריה)
חשמלאי מוסמך
מסלולים
חשמלאי מוסמךמתעניין בחשמלאות? בגדוד "נצח יהודה" בנו עבורך שני מסלולים מעניינים, מוסמך ומעשי. במהלך הקורס תלמד על תשתיות חשמל, מיזוג אוויר ואלקטרו מכאניקה (צבא, מתגייסים)
מקצוע העתיד: אפסנאי טכנאי
מסלולים
מקצוע העתיד: אפסנאי טכנאירוצה לנהל מחסן צבאי אבל בצורה טכנולוגית? מסלול "אפסנאי טכנאי" של "נצח יהודה", יכול להתאים לך. שם תרכוש ניסיון וידע בלוגיסטיקה ותפעול מערכות ניהול מלאי ממוחשבות (צבא)
אלקטרונאי
מסלולים
אלקטרונאיאם אתה מתעניין באלקטרוניקה, ומחפש להתמקצע בתחום. מסלול "אלקטרונאי" של "נצח יהודה", יתן לך מענה. במסלול תלמד את סוגי האלקטרוניקה השונים (מתגייסים)
אחראי ניהול מלאי
מסלולים
אחראי ניהול מלאייודע לנהל ולהיות אחראי ומסודר? מסלול "אחראי ניהול מלאי" של "נצח יהודה" מתאים לך. בא ללמוד לנהל עם מערכות מידע ממוחשבות את מחסני המלאי של צה"ל (צבא)
מקצוע העתיד: אופטרוניקה
מסלולים
מקצוע העתיד: אופטרוניקהמתעניין באלקטרוניקה? מערכות נשק מסקרנות אותך? רוצה להיות אופטיקאי? מסלו "אופטרוניקאי" ב"נצח יהודה" מציע לך התמחות והתמקצעות באחד התחומים המבוקשים (צבא)
פלגת הנגב בחיל האוויר
מסלולים
פלגת הנגב בחיל האוויראוהב תפקידי אבטחה? מסלול "מגני הנגב" של "נצח יהודה" מיועד לך. אחרי תקופת הכשרה תאבטח את הטייסות של חיל האוויר, ובאזרחות תוכל להשתלב בתפקידי אבטחה (צבא)
מסלול תומר: להפוך ללוחם בגבעתי
מסלולים
מסלול תומר: להפוך ללוחם בגבעתיאם אתה רוצה לשרת בשירות קרבי משמעותי יחד עם שמירה על אורח חיים חרדי מלא, מסלול תומר בחטיבת גבעתי במיוחד בשבילך. ואחרי שנתיים יש גם שנת הכשרה (מסלולים)
פרק א

א  אַשְׁרֵי הָאִישׁ    אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים
וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד    וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב.
ב  כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ    וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה.
ג  וְהָיָה    כְּעֵץ שָׁתוּל עַל-פַּלְגֵי-מָיִם:
אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹוְעָלֵהוּ לֹא-יִבּוֹל    וְכֹל אֲשֶׁר-יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ.
ד  לֹא-כֵן הָרְשָׁעִים:    כִּי אִם-כַּמֹּץ אֲשֶׁר-תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ.
ה  עַל-כֵּן לֹא-יָקֻמוּ רְשָׁעִיםבַּמִּשְׁפָּט    וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים.
ו  כִּי-יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים    וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד.