מפקד מנהלת החרדים החדש: תלם חזן

סגן-אלוף תלם חזן מי ששימש בעבר כמג"ד 'נצ"ח יהודה', יעמוד בראש מנהלת החרדים בצה"ל במקומו של רב-סרן אמיר וקנין שסיים את תפקידו. חזן: "סגירת מעגל" (חרדים במדים)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
המפקד היוצא אמיר וקנין (צילום: דובר צה"ל)

אתמול (רביעי), התקיים טקס החלפת מפקדים במנהלת חרדים באגף כוח האדם בצה"ל, הטקס התקיים בבסיס מחנה רבין בראשות ראש חטיבת תכנון ומנהל כוח אדם, תת-אלוף ערן שני.

מנהלת חרדים בצה"ל הינה הגוף העוסק בגיוס החרדים לשורות צה"ל, אחראי להסדרת מדיניות שילוב החרדים ומנהל את פרויקטי ההכשרות ופרויקט שנת המשימה למסלולי גיוס החרדים.

מדברי ראש חטיבת תכנון ומנהל כוח אדם, תת-אלוף ערן שני: "גיוס ושילוב החרדים בשורות צה"ל הינו נושא חשוב העומד על הפרק בכל עת ועת. אני רוצה להודות לרב-סרן אמיר וקנין בשם כל החטיבה וצה"ל כולו על מסירותו ושליחותו בתפקידו, על פעילותו הרבה בתחום הגיוס והשילוב״.

מדברי ממלא מקום ראש מנהלת חרדים בצה"ל היוצא, רב-סרן אמיר וקנין: "במהלך שירותי, שירתתי במשך שמונה שנים מאתגרות במסגרת שילוב החרדים בצה"ל. אני רוצה בהזדמנות זו להגיד לכל אנשי החטיבה, אתם בתפקיד חשוב, אתם הכותבים את הדף הבא בהיסטוריה של מדינת ישראל, הכותרת של הדף היא שילוב האוכלוסייה החרדית בצה"ל. מהכרותי עם סגן-אלוף תלם חזן, אני יכול להגיד שעוד הדרך ממשיכה ואנו מאמינים בצדקת הדרך״.

מדברי ראש מנהלת חרדים בצה"ל הנכנס, סגן-אלוף תלם חזן: "במשך שירותי הצבאי שירתתי כמג"ד 'נצ"ח יהודה', בתפקיד זה נחשפתי אל תוכן העולם החרדי ושירותם בצה"ל בפרט. עבורי זו סגירת מעגל לשרת בתפקיד ראש מנהלת חרדים בצה"ל. צפויה לנו עבודה מרובה וקשה ועל כך אני מאחל לנו הצלחה בדרך החדשה״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות