יעקב כהן..  מרב+לביא  מרגלי  משה גולדמן
ההספד של עודד מנשהעודד מנשה ספד לרב אדלשטיין: "קיבל באהבה כל אחד"ישראל כהן18
השחקן עודד מנשה הגיע לנחם את בניו של הגאון הצדיק רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל וספד לרב כשהוא מתאר את הקשר ההדוק שהיה לו ולרעייתו עדן הראל עם "קודש הקודשים" • ההספד המלא (ציצית)
ג'ודי ניר מוזס שלוםג'ודי: "אני מאוד מחבבת את הרב קנייבסקי"כיכר השבת41
אשת התקשורת, ג'ודי ניר מוזס שלום, סיפרה על התרשמותה מדמותו של מרן הגר"ח קנייבסקי. "אחרי שהוא מברך אותך כאילו הנשמה שלך קצת נחה רגועה יותר" | האזינו (ציצית)
טהוניה רובלטהוניה רובל מתחזקת: "אני שמחה על כך"ישראל כהן8
גל ההתחזקות וההתקרבות לדת בקרב ידוענים וסלבריטאים נמשך, והבוקר מדווח "ידיעות אחרונות" על התחזקותה של טהוניה רובל, שמאשרת זאת ואף מביעה שמחה על כך (ציצית)
שרון גלשרון גל: לומד תורה - לא צריך להתגייסיאיר טוקר28
ח"כ לשעבר שרון גל, המשתתף בתוכנית 'האח הגדול', חשף את עמדתו נגד גיוס חרדים - לומדי תורה - לצה"ל. "מי שלומד תורה, חלק מהקיום שלנו כאן זה בזכותו", אמר (ברנז'ה, ציצית)
השחקן זאב רווח ורב הסלבס, בכותלזאב רווח, רב הסלבס ודרעי בתפילה בכותליאיר טוקר14
השחקן הישראלי זאב רווח הגיע אתמול (שני) לתפילה ברחבת הכותל המערבי יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים וינקי דרעי - בנו של יו"ר ש"ס • צפו בתיעוד מרחבת הכותל (ציצית)
ריגש את הרשת, איתי שכטר בשמע ישראלאיתי שכטר: "הכיפה כי רציתי להודות להשם"יאיר טוקר14
שחקן הכדורגל של ביתר ירושלים התייחס בחשבון האינסטגרם שלו לאירוע בטדי ואמר: "אני לא מתרפס ולא מתנצל, עשיתי לא כדי להתריס אלא הרגשתי שאני רוצה להודות לה'" (ציצית)
קובי פרץ ורב הסלבס בתפילה בחדר צדיק המזוזותקובי פרץ ורב הסלבס בתפילה בחדר צדיק המזוזותיאיר טוקר7
ערב ההכרעה במשפטו הגיע הזמר הישראלי קובי פרץ יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים להדליק נר ולהתפלל בחדרו של צדיק המזוזות הגאון רבי משה בן טוב זצ"ל (ברנז'ה)
מרגש. איתי שכטר והכיפה, אתמולהבקיע שער, חבש כיפה וזעק "שמע ישראל"שרון מנדל34
משחק כדורגל טעון בין בית"ר ירושלים לבני סכנין הפך למופע קידוש השם לאחר שהשחקן איתי שכטר, חבש כיפה לראשו וזק - "שמע ישראל", רגע לאחר שכבש את שער הניצחון (MEN)
סשה ברון כהן, שני משמאלעוד כוכב מתקרב: סשה ברון כהן בבית כנסתישראל כהן6
סשה ברון כהן, אחד הקומיקאים המוכרים ביותר בעולם, צולם בבית כנסת בלוס אנג'לס כשהוא עולה לתורה, עטור תפילין ועטוף בטלית. התמונה עוררה הדים וגרמה לקידוש ה' (ציצית)
ציפי שביט. ארכיוןכוכבת הילדים: "מודה לאבינו מלכנו, הגדול מכולם"יאיר טוקר34
ההתקרבות לדת של דמויות מוכרות בתרבות הישראלית נמשכת. במהלך ראיון שהעניקה לאתר "מאקו", ביקשה כוכבת הילדים ציפי שביט להודות ל"אבינו מלכנו הגדול מכולם" (ברנז'ה, ציצית)
ירון לונדון והרחוב הראשי של בני ברקירון לונדון מעריץ את החרדים על "הצניעות"שאול כהנא20
איש התקשורת ירון לונדון מספר ל'ידיעות רמת-גן' על סיוריו בבני ברק. לצד הביקורת, הוא מביע ההערצה לצניעות שבה חי הציבור החרדי - מבחירה. ומה קרן האור בעוני? (ציצית)
גיא זו-ארץ: התפילין נותן לי חיבור לעצמיגיא זו-ארץ: התפילין נותן לי חיבור לעצמייאיר טוקר18
מנחה התוכנית 'הישרדות' חושף בראיון ל'ידיעות אחרונות' על התקרבותו ליהדות בשנים האחרונות. הוא מגדיר את עצמו כחילוני מסורתי, אך מקפיד על הנחת תפילין מידי יום (ציצית)
מאזינים לרב הורביץבלב בני ברק: ה'סלבס' התקבצו לערב חנוכהישראל כהן32
לרגל חג החנוכה התקבצו אמש (רביעי) מיטב ה'סלבס' מהציבור הכללי בביתו של איש עסקים חרדי בבני ברק, למפגש של שיעור תורה וחיזוק רוחני מאת הרב חיים הורביץ (ציצית)
קובי אפללו סחף את הרשת עם תפילין וסידורקובי אפללו סחף את הרשת עם תפילין וסידורישראל כהן9
גל ההתחזקות בקרב הסלבס הישראלים נמשך במלוא עוצמתו. הזמר קובי אפללו, סחף את הרשת ומדורי הרכילות, בתמונה שלו עם תפילין, מתפלל מתוך סידור ומשגיח על בנו הפעוט (ציצית)
חיים אלדר, רב הסלבס מרדכי חסידים והגר"ב שמואליסגירת המעגל של איש העסקים חיים אלדריאיר טוקר8
כשהוא היה עובר נרשם חשש גדול לבריאותו. אולם המקובל רבי מרדכי שרעבי התחייב שיוולד בריא ושלם - וכך היה. היום, הוא הכניס את בנו לבריתו של אברהם אבינו, ומי כובד כסנדק? ממשיך דרכו של הרב שרעבי (ברנז'ה)
אביתר בנאיעוד חיזוק: אביתר בנאי רכש טלפון נייד כשרישראל כהן24
הזמר 'המתחזק' אביתר בנאי החליט להחליף את הסמאטרפון שברשותו ולרכוש טלפון נייד כשר. למעריציו הסביר כי הוא רוצה להיגמל מבדיקת מספר הצפיות והלייקים (ברנז'ה, ציצית)
יובל דיין בציון רבי נחמן: "זכות ענקית"יובל דיין בציון רבי נחמן: "זכות ענקית"יאיר טוקר23
יובל דיין, זמרת ישראלית, קפצה לביקור בציון רבי נחמן מברסלב באומן וסיפרה כי "זכות ענקית להיות בציון של רבי נחמן". דיין ציינה למעריצים כי היא תשמח להעביר את בקשותיהם (ציצית)
נתן גושןהזמר שנפרד מארוסתו בשביל... שבת!יאיר טוקר29
טרנד ההתחזקות וההתקרבות לדת ממשיך להתפשט אצל אמנים וזמרים רבים. הזמר הישראלי נתן גושן כובש את אירופה ומתעקש על שמירת שבת - גם במחיר פרידה מארוסתו (ציצית)
'יובל המבולבל' התברך במעונו של המקובל'יובל המבולבל' התברך במעונו של המקובליאיר טוקר1
כוכב הילדים הישראלי, יובל שם טוב המוכר כ'יובל המבולבל', הגיע יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים, להתברך אצל המקובל רבי בניהו שמואלי | צפו בתיעוד (ציצית)
צפו: צבי יחזקאלי בתפילה בקבר רחלצפו: צבי יחזקאלי בתפילה בקבר רחליאיר טוקר10
צבי יחזקאלי, ראש הדסק לענייני ערבים של 'חדשות 10', שחזר בתשובה, הגיע בצהריים (שני) להתפלל בקבר רחל • צפו בתיעוד (ברנז'ה, ציצית)
ערן זהבי, כיפה ורב: הכדורגלן מתקרב ליהדות?ערן זהבי, כיפה ורב: הכדורגלן מתקרב ליהדות?ישראל כהן18
קפטן נבחרת ישראל בכדורגל ושחקן קבוצת גואנגג'ואו מליגת העל הסינית הגיע אל הרב רוני כהן, מי שלכאורה חזה את נצחונו של דונלד טראמפ בבחירות לנשיאות ארצות הברית (ברנז'ה, אנשים)
רפאלי (שניה משמאל) וחברותיה, לצד הכרזה "לשון הרע לא מדבר אלי"אשת העסקים בר רפאלי מתגייסת נגד לשון הרעישראל כהן59
במהלך שיעור תורה בבני ברק, החליטו אשת העסקים והחברה בר רפאלי וחברותיה לנצל את כוח השפעתן על מנת לשכנע את הציבור בישראל להימנע מהפצת דברי לשון הרע (ברנז'ה)
צפו: חגיגת בר המצווה לבנו של אייל גולןצפו: חגיגת בר המצווה לבנו של אייל גולןישראל כהן24
בשעות הבוקר (שלישי) הגיע הזמר אייל גולן יחד עם בנו ליאם ואמו אילנית לתפילה נרגשת ברחבת הכותל המערבי זאת לרגל הגיעו למצוות, כשהם מלווים בתהלוכה גדולה (ברנז'ה, ציצית)
אלירז שדהאלירז שדה: "חייב להיות עולם הבא. אני אדם מאמין"יאיר טוקר10
יוצא "האח הגדול" ומגיש ערוץ 20 אלירז שדה סיפר בראיון ל"ידיעות אחרונות" על ההתקרבות לדת. "אני לא פה סתם ולא מגיע לי כלום, הכל בזכותו. לא מתאים לי לחשוב שבאתי ל־80 שנה וזהו, לא הגיוני, חייב להיות העולם הבא" (ציצית)
קרן פלס מכבה גם את האייפון בשבתקרן פלס מכבה גם את האייפון בשבתיאיר טוקר56
הזמרת הישראלית הודיעה כי לאחר שהפסיקה לפני כמה חודשים לעבוד בשבת היא תתחיל לכבות גם את מכשיר הסמרטפון שלה בשבתות "הדת שלי לא מאיימת עליי" (ציצית)
בר רפאלי ועדי עזרא בסוכת דוד הלפריןבסוכת הלפרין: אשת העסקים בר רפאליישראל כהן49
במוצאי החג הראשון של סוכות התארחו אשת העסקים בר רפאלי ובעלה איש העסקים עדי עזרא בסוכתו של דוד הלפרין, וזכו לארוחה מפנקת, יינות יוקרתיים ודברי תורה (ברנז'ה ציצית)

ציצית

ציצית - מדור סלבריטאים שחוזרים בתשובה, דוגמנים, מפורסמים, זמרים שחוזרים בתשובה ומתקרבים ליהדות. כל הסיפורים על הסלבס שמתקרבים למסורת היהודית באתר החדשות כיכר השבת. אתר החדשות החרדי הגדול בעולם

עדכונים
כיכר facebook