מלך..  ישי ריבו  באבוב  גד אלבז
הרבנית רונית ברש - מטרה: להחזיר בתשובה מאהבה ולא מפחדמטרה: להחזיר בתשובה מאהבה ולא מפחדגילי ש.
עם עדת חסידות מושבעות ועשרות אלפי צפיות ברשת, היא "לא מתרגשת" מהביקורות ומסמנת מטרה: "להחזיר בתשובה מאהבה ולא מפחד" • אז מי את, הרבנית רונית ברש? (ציצית)
"גם על רבי נחמן חלקו, ייסדתי דרך חדשה""גם על רבי נחמן חלקו, ייסדתי דרך חדשה"כיכר השבת120
"גם את רבי נחמן ניסו לרצוח וחלקו עליו, אני לא מתרגשת מהרב אמנון יצחק": בראיון מיוחד ל'מאמע' מתייחסת "רבנית הפייסבוק" לטענות כנגדה: "אני מייסדת דרך חדשה" (ציצית)
הרבנית ברש והרב אמנון - הרב אמנון נגד הרבנית הפופולרית מפייסבוקהרב אמנון נגד הרבנית הפופולרית מפייסבוקיאיר טוקר157
אתר 'שופר' של הרב אמנון יצחק העלה סרטון נגד הרבנית רונית ברש הפופולרית ומאשים אותה בהחטאת הרבים בגלל ערב נשים • הרבנית ל"כיכר השבת": "אני בתומי אלך" (ציצית)
הסלבס סיירו מול קודש הקודשים | תיעודהסלבס סיירו מול קודש הקודשים | תיעודישראל כהן15
כמדי ליל תשעה באב, גם השנה הגיע ישי לפידות בראשות אמנים וזמרים - לירן דנינו, חנן בן ארי, ליאור נרקיס, רינת גבאי ואחרים, לסיור חוויתי מיוחד במנהרות הכותל | תיעוד (ציצית)
אוכלת כשר - השפית מיכל אנסקי מפתיעה: אוכלת כשרהשפית מיכל אנסקי מפתיעה: אוכלת כשריאיר טוקר14
השפית, פרזנטורית המזון ושופטת "מסטר שף" מספרת כי התחילה בשנה האחרונה להקפיד על כשרות. אנסקי: "הכללים של ההלכה עוזרים לאיכות החיים שלי" (ברנז'ה, ציצית)
צפו: צבי יחזקאלי מקבל את ברכת המקובלצפו: צבי יחזקאלי מקבל את ברכת המקובליאיר טוקר3
הפרשן לענייני ערבים צבי יחזקאלי הגיע הערב יחד עם ילדיו למעונו של המקובל רבי בניהו שמואלי וקיבל את ברכתו. צפו בתיעוד (ברנז'ה)
מתחזקת? נטלי פורטמן - נטלי פורטמן: "אני מנסה לשמור את השבת"נטלי פורטמן: "אני מנסה לשמור את השבת"כיכר השבת6
בחילופי מכתבים בין השחקנית היהודייה, נטלי פורטמן והסופר היהודי-אמריקאי ג'ונתן ספרן פויר, חושפת פורטמן כי היא מנסה לשמור שבת, ויש לה סיבה מרתקת לכך (תרבות)
קרן פלס - קרן פלס הודיעה כי תפסיק לעבוד בשבתקרן פלס הודיעה כי תפסיק לעבוד בשבתיאיר טוקר13
קרן פלס, הזמרת הפופולארית, הודיעה למנהליה כי תמנע מעבודה בשבת. התירוץ הרשמי 'רצון להיות עם המשפחה' אך מקורביה רומזים כי הושפעה מחבריה שהתקרבו למסורת (ברנז'ה, אנשים)

ציצית

ציצית - מדור סלבריטאים שחוזרים בתשובה, דוגמנים, מפורסמים, זמרים שחוזרים בתשובה ומתקרבים ליהדות. כל הסיפורים על הסלבס שמתקרבים למסורת היהודית באתר החדשות כיכר השבת. אתר החדשות החרדי הגדול בעולם

עדכונים
כיכר facebook