קובי אפללו ושוער הנבחרת מבקשים סליחה בכותלקובי אפללו ושוער הנבחרת מבקשים סליחה בכותליאיר טוקר3
הזמר קובי אפללו ושוער נבחרת ישראל לירן שטראובר הגיעו אמש, יחד עם חברם רב הסלבס מרדכי חסידים, לתפילת 'הסליחות' בחצות לילה ברחבת הכותל • תיעוד (ציצית)
משה חוגג בכותל המערבי, בשבוע שעברהבעלים לא הגיע למשחק: "אני שומר שבת"יאיר טוקר20
משה חוגג, הבעלים החדש של קבוצת הכדורגל ביתר ירושלים, נעדר אמש ממשחקה הראשון של קבוצתו • הסיבה: הוא שומר שבת ולא הצליח להגיע למגרש בלא חילול שבת קודש (ציצית)
"שמע ישראל", קובי פרץ בצאתו מהכלאכשקובי פרץ הבחין ברב מצגר עושה ספונג'היאיר טוקר25
הלימוד עם הרב הראשי יונה מצגר, החיזוק ממאיר רבין, ההתבודדות באגף 10, האמונה שהכל מכוון מלמעלה והדרישה לאכול מהדרין • ראיון של אמונה עם הזמר קובי פרץ (ברנז'ה)
מתחזקים: הסלבס התפללו בכותל ובציון מרןמתחזקים: הסלבס התפללו בכותל ובציון מרןיאיר טוקר3
השחקנים הישראלים גיל דסיאנו ואנג'ל בונני הגיעו, יחד עם חברם רב הסלבס מרדכי חסידים, לסליחות בכותל ולאחר מכן התפללו בציון מרן הגר"ע יוסף וחכם בן ציון אבא שאול (ברנז'ה)
משה חוגג בכותל המערבי, היוםרכש את בית"ר ירושלים והגיע להתפלל בכותליאיר טוקר10
איש העסקים משה חוגג רכש הצהריים (שני) את קבוצת הכדורגל "בית"ר ירושלים", ודקות לאחר מכן הגיע לרחבת הכותל המערבי, הניח תפילין והתפלל • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
צפו: קובי פרץ זועק "ה' מֶלֶךְ" בשמואל הנביאצפו: קובי פרץ זועק "ה' מֶלֶךְ" בשמואל הנביאיאיר טוקר9
הזמר הישראלי קובי פרץ הגיע, יחד עם חברו רב הסלבס מרדכי חסידים, לקבר השמואל הנביא בירושלים וזעק את פסוקי הסליחות: "ה' מֶלֶךְ, ה' מָלַךְ, ה' יִמְלוֹךְ לְעוֹלָם וָעֵד" (ציצית)
דורון כהן, עורך מעריבהעורך הבכיר מפתיע: קנס לצופר שבת - "פשיזם טהור"אבי רבינא18
הגעת שוטרים לרשום דו"ח לביכנ"ס שהשמיע בקול ניגון כניסת שבת, עוררה את זעמו של עורך מעריב, אדם שאינו דתי. 'היו מעזים להשתיק כנסיות?', הוא אומר ל'כיכר השבת' (ציצית)
השחקן הישראלי בציון מרן הגר"ע יוסף זצ"להשחקן הישראלי בציון מרן הגר"ע יוסף זצ"ליאיר טוקר20
השחקן הישראלי איתי תורג'מן הגיע אמש (שני), יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים, להתפלל על ציונם של מרן פוסק הדור רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל והגאון חכם בן ציון אבא שאול, בבית העלמין סנהדריה, צפו (ברנז'ה)
בציון הרשב"י: קובי פרץ הודה לבורא עולםבציון הרשב"י: קובי פרץ הודה לבורא עולםיאיר טוקר7
הזמר הישראלי, שהתקרב בשנים האחרונות לדת, הגיע השבוע לציון התנא רבי שמעון בר יוחאי במירון בכדי לברך 'מתיר אסורים' ו'הגומל', לאחר שזכה לחנינה נשיא המדינה (ברנז'ה)
גבאי בבית הכנסתצפו: יו"ר המחנה הציוני עלה לתורה במרוקואלי רוטמן25
בעוד סביבתו של אבי גבאי סוערת - חקירת מקורבת שלו בחשד לזיוף מסמך של משרד הביטחון, ואיום בתביעה אישית נגדו מצד ח"כ ברושי - הוא נרגע בבית הכנסת • צפו (ברנז'ה)
מגיש הטלוויזיה חיים אתגר הניח תפילין בכותלמגיש הטלוויזיה חיים אתגר הניח תפילין בכותליאיר טוקר12
במסגרת צילום התוכנית 'אנשים' ב'קשת' על רב הסלבס מרדכי חסידים, הגיע מגיש הטלוויזיה חיים אתגר יחד עם חסידים לתפילה בכותל וזכה להניח תפילין • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
ג'ארד קושנר, ג'וש קושנר וקרלי קלוסהתגיירה והתארסה עם אח של ג'ארד קושנרישראל כהן13
יהושע (ג'וש) קושנר, בן 33, אחיו של ג'ארד קושנר, חתנו היהודי של הנשיא האמריקאי דונלד טראמפ, התארס עם הידוענית קרלי קלוס, שהתגיירה בחודש שעבר (ברנז'ה, ציצית)
ערב ט' באב: גיא זוארץ ורב הסלבס בכותלערב ט' באב: גיא זוארץ ורב הסלבס בכותלכיכר השבת7
השחקן הישראלי ומגיש הטלוויזיה גיא זוארץ הגיע אמש (חמישי) לתפילה ברחבת הכותל המערבי, יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים • צפו בתיעוד (ברנז'ה, ציצית)
"שמע ישראל", קובי פרץ  הבוקר"שמע ישראל"; קובי פרץ שוחרר מהכלאיאיר טוקר5
אחרי תשעה חודשים מאחורי סורג ובריח בכלא מעשיהו, בשל הרשעתו בעבירות מס, הזמר הישראלי קובי פרץ שוחרר הבוקר מהכלא. עם צאתו הודה לבורא עולם : "שמע ישראל" (ברנז'ה)
קובי אוזהזמר הפופולרי הגיב: גזירת שמד למסורתייםיאיר טוקר12
הזמר והיוצר קובי אוז, התייחס בתגובה לפוסט בפייסבוק, לקמפיין ה'הדתה' שמתנהל לאחרונה. "אצלנו בתל אביב, כולם בפרינציפ מגננתי; יהדות זה שדה מוקשים...", כתב אוז (ציצית)
יובל המבולבל התברך ממרן הגר"ח קנייבסקייובל המבולבל התברך ממרן הגר"ח קנייבסקיישראל כהן23
במהלך סוף השבוע האחרון הגיע השחקן יובל שם טוב הידוע בכנויו "יובל המבולבל" לקבל את ברכת מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי • צפו בתמונות מהביקור המיוחד (ברנז'ה)
פרי פארלכוכב הרוק האמריקני: "אני משוגע על הרבי"יוחנן בלייך25
פרי פארל, זמר רוק אמריקני, סיפר לכלי תקשורת מקומיים כי יש לו אובססיה לתורת האדמו"ר מחב"ד וכי הוא לומד את כתביו לילות שלמים • "הוא דמות להערצה עבורי" (ברנז'ה, ציצית)
תיעוד: אביב אלוש בציון מרן הגר"ע יוסף זצ"לתיעוד: אביב אלוש בציון מרן הגר"ע יוסף זצ"ליאיר טוקר5
השחקנים אביב אלוש וגיל דסינו הגיעו יחד עם חברם, רב הסלבס מרדכי חסידים, לתפילה בציונם של מרן רבי עובדיה יוסף והגאון חכם בן ציון אבא שאול זצוק"ל. תיעוד (ברנז'ה)
סעודת ראש חודש, אמשהסלבס חגגו ראש חודש בציון רבי יששכר מאיר זצ"ליאיר טוקר10
השחקנים אביב אלוש, איתי תורג'מן, דני שטג וגילי דצ'ו, הגיעו לצד רב הסלבס מרדכי חסידים לתפילה בציון הבאבא סאלי ולאחר מכן לסעודת ר"ח בציון הגאון רבי יששכר מאיר . תיעוד (ברנז'ה)
יובל שם טוב. ארכיוןכוכב הילדים נחקר בחשד לרכישת קוקאיןישראל כהן7
כוכב הילדים הישראלי, יובל המבולבל, נחקר לאחרונה באזהרה בחשד שרכש קוקאין מרשת גדולה, אך הוא מכחיש זאת. בל"ג בעומד לימד ילדים "שמע ישראל" בתהלוכת חב"ד (ברנז'ה)
קורין גדעון - מימין, ההורים סורוצקין וחילי. ארכיוןמגישת הטלוויזיה ושמלת הכלה מהמעצבת החרדיתישראל כהן42
המגישה והידוענית קורין גדעון הגיעה אתמול אל שכונת הגבעה הצרפתית בירושלים על מנת לרכוש שמלת כלה ממעצבת חרידת לקראת חתונתה בחודש חשון (ציצית)
בלשכת הרב הראשי: מגיש הטלוויזיה התחתןבלשכת הרב הראשי: מגיש הטלוויזיה התחתןיאיר טוקר6
מגיש הטלוויזיה חיים אתגר, בא היום בברית הנישואין עם בחירת ליבו. מי שכובד בסידור חופה וקידושין היה הרב הראשי הגאון רבי ישראל מאיר לאו, שבלשכתו נערכה החופה (ברנז'ה)
לאחר ה'שבעה': כחלון חובש כיפה ועוטה זקןלאחר ה'שבעה': כחלון חובש כיפה ועוטה זקןיאיר טוקר3
יו"ר 'כולנו' השר משה כחלון, הגיע אמש לכנסת לאחר שסיים את ה'שבעה' על אמו מיסה ע"ה. כחלון, שומר דת ומסורת, הגיע לסיעה כשהוא חובש כיפה לבנה ועוטה זקן, צפו (ברנז'ה)
השרה מירי רגב התפללה בקבר הרבי • צפוהשרה מירי רגב התפללה בקבר הרבי • צפוישי כהן4
שרת התרבות והספורט מירי רגב החלה את ביקורה בארה"ב בתפילה על ציון הרבי מליובאוויטש שבשכונת קווינס בניו-יורק • "מתפללת לשלום חיילי צה"ל ותושבי הדרום", אמרה (בעולם)
הכותל: שחקן הכדורסל ורב הסלבס בתפילההכותל: שחקן הכדורסל ורב הסלבס בתפילהיאיר טוקר6
מרכוס פלמר, שחקן עבר ומאמן כדורסל מארה"ב, הגיע יחד עם רב הסלבס מרדכי חסידים לתפילה ברחבת הכותל המערבי, שם פגשו את הזמר ישי רבו. צפו בתיעוד מהכותל (ברנז'ה)
עומר אדם והמדבקה על הגיטרהאדם ניצל את המופע ל...הפצת איסור לשון הרעישראל כהן49
הזמר עומר אדם מילא את איצטדיון 'סמי עופר' בחיפה, בעוד אחד משיאי הקריירה המוזיקלית המצליחה שלו, וזאת לדברי חבריו בזכות שהפיץ במהלכה קמפיין נגד לשון הרע (ברנז'ה)

ציצית

ציצית - מדור סלבריטאים שחוזרים בתשובה, דוגמנים, מפורסמים, זמרים שחוזרים בתשובה ומתקרבים ליהדות. כל הסיפורים על הסלבס שמתקרבים למסורת היהודית באתר החדשות כיכר השבת. אתר החדשות החרדי הגדול בעולם

כיכר facebook