בית מאיר  חסידיסטוק  סאטמר  גד אלבז
אילוסטרציה - מהאוירקפוץ על הרכבת! - עתודת קרקע מאושרת לבניה במרכז
ב' באלול תשעח | 13.08.18
אל תתנו לכסף שלכם לשכב סתם בפקדון. השקעה בנס ציונה בשיטת "קרקע לפי יכולתך" עם רווח עתידי. החל מ-119,000 ש"ח. הקרקע מאושרת לבנייה. לפרטים נוספים (נדל"ן, שיווקי)
אין מקום במקרר? אילוסטרציההמקרר מפוצץ לקראת החגים ואין מקום?דבורה אברהם
משפחות רבות מכירות את הבעייה החוזרת ונשנית לפני כל שבת וחג: המקרר צר מלהכיל את מטעמי הסעודות. איך אפשר להסתדר בלי שני מקררים ומה הסוד לחיי מטבח מאושרים? רגע לפני ראש השנה כל הפרטים (צרכנות, שיווקי)
ספרי לימוד.חוזרים לבית הספר? ספרי לימוד עד פתח ביתכםkikar.co.il בשיתוף כלפה
חבית יין. אילוסטרציהחבית יין: מתנה מושלמת לאנשים חשובים במיוחדkikar.co.il בשיתוף כלפה
חנויות נוחות של ילו.YELLOW מציגה: הכסף בתחנות הדלק חוזר לצרכניםkikar.co.il בשיתוף ילו
האפליקציה החדשה של יילו זמינה להורדה בחנויות האפליקציה של ספקי הסינון הכשרים לאלו המשתמשים בהוראת רבותיהם בטלפונים אלו. האפליקציה מאפשרת לתדלק בתחנות הדלק של פז ולרכוש מוצרים בחנויות יילו ישירות מהאפליקציה (ארנק דיגיטלי) ולזכות בהחזר כספי של 10% על כל קניה או 10 אג' על כל ליטר דלק לרכישות בחנויות היילו (דיגיטל, שיווקי)
פריגת צלול.
צרכנות נכונההמותג החדש של פריגת: טעים כמו פרי, מרענן כמו מים

פריגת, מותג משקאות הפרי המוביל בישראל, מציג חדשנות רעננה לקראת הקיץ:'פריגת צלול' - סדרת משקאות צלולים במגוון טעמי פירות מרעננים, המכילים 10% רכיבי פרי, מופחתים בסוכר עם 19 קלוריות בלבד (צרכנות, שיווקי)

יופלה.
צרכנות נכונהזוכות כל שבוע: יופלה מפרגן לך זכייה בתכשיט

מתוך התובנה שלכל אישה יש את הדרך המועדפת עליה לפרגן לעצמה, מציג יופלה מהלך מיוחד תחת המסר: 'הבחירה שלך, הפרגון מיופלה'- משחק נושא פרסים כאשר בכל שבוע 100 זוכות (צרכנות, שיווקי)

צרכנות

כיכר facebook