גונן שגב  טראמפ  מאיר גרין
חוסכים זמן יקר בתור. אילוסטרציהבדרך ללשכת התעסוקה? ככה תחסוך זמן יקר
ז' בתמוז תשעח | 20.06.18
לימוד לתואר ראשון. אילוסטרציהלנשים בלבד: שילוב לימודי תואר וקודש בירושליםkikar.co.il בשיתוף תבונה
לימודים לתואר ראשון במסגרת חרדית: שכר לימוד אוניברסטאי, התחשבות בתלמידות נשואות, מערך מלגות רחב, ואחוזי השמה גבוהים במיוחד. לתיאום פגישת ייעוץ (לימודים, שיווקי)
המכירה הסינית של אסם.שבוע אחרון: המכירה הסינית של אסםkikar.co.il בשיתוף אסם
הגיע הזמן למקרר חדש? ומה עם תנור? או בכלל רחפן מתנה? המכירה הסינית של אסם בעיצומה: קונים ממגוון מוצרי הבישול והאפייה של אסם, מתקשרים ויכולים לזכות (אוכל, תוכן שיווקי)
סובלים מדיכאון? אילוסטרציהסובלים מדיכאון? הפתרון לא תמיד נמצא בתרופותkikar.co.il בשיתוף אלפא בריין סנטר
כעשרה אחוז מאוכלוסייה בישראל סובלים מדיכאון ורק כמחצית מהסובלים משתפרים בעקבות תרופות. במרכז הרפואי לשיפור תפקודי המוח "אלפא בריין סנטר" מאות פונים משפרים את מצבם וחוזרים לתפקוד היום יומי (בריאות, שיווקי)
לימודי משפטים.אילוסטרציהחושבים שהגיע הזמן לשופטי עליון חרדים?kikar.co.il בשיתוף המכללה האקדמית צפת
יולו אוריגינס.
צרכנות נכונהלמהדרין: תנובה משיקה את YOLO ORIGINS

YOLO, מבית תנובה, ממשיך להתפתח ומשיק את YOLO ORIGINS, סדרה המבוססת על חומרי גלם אותנטיים וייחודיים המגיעים ממטעים שגדלים בארצות ברזיל, מדגסקר וחוף השנהב. המוצר כשר למהדרין בהכשר בד"צ ועדת מהדרין (אוכל, שיווקי)

לישון עם מזגן. אילוסטרציה
צרכנות נכונהחייבים לישון עם מזגן? אל תשלמו יותר!

בשנים האחרונות הפך מיזוג האוויר לחלק בלתי נפרד מחיינו. כיום ההתלבטות היא לא לבחור האם יש ביכולתנו לרכוש מזגן אלא איזה מזגן עדיף? וכמובן, ככל שניתן לחסוך הרי זה משובח. שכן אין דבר רכישת המזגן דומה לתשלומי החשמל שנצטרך לשלם מעתה ואילך (צרכנות נכונה, שיווקי)

נדל"I בפרדס חנה.
חדשות צרכנותהשקעת נדל"ן חמה בפרדס חנה המתפתחת

הכסף שוכב בבנק? הגיע הזמן להשקיע לעתיד: רק 99,000 ש"ח ליחידת קרקע במרכז הארץ, בסמוך לכבישים ראשיים ותחנת רכבת בעיר פרדס חנה המתפתחת (נדל"ן, תוכן שיווקי)

צרכנות

כיכר facebook