חסידישקייט  פינדרוס  וינרוט  עץ
סגן השר בן דהן מקבל דגם אופנוע הצלה מוכסף מידי מנכ"ל הארגוןסגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן סייר באיחוד הצלה
י"ד בחשוון תשעט | 23.10.18
סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן הגיע אתמול (שני) לסיור במטה הארצי של ארגון "איחוד הצלה" בירושלים על מנת להתרשם מפעילותם של רשת המתנדבים להצלת חיים של "איחוד הצלה" ברחבי הארץ וכן לעמוד על צרכי הארגון והאפשרויות שלו לסייע בפעילות קודש זו.
מתוך תפריט המסעדה יוצא הדופןפאפאגאיו ירושלים - חוויה נדירה של בשרים איכותייםkikar.co.il בשיתוף פאפאגיו5
הלכנו כדי לאמת את שם הטוב של המסעדה, וחזרנו עם המלצות חמות ועם רצון עז לחזור שוב -"אוכל טעים, מאד מומלץ השולחן ברזילאי, שזה בעצם כל הבשרים ללא הגבלה, מחיר סבבה לא בשמים, מומלץ גם לזוגות, גם למשפחות וגם לחברים. הכי טעים בירושלים!" (אוכל, שיווקי)
ג'רוזלם אסטייטס.ג'רוזלם אסטייטס: תשע"ח הייתה שנה לדוגמה!kikar.co.il בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
בתוך שנה הפכה הדמייה ממוחשבת לבנייני דירות אמתיים: בג'רוזלם אסטייטס, מניחים לרגע את ההדמיות והאיורים ומאפשרים לעין להכיל את המציאות החלומית שעולה על כל דמיון, אפילו של היזמים, וזה מה שהיה להם בתשע"ח (נדל"ן, שיווקי)
נופי אלעד.נופי אלעד: קרקע בסמיכות לעיר המתפתחתkikar.co.il בשיתוף נופי אלעד
הרב זילברשטיין בשיעור מיוחד.הרב זילברשטיין בשיעור מיוחד למתנדבי איחוד הצלהkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה2
בשבוע האחרון הקדיש הרב זילברשטיין את השיעור השבועי במרכז הרפואי מעייני הישועה לשאלות מתנדבי איחוד הצלה אשר הועלו בפניו מפי רב סניף בני ברק של איחוד הצלה הרב סיני הלברשטאם (חדשות בריאות, שיווקי)
לכסף יש סוף. אילוסטרציה
צרכנות נכונההתנהגות כלכלית נבונה בחופש הגדול

חופש וכסף הם שני מושגים שעל פניו סותרים. החופש מסמל את היציאה מהמסגרת והכסף מסמל את המסגרת. אמנם יש אנשים שמתנהגים עם כסף כמו עם חופש, כלומר: ללא מסגרת וללא גבולות, אבל להתנהלות כזו יש מחיר כבד בשלב מאוחר (צרכנות נכונה, שיווקי)

קניון רמות.
חדשות צרכנותבעלי עסקים חרדים מגלים: הסוד של קניון רמות

קניון רמות הפך מזמן לשם דבר בקרב בעלי העסקים. הקניון נמצא במגמת התפתחות מתמדת והגדלת מגוון החנויות והשירותים הניתנים בו לטובת תושבי ירושלים ושאינם, ולטובת המטרה שלשמה הוא הוקם – כל מה שצריך, במקום אחד. מה הסוד? (אל תפספסו, שיווקי)

צרכנות

עדכונים
כיכר facebook