יצירה מרגשת: לב ארי מבצע "קול ביער"יאיר טוקר33
מפגש מוזיקלי של הזמר ארז לב ארי ונגן הקלרינט חיליק פרנק הוליד ביצוע משותף, נוגע ללב, של הניגון "קול ביער". מתוך פרויקט חדש. האזינו (ניגונים, שיר חדש)
עקדת לייבייאיר טוקר47
בעיצומם של ימי האבל, מציג ילד הפלא ישראל עמאר שיר מרגש לזכרו של לייבי קלצקי ז"ל. השיר הותאם לימי "בין המצרים", והוא מלווה בקליפ עם תמונותיו של לייבי (שיר)
כוכב חדש מפציע: שמעון שטיינברגדוד קליגר73
תכירו את שמעון שטיינברג, המוציא בימים אלו אלבום חדש "בכל" שמו. האזינו לסינגל הבכורה מתוך האלבום החדש: "בכל", וגם: ההקדשה האישית של שמעון (שירים, חדש)
שיר תא הקולי. אהרן רזאל (צילום: ישראל ברדוגו)רגע שיא בוואקלי: עוברים לטלפוןיאיר טוקר10
ידידיה מאיר ביקש, ואהרון רזאל וילדיו הקטנים השיקו חידוש ל"ספירת העומר": שירה ווקאלית דרך המשיבון הקולי. כך זה נשמע > כנסו להאזנה (שירים חסידיים)
(צילום: פלאש 90)משדר מיוחד: לרקוד כל הדרך אל השבתכיכר השבת9
"כיכר השבת" - האתר החרדי המוביל, מתכבד להגיש את משדר "לקראת שבת". מדי שישי, רצף מיוחד של שירים לכבוד שבת, בעריכת רדיו "ישראל 1" (שירים חסידיים)
סלע. מגיע לקול ברמה (צילום: עופר עמרם)מערוץ 7 ל"קול ברמה": קובי סלע עוברניצן ארליך18
השדרן האהוב מערוץ 7, קובי סלע, מגיע לתחנת הרדיו "קול ברמה", שם יגיש מגזין מוסיקה שבועי. שמה של התוכנית החדשה: "הטבלה" (מוזיקה)
פותח את הפה. ורדיגר (צילום: ארכיון)האזינו: מב"ד בראיון נוקב ונטול כפפותיאיר טוקר19
הזמר ר' מרדכי בן-דוד בראיון סוער, שעות לפני המופע: "העסקנים שיוצאים נגדי זקוקים בדחיפות לפסיכולוג דחוף". האזינו לראיון (שירים חסידיים)
מידד טסה (צילום: יח"צ)טסה, עכשיו באשכנזית. להאזנהישראל אהרון159
התרגלנו לשמוע אותו במזרחית, עכשיו קבלו אותו באשכנזית: הזמר מידד טסה באלבום חדש. טעימה מיוחדת לגולשי כיכר (ניגונים)

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

כיכר facebook