אין מחירים כאלה!

מטורף: דירה על הים בפחות מ-16,000 שקלים למ"ר

משקיעים? משפרי דיור? בזכות חיבור של מספר רוכשים, תוכלו לקבל דירות במחירים נמוכים משמעותית ממחירי השוק • איך זה עובד? כנסו וגלו >> (נדלן)

כך תקנו דירה במחירים ששמורים רק לנו! (צילום: שאטרסטוק)

מחירי הדיור בארץ רק עולים ועולים וסביבת הריבית מוסיפה להיות גבוהה, ומשפרי הדיור שסברו שמחירי הדירות ירדו, מגיעים למשרדי המכירות ומופתעים לגלות שהמחירים דווקא עלו.

אז איך בכל זאת ניתן לרכוש דירה ענקית על הים בפחות מ-16,000 שקלים למ"ר?

הכירו את חברת power group, המתמחה זה מספר שנים באיגוד קבוצות רוכשים אל מול יזמים, ובזכות "כוח הקנייה" המרוכז זוכה במחירים ובתנאים בלעדיים.

"זו לא קבוצת רכישה", מסביר אבי ממן, סמנכ"ל השיווק בחברה. "זו בסך הכל קבוצה המתאגדת כדי לנצל את 'כוח הקנייה' אל מול חברות יזמיות. זה בדיוק כמו לרכוש מכונת כביסה אחת ולקבל מחיר בהתאם לעומת רכישה של 30 מכונות, שבה המחיר, כמובן, יהיה שונה.

כשאנו מגיעים לפרויקט, אנו מקבלים מחיר מיוחד ומוזל ביותר עבור רכישה של 30 דירות, ובעצם הרוכש הפרטי רוכש דירה מקבלן בליווי בנקאי מלא ונהנה ממחיר כאילו הוא רכש 30 דירות. את חוזה המכר מבצעים, כמובן, מול החברה היזמית הכפופה לחוק המכר".

לדברי ממן, "כך מכרנו דירות ארבעה חדרים בירושלים בפחות מ-1.9 מיליון שקלים וכך מכרנו לאחרונה בירושלים פרויקט חדש בפחות מ-25,000 שקלים למ"ר, וכך השגנו דירות יוקרה על הים בפחות מ-16,000 שקלים למ"ר, ובתנאי תשלום של 15 אחוז בלבד בעת החתימה על החוזה ויתרת הסכום במועד קבלת מפתח. לחברי הקבוצה נשארו בסך הכל שמונה דירות במחיר מיוחד, וכל הקודם זוכה".

חברת power group מובילה בארץ זה מספר שנים באיגוד קבוצות רוכשים ומכירת פרויקטים בשלבי הפריסייל האמיתיים שלהם. עם לקוחות החברה נמנים אנשי צמרת עולם הנדל"ן, וממש לאחרונה נבחרה החברה לעסק המוצלח והמוביל בתחום הנדל"ן שנה שלישית ברציפות (על ידי ידיעות ירושלים).

"בקרוב", מגלה ממן, "אנו פותחים קבוצות לפרויקטים במחירים מוזלים בשכונת הר נוף ובשכונת רמות בירושלים וכן באשדוד, בחיפה ובבת ים.

"לאחרונה", מספר ממן, "הגיע אליי לקוח שרכש ארבע דירות בפרויקט בירושלים, שבו מכרנו מספר דירות במסגרת קבוצה. ביקשתי ממנו לראות את החוזה, ואגלה לכם סוד – הרוכשים שלנו קיבלו מחיר זול יותר ב-60,000 אלף שקלים, והוא רכש 4 דירות, כן?"

ממן מוסיף: "כשאנו מאגדים קבוצה לפרויקט, אני מכריח את הרוכש לנסוע למשרד המכירות של היזם כמובן, בלי להודיע שהוא חבר בקבוצה, ולהיווכח בעצמו מהו המחיר המוצע לרוכשים וכמובן גם להתמקח. אני לא מסכים שרוכש, ובטח שלא משקיע, ירכוש נכס רק על סמך מילה של אחרים. טיפ: מספרים לכם שיש מחיר מיוחד לחברי קבוצה, לכו לבדוק".

לדעתך המחירים ימשיכו לעלות?

"יש טריגר אחד שמעלה את המחיר כבר 75 שנה במדינת ישראל, וזה לא הריביות ולא מלחמות, אלא ההיצע והביקוש. ככל שנושא זה לא יטופל, המחירים ימשיכו לעלות. אחנו בפער של עשרות אלפי יחידות חסרות. כל שנה במשך 75 שנים, אנחנו חושבים מחדש שהנה, הפעם, המחירים יירדו, ובכל שנה מגלים שהם דווקא עלו. העצה שלי: היכנסו לגלגל הרוכשים ותרכשו, אל תחכו, כי המחירים לא יירדו (אגב, המדינה לא רוצה שהמחירים יירדו, אבל זה נושא בפני עצמו) וכמאמר הפתגם 'אל תחכו לקנות נדל"ן, תקנו נדל"ן (יחד עם power group) ותחכו'".

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר