ישיבת חברון  קשש  זלטס  מונדיאל
נתניהו מציג את הארכיון במסיבת העיתונאיםכך פרצו סוכני המוסד לארכיון של האיראנים
ד' באב תשעח | 16.07.18
פרטים נוספים מתגלים על המבצע המוצלח באמצעותו רוקנה ישראל את ארכיון הגרעין האיראני ממסמכיו החשובים והעבירה אותם מחוץ לגבולות איראן. 6 וחצי שעות ו-24 סוכנים (בארץ)
חוף זיקים אתמול, ריק, בשל המתח בדרוםהתחזית: עומסי חום כבדים ברוב חלקי הארץכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה חם ויבש מהרגיל בהרים ובפנים הארץ והביל במישור החוף. ברוב חלקי הארץ יורגשו עומסי חום כבדים. רק ביום חמישי תהיה מעט הקלה בעומס החום (בארץ)
שלושה בתים נשרפו כליל  ב'קרית ענבים'שלושה בתים נשרפו כליל ב'קרית ענבים'דניאל הרץ1
שריפה חורש וצמחייה משתוללת בקיבוץ קרית ענבים בהרי יהודה. שלושה בתים נלכדו בלהבות והם בוערים כליל. כוחות הכיבוי נאבקים בלהבות הגדולות ומנסים לשלוט בהן (בארץ)
מבנה יד שרה. למצולמים אין קשר לכתבההממשלה קיצצה 99% מתמיכתה ב'יד שרה'כיכר השבת14
משרד הרווחה החליט כי יקצץ את הסיוע הממשלתי לעמותה המפורסמת, מכ-100,000 שקלים לכ-1,000 שקלים בלבד, שהם כ-2 שקלים בלבד לכל משוקם בארגון (חדשות, בארץ)
אילוסטרציהעובד שהעביר כספים לחמאס נידון למאסרכיכר השבת
מוחמד מורתג'א שגייס מאות אלפי שקלים לטובת חמאס בזמן שהועסק בארגון הצדקה הטורקי 'תיקא', ירצה תשע שנות מאסר בפועל לאחר שהואשם ב-6 עבירות (חדשות, בארץ)
מפגן ניצחון של חמאס בעזהרוב הישראלים: חמאס ניצח כעת את ישראלאלי רוטמן6
חילופי המהלומות בין צה"ל לחמאס, שהסתיימו באופן חד צדדי בידי הטרוריסטים לאחר שירו 200 רקטות על הדרום, מכעיסים את רוב הישראלים, שחלוקים על עמדת הממשלה (אקטואליה)
חיים אפשטייןהתנאי של אפשטיין למו"מ: פרסום ב'הפלס'אבי רבינא43
חיים אפשטיין, מועמד 'הפלג' לראשות העיר י-ם, מתנה קיום משא ומתן עם המועמד החרדי יוסי דייטש, רק במידה ויסכים לפרסם בעיתון 'הפלס': "אני נציג של ציבור מוחרם" (חדשות)
הילד והוריו, לאחר השחרורחוטפי הילד: 'אם תמשיך לבכות, נהרוג אותך'אלי רוטמן1
אביו של הילד כרים מתאר את הימים בהם הוא הוחזק ברשות הפלסטינית, ברשות חוטפיו, ומתעקש לפרוך את השמועות: אני לא חייב כסף לאדם שארגן את חטיפת הבן שלי (חדשות)
עין נמר בבנימיןהתחזית: עלייה קלה בטמפרטורות; עומס חוםכיכר השבת1
מזג האוויר יהיה עם עלייה קלה בטמפרטורות וירידה בלחות בעיקר בהרים ובפנים הארץ. גם המשך השבוע צפוי להיות חם מהרגיל לעונה עם עומסי חום גבוהים מהממוצע לעונה (בארץ)
האסון בתחנת הכוח: שלושה חשודים נעצרוהאסון בתחנת הכוח: שלושה חשודים נעצרודניאל הרץ
המשטרה עצרה שלושה חשודים ברשלנות באסון בתחנת הכוח אגירה שאובה בו נהרג אחד ונפצעו ארבעה. מעצר שני חשודים הוארך ואחד מהם שוחרר למאסר בית (חדשות בארץ)
אב המשפחה משחזר: "הכל התפוצץ" • צפואב המשפחה משחזר: "הכל התפוצץ" • צפוכיכר השבת5
אהרון בוכריס נפצע יחד עם אשתו ושתי בנותיו - כולם באורח קל, כתוצאה מפגיעת רקטה בביתם בשדרות. מבית החולים הוא שחזר: "הרגשתי לחץ, הלם. הכול הלך" • צפו (אקטואליה)
הילד כרים עם המפכ"ל, היוםלאחר שלושה ימים: הילד שנחטף שוחררכיכר השבת
לאחר שלושה ימים של חיפושים נרחבים, בשעות הצהריים שוחרר הילד כרים ג'ומהור, בן ה-7, שנחטף מביתו בקלנסווה, בידי רעולי פנים והועבר לשטחי הרשות הפלסטינית (חדשות)
זמני כניסת ויציאת שבת קודש פרשת מטות מסעיזמני כניסת ויציאת שבת קודש פרשת מטות מסעיכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
אילוסטרציהאדם נפל לדוחסן אשפה בחולון ונהרג במקוםדניאל הרץ1
נקבע מותו של תושב חולון בן 52 בתאונת עבודה קשה בחולון. ההרוג נפל במהלך עבודתו לתוך מדחס אשפה ומותו נקבע במקום. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה (חדשות בארץ)
סקר קמיל פוקס: אלקין מנצח בכל תרחישסקר קמיל פוקס: אלקין מנצח בכל תרחישאבי רבינא20
על פי הסקר שנערך בקרב 603 נשאלים בקרב המצביעים בירושלים, השר זאב אלקין מנצח בכל תרחיש אפשרי כשבחלק מהתרחישים הוא מביס את מתחריו בהפרש גדול מאד (בארץ)
זירת האירועמנוף ההרמה קרס: שמונה נלכדו; אחד נהרגכיכר השבת1
באתר תחנת הכח מעלה גלבוע: פועלים נפלו בבור אגירה עמוק, ככל הנראה במהלך שאיבה וניקוז. 8 פועלים עדיין לכודים, אחד הרוג. כוחות ההצלה כבר נמצאים במקום (בארץ)
פיאה יוקרתית נגנבה   • מזהים את הגנבת?פיאה יוקרתית נגנבה • מזהים את הגנבת?כיכר השבת24
הגנבת האלמונית נכנסה לסלון הפאות ניצלה רגע של היסח הדעת וגנבה פיאה יוקרתית בשווי אלפי שקלים. בעלת החנות מבקשת לסייע לה באיתורה של הגנבת המסתורית (בארץ)
התחזית: התחממות קלה, בליל שבת טפטוףהתחזית: התחממות קלה, בליל שבת טפטוףכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה עם עלייה קלה בטמפרטורות הרוחות יתחזקו וייתכן טפטוף בצפון הארץ ולאורך מישור החוף. בליל שבת יתכן טפטוף גם במרכז הארץ. התחממות בשבת (בארץ)
גם בביתר עילית אסור חוקית לעשות רעשגם בביתר עילית אסור חוקית לעשות רעשדניאל הרץ12
השר להגנת הסביבה אישר את חוק העזר של עיריית ביתר עילית למניעת רעש, והוא נכנס לתוקף. החוק קובע את זמני הרעש המותר והאסור באזורי מגורים ותעשייה בעיר (בארץ)
משרדי להב 433לקראת הבחירות: ראש עיר בצפון נחקר שובדניאל הרץ2
המשטרה חקרה שוב ראש עיר מהצפון בנוגע לפרשה המתנהלת מולו כבר משנת 2013. לקראת הבחירות המקומיות הגישו תושבי העיר עתירה מדוע החקירה לא מתקדמת (בארץ)
הרב אבינר מכחיש: תמיכתי באלקין התחזקההרב אבינר מכחיש: תמיכתי באלקין התחזקהאבי רבינא1
הרב אבינר, מבכירי הרבנים בציונות הדתית מכחיש את ההכחשה שיצאה כביכול בשמו בנוגע לתמיכה באלקין, וטוען בתוקף כי "התחזקה עוד יותר התמיכה באלקין" (חדשות בארץ)
פרץ לבית-כנסת בו התפלל ורוקן את הקופותפרץ לבית-כנסת בו התפלל ורוקן את הקופותכיכר השבת
המשטרה עצרה תושב בת ים בן 40 בחשד שהתפרץ לבית הכנסת בו נהג להתפלל ברחוב יוספטל בבת ים ורוקן את קופות הצדקה במקום. היום היא תבקש להאריך את מעצרו (חדשות)
המהומות בגבול עזהנתונים פלסטיניים: 137 הרוגים בגבול עזהיוחנן בלייך6
משרד הבריאות בעזה פרסם היום (חמישי) את נתוניו לגבי אירועי 'צעדת השיבה' האלימים בגבול עזה, שהגיעו לשיאם ביום העברת השגרירות האמריקנית לירושלים (חדשות, בארץ)
התפתחות: 4 עצורים בחשד לחטיפת בן ה-7התפתחות: 4 עצורים בחשד לחטיפת בן ה-7כיכר השבת
המשטרה עצרה ארבעה חשודים בחשד למעורבות בחטיפת הילד בן ה - 7 מקלנסווה. במקביל, נמשך המשא ומתן לשחרור הילד. צפו ברגעים הדרמטיים של החטיפה בפתח הבית (ארץ)
שני צעירים נהרגו בתאונה בין ארבעה רכביםשני צעירים נהרגו בתאונה בין ארבעה רכביםכיכר השבת
שני צעירים בני 20 נהרגו הלילה (חמישי) בתאונה בין ארבעה כלי רכב בכביש 784 סמוך לצומת יפתחאל ולכפר מנדא שבצפון. השוטרים בזירה נאלצו להתמודד עם סקרנים (בארץ)
כונני הרפואה מחוץ לבריכהמצבו אנוש: פעוט טבע בבריכה בחצר ביתוקובי רוזן4
הפעוט נמשה מהמים בבריכה פרטית בחצר ביתו בראשון לציון, ופונה לאחר טיפול רפואי לבית החולים וולפסון תוך כדי כפעולות החייאה, כשהוא ללא הכרה ומצבו מוגדר אנוש (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
נתניהו מכחיש שואה // הרב אברהם קריגר
הרב אברהם קריגר
נתניהו מכחיש שואה // הרב אברהם קריגר
כ"ב בתמוז תשעח8