כדורי בשר  משפט פורוש  ניסים  נקודה טובה..
אילוסטרציה'איחוד הצלה' מחדש את המאבק נגד מד"א
ד' בטבת תשעט | 12.12.18
'איחוד הצלה' מחדש את המאבק נגד מד"א - לטענתו, עקב התעלמות ארגון מד"א מהוראותיו הברורות של משרד הבריאות והעומדים בראשו • כיכר השבת עוקב (חדשות בארץ)
מנהלת הפגיה מבשרת על פטירת היילודטרגדיה: נפטר הפעוט שיולד בעקבות פיגוע הירי ליד עפרהקובי רוזן
היילוד בן 3 הימים, בן לשירה ואביחי איש-רן, לא שרד את הפגיעה הקשה שחווה מאז לידתו המוקדמת בעקבות פיגוע הירי בטרמפיאדה סמוך לעפרה, ונפטר הערב בבית החולים בירושלים (חדשות, בארץ)
זירת האירועשני פצועים באירוע דקירה בעיר בית שמשקובי רוזן
שני בני אדם נפגעו לפני זמן קצר, בדרגות פציעה שונות, כתוצאה מדקירה באמצעות חפץ חד בבית עסק בעיר בית שמש. לאחר טיפול רפואי ראשוני, הם הובהלו לביה"ח (בארץ)
שירה איש-רן. ארכיוןלראשונה: שירה ביקרה את תינוקה הפצועאלי רוטמן
קורע לב: שירה איש-רן, ביקרה היום בפעם הראשונה את תינוקה, שיולד כשהיתה ללא הכרה מיד לאחר הפיגוע בו נפצעו שניהם. מצבו של הילוד עדיין מוגדר קשה מאוד (בארץ)
זעאתרה מעדיף את חיזבאללהלא מתנצל אבל גם לא יכהן כסגן ראש העירדניאל הרץ4
נציג סיעת חד"ש במועצת העיר חיפה רג'א זעאתרה, שהיה אמור להתמנות כסגן ראש עיריית חיפה, הודיע כי לא יתנצל על תמיכתו בארגוני טרור ויוותר על התפקיד שניתן לו (בארץ)
ראשי הקהילות באסיפה המכינהנציגי הקהילות התכנסו למען 'גיוס ההמונים' להקמת מחלקה לטיפול נמרץ ילדיםכיכר השבת
בשנים האחרונות גוברות הקריאות מצד הציבור הרחב וארגוני ההצלה השונים לפעול להקמת יחידת טיפול נמרץ ילדים בעיר בני ברק. לאור החשיבות הרבה התכנסו נציגי קהילות מכל החוגים למען המטרה המשותפת • קמפיין ההתרמה מתוכנן לימי רביעי וחמישי י״א ו-י"ב טבת (חדשות)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבהעשרות אלפי חומרי מיסיון נשלחו לבתי ספר דתיים ברחבי הארץאסף מגידו
יד לאחים פתח במתקפת מנע הסברתית ובמקביל מרכז מאמצים למניעת המשך הפצת החומרים המיסיונריים • למרבה התדהמה למשלוחים צורפו ספרי 'הברית החדשה' • עו"ד משה מורגנשטרן, בא-כוח יד לאחים, בפנייה דחופה ליועץ המשפטי לממשלה לנוכח העבירה על החוק האוסר פעילות הטפה מיסיונרית בקרב קטינים • מפקח במשרד החינוך בקריאה למנהלי בתי הספר לגלות ערנות * הנהלת יד לאחים, פנתה לשר החינוך להוקיע את המעשה • אתמול נודע: הפיקוח של משרד החינוך הגיש בנושא תלונה מיוחדת במשטרה (בארץ)
משה ליאון: "בקרוב חנייה חינם לתושבי י-ם"משה ליאון: "בקרוב חנייה חינם לתושבי י-ם"דניאל הרץ10
ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, התייחס להבטחת הבחירות שלו בכנס ה-40 למכון ירושלים והצהיר כי כבר "בקרוב תתחיל חניה חינם לתושבי ירושלים". כל הפרטים (חדשות, בארץ)
חרדי כבן 70 נפצע בתאונה; מצבו בינוניחרדי כבן 70 נפצע בתאונה; מצבו בינונידניאל הרץ
הולך רגל חרדי כבן 70 נפצע באורח בינוני מפגיעת רכב ברחוב יוסף בן מתתיהו בשכונת מקור ברוך. כוחות ההצלה העניקו לו טיפול ראשוני במקום ופינו אותו לביה"ח להמשך טיפול (בארץ)
ההגעה לבית החולים מיד לאחר הפיגועשיפור במצבה של הפצועה מהפיגוע בעפרהדניאל הרץ
מבית החולים שערי צדק נמסר כי ישנו שיפור נוסף במצבה של שירה איש רן שנפצעה אנוש בפיגוע הירי ליד עפרה. מצבו של תינוקה שיולד בעקבות הפיגוע, מוסיף להיות קשה מאד (בארץ)
שדה חסה בצפוןהתחזית: הגשם יתחיל בצפון ויתפשט למרכזכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד מעונן. הגשם יתחיל בצפון ומשעות הצהריים יתפשט בהדרגה לצפון הנגב. חשש קל משיטפונות במדבר יהודה ובמים המלח (חדשות בארץ)
הוריה של שירהלראשונה מהפיגוע: עמיחי ביקר את שירהכיכר השבת3
עמיחי איש-רן נכנס על כסא גלגלים לבקר את רעייתו, שירה, שהתעוררה לראשונה. הרופאים, עדיין נאבקים על חייו של בנם, שיולד בעקבות הפיגוע בעפרה. אביה של שירה: "חייה ניצלו" (אקטואליה)
הקמת השדולהמיכל סולומון: "חנוכיית אלעד הייתה כבויה"כיכר השבת
במהלך טקס הקמת שדולה בכנסת לטובת משפחות נפגעי הטרור בישראל, סיפרה מיכל סולומון על חג החנוכה ללא בעלה אלעד הי"ד. אמו של זיו חג'בי קבלה על חוסר ההרתעה (בארץ)
נתניהו בגבול הצפון"'חיזבאללה יחטוף מכות שאינו יכול לתאר"אלי רוטמן8
ראש הממשלה נתניהו ערך ביקור בפיקוד צפון, אחרי חשיפת מנהרת הטרור השלישית של חיזבאללה, והזהיר את ארגון הטרור אם יעז לעשות "טעות גדולה ויחליט לפגוע בנו" (בארץ)
חבר המועצה נכט, לצד עץ האשוח"האשוח פוגע ברגשות כל היהודים באשדוד"אבי רבינא18
הצבתו של עץ האשוח במרכז 'ביג' באשדוד בידי חבר העירייה, במטרה להבליט סמל נוצרי לקראת ראשית השנה האזרחית החדשה, מעוררת כעס כמעשה שפוגע ברגשות יהודיים (בארץ)
יהונתן יוסף, בהתייעצות עם הגר"מ מאזוזנציג 'יחד' לא מתפטר; קואליציית ליאון תינזקאבי רבינא31
הקואליצייה בי-ם עלולה להיות קטנה מכפי שהיה נראה, זאת בשל מחלוקת רבנים שקורעת את 'מאוחדים', ביחס לנציגו של אלי ישי • חשיפה: הצעת הפשרה המפתיעה של קינג (חדשות)
עזרא גרשיעמנואל: עזרא גרשי חתם על 'הסדר טיעון'דניאל הרץ
ראש המועצה לשעבר שהואשם בשחיתות, חתם על הסדר טיעון עם הפרקליטות לפיו הוא ירצה 6 חודשי מאסר - שיומרו לעבודות שירות. על פי ההסדר, על גרשי יוטל קלון (אקטואליה)
פינוי הפלסטיני שנורה לבית החולים2 פלסטינים ניסו לפגע; אחד מהם נוטרל ביריאלי רוטמן4
בשעה האחרונה ניסו 2 פלסטינים לדרוס במכוון את כוחות הביטחון, בשתי זירות שונות: בבקעה ובהר חברון. אחד מהם נורה ונעצר, השני נורה ומותו נקבע בבית החולים (אקטואליה)
רון קוביטבריה: החרדים התאגדו לשתק את הקואליציה של רון קוביאבי רבינא27
הסיעות החרדיות והדתיות הובילו למהלך משותף של 'גוש חוסם' לראש עיריית טבריה רון קובי, ובכך לשתק את עבודת הקואליציה • העירייה: "אפשר לנהל מועצה ללא קואליציה במשך שנה" (חרדים)
עמק החולה בשבוע שעברהתחזית: מעונן חלקית, גשם מקומי בצפוןכיכר השבת
מזג האוויר יהיה מעונן חלקית ובצפון יירד גשם מקומי. מחר הגשם צפוי להתפשט גם למרכז כשהוא מלווה ברוחות ערות. רק ביום שישי תחול התחממות ויהיה ממוצע לעונה (בארץ)
הוריה של שירה אמש במסיבת העתונאיםשיפור נוסף במצבה של נפגעת פיגוע הירידניאל הרץ1
מבית החולים שערי צדק נמסר על שיפור נוסף במצבה של שירה איש רן, שנפצעה קשה מאד בפיגוע הירי ליד עפרה ביום ראשון בערב. מצב הילוד הרך עדיין קשה מאד (חדשות בארץ)
אילוסטרציהניצחון ל'איחוד': מד"א ייאלץ למסור מידעכיכר השבת22
משרד הבריאות ימנה פיקוח על מנת לוודא כי מד"א יעקביר את מלוא המידע למוקד 'איחוד הצלה' • מנכ"ל 'איחוד הצלה', משה טייטלבוים: "מקווים כי הדבר ימנע בעתיד מקרים" (בארץ)
מראות עומס התחבורה האדיר בכניסה לקברעומס מבקרים: התחבורה ב'קבר רחל' קרסהאלי רוטמן3
תיעוד ועדויות שהגיעו לידי "כיכר השבת", ממחישים את עומס התנועה האדיר בשל כמות האנשים העצומה שהגיעה להתפלל על קברה של רחל אימנו, לרגל 'זאת חנוכה' • צפו (אקטואליה)
בני המשפחה, הערב'שירה פקחה עיניים ודמעה כשראתה אותנו'קובי רוזן4
חיים סילברשטיין, אביה של שירה, שנפצעה באורח קשה בפיגוע בעפרה, סיפר כי מצב בריאותה של בתו הולך ומשתפר: "היא פקחה עין, עין וחצי, ודמעה כשראתה אותנו" (חדשות)
נסחף במים? אותרה גופה בתוך נחל אלכסנדרנסחף במים? אותרה גופה בתוך נחל אלכסנדרדניאל הרץ
מסוק משטרתי איתר לאחר שלושה ימי חיפושים גופת אדם בתוך נחל אלכסנדר. ההערכה כי מדובר בנעדר ג'בראן רסמי מג'סר אזרקא, שעקבותיו נעלמו מיום שישי האחרון (בארץ)
הניצולות משחזרותניצולות הפיגוע: 'זחלנו מאחורי הטרמפיאדה'אלי רוטמן5
"מישהו התחיל לצעוק שאלוקים לא ייקח אותו" - חן ומירב משחזרות את רגעי האימה של הפיגוע בעפרה • צפו בדבריהן • המשיכו להתפלל על האם ותינוקה; מצבם עדיין קשה (חדשות)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
יהושע מנדל
יהושע מנדל
זוהי שעת מבחן! // יהושע מנדל
י"ג בחשוון תשעט10
נתניהו מכחיש שואה // הרב אברהם קריגר
הרב אברהם קריגר
נתניהו מכחיש שואה // הרב אברהם קריגר
כ"ב בתמוז תשעח11