התחזית: תחול התקררות, ייתכנו טפטופיםהתחזית: תחול התקררות, ייתכנו טפטופים
ט"ז באדר תשפא | 28.02.21
מזג האוויר היום, פורים בירושלים, יהיה מעונן חלקית, ייתכנו טפטופים. הטמפרטורות ירדו. בלילה יחל לרדת גשם מקומי בצפון ובמרכז. בהמשך השבוע הגשמים צפויים להמשיך (ארץ)
שידור חוזר: משתה פורים הגדול של ירושליםשידור חוזר: משתה פורים הגדול של ירושליםכיכר השבת בשיתוף עיריית ירושלים
בבנייני האומה בירושלים, נערך אמש (מוצאי שבת) ליל שושן פורים, משתה הפורים הגדול של עיריית ירושלים בהשתתפות ראש העיר משה ליאון • אל תפספסו • שידור חוזר (אקטואליה)
כפי שהוחלט: אין תחבורה ציבורית לירושליםכפי שהוחלט: אין תחבורה ציבורית לירושליםכיכר השבת58
החל מהערב, שושן פורים, ועד מחר בחצות הלילה אין תחבורה ציבורית אל העיר ירושלים וחל איסור על הפעלת הסעות פרטיות לעיר • הקנס למפר ההנחיה: 5,000 ש"ח (אקטואליה)
אילוסטרציהשלב א' נמכר: החלה מכירת דירות הבוטיקכיכר בשיתוף אחוזת ארץ
קריית המגורים החדשה בבאר יעקב מביאה בשורה של ממש למגזר החרדי עם השקת פרויקט יוקרתי ומושקע • שכונה של שקט ושלווה על ציר מרכזי במרכז • קרוב להכל (נדל"ן, מקודם)
בניגוד לתקנות: המונים חגגו במסיבות בת"אבניגוד לתקנות: המונים חגגו במסיבות בת"אקובי רוזן18
כוחות משטרה פעלו ברחבי העיר תל אביב בכדי למנוע מסיבות שהתקיימו בניגוד להנחיות משרד הבריאות • המשטרה קוראת לציבור "לגלות אחריות ולהימנע מאותן הפרות בוטות" (בארץ)
תיעוד מיוחד: דולפין חדש במפרץ אילתתיעוד מיוחד: דולפין חדש במפרץ אילתכיכר השבת2
דולפינן אנקולי בודד נצפה ותועד לראשונה במפרץ אילת, על ידי פקח היחידה הימית. התצפית המרגשת מעלה את האפשרות כי דולפינת הבר האנקולית שנמצאת באילת קרוב לשנתיים תחבור לפרט הבוגר (בארץ)
טרגדיה: כלה נהרגה 10 ימים לפני חופתהטרגדיה: כלה נהרגה 10 ימים לפני חופתהכיכר השבת7
בדיון שהסתיים כעת בית המשפט דחה את בקשת המשטרה והורה על שיחרורה המידי של הכלה שנהרגה בתאונה ביתית מחרידה, לקבורה. הכלה תובא לקבורה היום (חדשות בארץ)
בית החולים הדסה שם נפטר החיילנקבע מותו של החייל שנפגע מקליע בראשודניאל הרץ2
ביחידה לטיפול נמרץ נוירוכירוגי בהדסה עין כרם נקבע היום מותו של החייל אשר פונה במצב אנוש ביום שלישי, לאחר שנפגע מירי ונמצא מוטל במצב קשה בשטח הבסיס (בארץ)
אלו זמני כניסת ויציאת שבת תצווה - פוריםאלו זמני כניסת ויציאת שבת תצווה - פוריםכיכר השבת
שבת פרשת תצווה בפתח: להלן זמני הדלקת נרות ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (בארץ)
התחזית: התחממות, בצהריים ייתכנו גשמיםהתחזית: התחממות, בצהריים ייתכנו גשמיםכיכר השבת1
מזג האוויר היום, פורים דפרזים, יהיה מעונן חלקית. משעות הצהריים יתכן גשם מקומי בהרי המרכז. תחול עליה של הטמפרטורות. ביום ראשון, התקררות וייתכן טפטוף (בארץ)
300 איש השתתפו בקריאת המגילה בת"א300 איש השתתפו בקריאת המגילה בת"אאיציק אוחנה4
בכיכר דיזנגוף בעיר תל אביב, נערכה הערב קריאת מגילת אסתר בהשתתפות כ-300 איש - מאות מתושבי העיר, בהתאם להנחיות משרד הבריאות ומגבלות הקורונה • צפו (בארץ)
נתניהו: 30 ראשי מדינות מסירים כובע בפנינונתניהו: 30 ראשי מדינות מסירים כובע בפנינורפאל כהן24
ראש הממשלה בנימין נתניהו התראיין הערב בחדשות 13 כשהוא מתייחס בהרחבה לנושא הקורונה והמאבק בנגיף, החיסונים, סקרי הבחירות והיחסים עם ממשל ג'ו ביידן (בארץ)
מחקר: 70% סיכוי לתחלואה קשה ללא חיסוןמחקר: 70% סיכוי לתחלואה קשה ללא חיסוןרפאל כהן
מחקר 'כללית' בחן בחודשיים האחרונים כ-50,000 נדבקים שלא חוסנו, וראה עלייה דרמטית בחולים שהגיעו למצב קשה • הסיבה, ככל הנראה, היא התפשטות המוטציה הבריטית (ארץ)
משעשע: משלוח המנות של בנימין נתניהומשעשע: משלוח המנות של בנימין נתניהוכיכר השבת37
ראש הממשלה פרסם סרטון הומוריסטי ברוח הפורים ועידוד החיסונים. נתניהו הכריז "הבאנו לכם משלוח מנות, מנות ראשונות, מנות שניות" והתעמת עם מתנגדי החיסונים (בארץ)
חיילים מסייעים אתמול בניקוי החופים מהזפתזיהום הזפת: אין לרחוץ בינתיים כלל בחופיםדניאל הרץ5
המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות קראו לציבור הרחב שלא להגיע לחופי הים התיכון לפעילות רחצה, ספורט ונופש כדי להימנע ממגע עם הזפת ולאפשר את פעילות ניקוי (בארץ)
התרגשות: השוטרים החזירו את ספרי התורההתרגשות: השוטרים החזירו את ספרי התורהכיכר השבת2
אחרי שמצאו את ספרי התורה הגנובים והחזירו אותם אל בית הכנסת, למקום אליו הם שייכים - היום הגישה יחידת התביעות כתב אישום נגד אחד החשודים בגניבת שבעת הספרים (בארץ)
השוטרים שהגיעו לפנות מסיבות - הותקפוהשוטרים שהגיעו לפנות מסיבות - הותקפוכיכר השבת4
כוחות משטרה פעלו במהלך היממה האחרונה לפזר מסיבות רבות של צעירים חילוניים שבחרו להתחכם על הגבלות העוצר הלילי והקדימו את המסיבות ההמוניות בלילה • צפו (אקטואלי)
מחריד: ארבעה ילדים במצב אנוש מהקורונהמחריד: ארבעה ילדים במצב אנוש מהקורונהכיכר השבת3
נתונים מדאיגים על פגיעת הקורונה בנשים וילדים: נכון לעכשיו, ארבעה ילדים מאושפזים במצב קריטי עם קורונה בבתי החולים בישראל וכך גם שש נשים הרות או יולדות (בארץ)
חולה קורונה בן 26 התמוטט בביתו - ונפטרחולה קורונה בן 26 התמוטט בביתו - ונפטרכיכר השבת1
צעיר בן 26 ללא מחלות רקע התמוטט בעת שהיה בני משפחתו בבידוד בביתו אחרי שהתגלו כנשאים של נגיף הקורונה; הוא הובהל לבית החולים, שם נקבע מותו (חדשות)
5 שלבים? ד"ר אלרעי פרייס נגד דברי נתניהו5 שלבים? ד"ר אלרעי פרייס נגד דברי נתניהוכיכר השבת4
"אנשים מתנהגים בחוסר אחריות ובצורה מזעזעת", אמרה ראש שירותי הבריאות בתגובה למסיבות הפורים שנערכו על ידי צעירים חילונים, בניגוד להנחיות • ועד מתי הסגר? (אקטואליה)
שוטרים פשטו על מסיבת חילונים ביער לכיששוטרים פשטו על מסיבת חילונים ביער לכישדוד הכהן3
כוח משטרה פשט הלילה על מסיבת בהשתתפות עשרות צעירים חילונים ביער לכיש • במקום עוכבו 18 צעירים שקיבלו דוחות • במקום אותר ציוד ואלכוהול בכמות גדולה. תיעוד (ארץ)
המשטרה אוכפת בת"א, אמשאדלשטיין: 'אובדן חיי אדם יהיה על מצפונכם'יוני גבאי4
שר הבריאות, יואל יולי אדלשטיין, התייחס לחגיגיות ההמוניות של החילונים בתל אביב אמש והזהיר: "זינוק בתחלואה יהיה רשום על שמכם, אובדן חיי אדם יהיה על מצפונכם" (אקטואלי)
מה היעילות של החיסון הראשון - ושל השני?מה היעילות של החיסון הראשון - ושל השני?כיכר השבת3
לראשונה בעולם, מחקר מקיף של קופת חולים הכללית שעבר ביקורת עמיתים • במחקר, שפורסם בעולם כולו, נתונים על הפחתת הדבקה, תחלואה קשה ותמותה אחרי חיסון (קורונה)
התחזית: האם צפוי לרדת גשם בימי הפורים?התחזית: האם צפוי לרדת גשם בימי הפורים?כיכר השבת1
תחפושות עם מטריות? היום, צום תענית אסתר, תחול ירידה קלה בטמפרטורות ויהיה מעונן. מה צפוי בשלושת ימי חג הפורים הבאים עלינו לטובה? • כנסו לתחזית המלאה (חדשות)
המסיבות בתל אביב, אמשאין בושה: המוני חילונים חגגו 'מסיבות פורים' ברחובות ת"אקובי רוזן66
24 שעות לפני שהעוצר הלילי נכנס לתוקף, המוני חילונים חגגו אמש במסיבות ברחובות ת"א, בניגוד לתקנות הקורונה, ללא מסכות ושמירת מרחק: "תמונות מקוממות, התנהגות חסרת אחריות" (חדשות)
"אין לי ספק שיהיו הפרות": עוצר, מחסומים ואכיפה בפורים"אין לי ספק שיהיו הפרות": עוצר, מחסומים ואכיפה בפוריםכיכר השבת4
"המשטרה איננה מעוניינת בעימות עם האזרחים", מבהירים - אך מצהירים כי יאכפו את ההגבלות בפורים עם יותר מ-250 מחסומים ו-2,500 ניידות • המשטרה זימנה לחקירות מתכנני מסיבות (ארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
סכנה! פייק פסיכולוגים / הרב ד"ר מילבסקי
הרב ד"ר אבידן מילבסקי
סכנה! פייק פסיכולוגים / הרב ד"ר מילבסקי
ל' בשבט תשפא32
מה עם קצת הכרת הטוב? // הרב חגי לונדין
הרב חגי לונדין
מה עם קצת הכרת הטוב? // הרב חגי לונדין
כ"ה בשבט תשפא39
צבי יחזקאלי
צבי יחזקאלי
המלחמה האמיתית שבתוכנו // צבי יחזקאלי
ט"ז בטבת תשפא8