פקקים באיילוןמס הגודש בגוש דן אושר, אך הביצוע יידחה עד לשנת 2025
ט"ז בחשוון תשפב | 22.10.21
ועדת הכספים אישרה את חוק מס הגודש בגוש דן לקריאה שנייה ושלישית, עם דחיית כניסת המתווה לתוקף למרץ 2025 על מנת לוודא שיועמד מלוא המענה הנדרש מצד התחבורה הציבורית (בארץ)
עמק הירדןתחזית: מזג האוויר בסופ"ש נוח ורגיל לעונהכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר. הטמפרטורות תהיינה רגילות לעונה. אחה"צ יתחזקו הרוחות צפוניות לאורך מישור החוף. במהלך השבת לא צפוי שינוי ניכר (חדשות בארץ)
הפרעות בלודהתיק נגד תושבים בלוד שירו בפרעות - נסגרכיכר השבת7
בתום חקירות החליטה הפרקליטות לסגור את התיק נגד יהודים בלוד שנאלצו לירות באוויר במהלך הפרעות בעירם בזמן מבצע שומר החומות - יריות שנטען כי הובילו למוות ערבי (אקטואליה)
זירת פיצוץ הרכברכב התפוצץ בנהריה: 2 פצועים במצב קשהדוד הכהן2
שני גברים פונו במצב קשה ולא יציב לבית החולים כתוצאה מפיצוץ רכב בנהריה • אחד החובשים תיאר: "שמעתי פיצוץ חזק ובאתי, הייתה המולה. שני נפגעים אנוש" (בארץ, חדשות)
זירת התאונה הערבמשאית פגעה קשה בהולך רגל, נהרג במקוםיוני גבאי2
מותו של גבר כבן 45 נקבע הערב זמן קצר אחרי שנפגע ממשאית באופן קשה • החובש תיאר: "הוא שכב על הכביש סמוך למשאית מחוסר הכרה ועם פגיעות קשות בגופו" (בארץ)
הירושלמים הכי יצירתיים. נבחרו אלופי הניקיוןהירושלמים הכי יצירתיים. נבחרו אלופי הניקיוןכיכר בשיתוף עיריית ירושלים
תכנית הניקיון של ראש העיר משה ליאון לילדי ירושלים הגיעה אל סיומה. אלפי רעיונות לשיפור וייעול ניקיון העיר זרמו לעירייה. שלוש משפחות נרגשות שהציעו את הרעיונות הטובים ביותר הוזמנו ללשכת ראש העיר, קיבלו את הפרס ואת תודת ראש העיר על הסיוע לניקיון העיר ירושלים (מקומי)
נדבקים חדשים בוראינט הקורונה AY4.2נדבקים חדשים בוראינט הקורונה AY4.2קובי אטינגר1
אחרי הגילוי הראשון של ווריאנט הקורונה - AY4.2 בארץ, משרד הבריאות מדווח כי במסגרת בדיקת ריצופים חוזרת, התגלו 5 מקרים נוספים "ותיקים" של הוואריינט בישראל (ארץ)
אחד העצורים בפרשה. שמם ופרטיהם של כלל החשודים מוטל תחת איסור פרסוםשניים נוספים נעצרו בפרשת "ניקיון כפיים"חיים גולדברג4
המשטרה עצרה שני חשודים נוספים בפרשת הרצח וההיעדרות. כעת מספר העצורים עלה לשמונה, ובמשטרה מתכננים לבקש הארכת מעצר לכלל החשודים (חדשות)
זירת השריפה בנתניהסוללת קורקינט חשמלי התלקחה; נער נפצעקובי רוזן1
כוחות הצלה הוזעקו הלילה לדירת מגורים בעיר נתניה, שם נפצע נער בשריפה שפרצה בביתו • החשד: סוללה של קורקינט חשמלי התלקחה • הנער פונה במצב קשה (אקטואלי)
התחזית: עלייה קלה בטמפרטורות; יתכנו טפטופיםהתחזית: עלייה קלה בטמפרטורות; יתכנו טפטופיםכיכר השבת
לפי תחזית מזג האוויר, היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר. תחול עלייה קלה בטמפרטורות. בשעות הבוקר עדיין ייתכנו טפטופים לאורך מישור החוף. בשבת: טמפרטורות יהיו רגילות לעונה (מזג האוויר)
בנט בבית אבות, בזמן בדיקות קורונההתבהלה מהזן החדש: אלו הצעדים שינקטויוני גבאי10
בנט הנחה על מספר צעדים, כדי למנוע את התפשטות הזן החדש בישראל, בהם: עדכון מתווה התיירות, יצירת קשר עם מדינות בהן הווריאנט קיים והגדלת יכולת הריצוף הגנטי (ארץ)
ישראל פרושר"ע אלעד פורוש: "בנט טוב יותר למגזר"שלומי מלוביצקי103
ראש עיריית אלעד ובנו של חבר הכנסת - ישראל פרוש עורר סערה בעקבות דברים שאמר בועידה; "אם לא היו עובדים בנקמות, הכול היה מתנהל על מי מנוחות" • צפו (חדשות ארץ)
הקואליציה הצביעה נגד החוק למאבק בעוניהקואליציה הצביעה נגד החוק למאבק בעונישלומי מלוביצקי6
עוד הצעת חוק נדחתה במליאה, הצעת החוק להקמת הרשות הלאומית למאבק בעוני של ח"כ משה ארבל נדחתה במליאת הכנסת. "חרפה של הממשלה הכביכול סוציאלית" (חדשות)
בנט ולפיד הצביעו נגד ייצוג הולם לחרדיםבנט ולפיד הצביעו נגד ייצוג הולם לחרדיםשלומי מלוביצקי40
בעקבות הצעת חוק שילוב חרדים של ח"כ גפני, חברי האופוזיציה צעקו יחד אל ראש הממשלה נפתלי בנט שבתגובה נאלץ לקום ולעזוב את המליאה בבושת פנים. גפני עקץ (ארץ)
מאבק הכבאים: הח"כים החרדים באו לתמוךמאבק הכבאים: הח"כים החרדים באו לתמוךיוני גבאי5
מספר ח"כים הגיעו היום לתמוך בכבאים הדתיים והחרדים המוחים על ההנחיה לגלח את זקנם. מקלב: זה מאבק של קואליציה ואופוזיציה. סילמן: אני ומקלב נפנה יחד (פוליטי)
אילוסטרציהשתי פלוגות מג"ב יאבקו בפשיעה הערביתכיכר השבת4
בהנחיית ראש הממשלה, נפתלי בנט, ובהמלצת השר לביטחון פנים עמר בר לב - שתי פלוגות של משמר הגבול (מג"ב) יגויסו כדי לסייע במאבק בפשיעה במגזר הערבי בדרום הארץ (בארץ)
מכתש רמוןהתחזית: גשם מקומי קל, עדיין קר מהרגילכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית. עד שעות הצהרים בצפון הארץ ובמרכזה צפוי גשם מקומי קל. עדיין הטמפרטורות יהיו נמוכות מהרגיל לעונה. בסוף השבוע מעט התחממות (בארץ)
בנט נזף בשאשא-בטון: "תמצאו פתרונות!"בנט נזף בשאשא-בטון: "תמצאו פתרונות!"כיכר השבת9
רוה"מ נפתלי בנט נזף קשות בשרת החינוך יפעת שאשא-ביטון במסגרת ישיבה היערכות שנעשתה בנוגע למתווה 'כיתה ירוקה' בה גם השתתפו בכירי מערכת הבריאות (חדשות בארץ)
התקיפה בבית החוליםהורביץ נגד עודה: "צריך לשאת בתוצאות"כיכר השבת9
שר הבריאות ניצן הורביץ התייחס לתקרית בין חברי הכנסת איימן עודה ואיתמר בן גביר בבית החולים קפלן ברחובות: "זה לא מתקבל על הדעת"; איתמר בן גביר הגיש תלונה (חדשות)
תת-זן חדש של נגיף הקורונה התגלה בארץתת-זן חדש של נגיף הקורונה התגלה בארץכיכר השבת25
AY4.2 - תתרגלו לשם, תת זן חדש של וריאנט הדלתא של נגיף הקורונה התגלה בנתב"ג אצל ילד בן כ-12 שככל הנראה לא התחסן; הזן מתפשט בבריטניה בשבוע האחרון (חדשות)
התפרעויות אלימות בשער שכם; 22 נעצרוהתפרעויות אלימות בשער שכם; 22 נעצרוחיים גולדברג3
לאחר ימים של עימותים בשער שכם, היום - העימותים מגיעים לשיא חדש; מאות פלסטינים מתפרעים באזור שער שכם, עד כה נעצרו 22 מתפרעים על-ידי המשטרה; תיעוד נרחב (בארץ)
השר גנץ והרמטכ"ל כוכבי בוועדהגנץ: "פועלים לחיזוק הרשות הפלסטינית"שלומי מלוביצקי2
שר הביטחון נאם בפני ועדת החוץ והביטחון במסגרת הדיונים לקראת אישור תקציב הביטחון והתייחס אל האיומים העומדים לפתחה של ישראל; "רק מחצית מבני ה-18 מתגייסים" (בארץ)
אחד מן העצורים, הבוקרהפשיטה ב'שובו': אחד מהחשודים - שוחררחיים גולדברג8
השופט דחה את בקשות השחרור של שניים מהעצורים ושחרר רק את השלישי • עו"ד החשוד דרש: "לבדוק אולי מסבכים אותו בפרשה כנקמה. הקהילה תקפה אותו באופן חמור" (חדשות)
אנגלמן: המדינה לא מחזירה מיליארדי ש"חאנגלמן: המדינה לא מחזירה מיליארדי ש"חכיכר השבת2
מבקר המדינה מתניהו אנגלמן מפרסם את דוח הביקורת בנושאי כלכלה ותשתיות הלאומיות כשהוא מטיח ביקורת עזה ברשות המיסים שלא משיבה כספים לאזרחים (חדשות בארץ)
הזירה בפתח תקווהילד חרדי בן 6 נגרר ונלכד תחת רכב שפגע בושלמה מן10
עוברים ושבים חילצו ילד בגיל 6, ממשפחה חרדית, שחזר מהחיידר ונגרר תחת רכב חולף בפתח תקווה שפגע בו • מצבו קשה, הוא מאושפז בבית חולים והציבור נקרא להתפלל (בארץ)
אשר טען: "סעיף בחוק מוכיח שהכל נתפר עבור הרב סתיו"אשר טען: "סעיף בחוק מוכיח שהכל נתפר עבור הרב סתיו"רפאל כהן23
ח"כ יעקב אשר הציג בוועדה לשירותי דת סעיף שלדעתו נכלל כדי לאפשר לרב דוד סתיו מהעיר שוהם להיות חלק מנותני הכשרות • גורמים חרדים ל'כיכר': "זו נקמתו על אי-היבחרו לרב הראשי" (פוליטי)

עוד כתבות

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
מה זה העסק שלי? // הרב בן ציון נורדמן
הרב בן ציון נורדמן
מה זה העסק שלי? // הרב בן ציון נורדמן
ח' בחשוון תשפב3