מפיק: איציק אוחנהסגר, חרדים וקורונה: פרופסור חגי לוין בריאון מיוחד
י"ב בחשוון תשפא | 30.10.20
הסגר שהוטל והוריד את התחלואה; פתיחת מערכת החינוך במגזר החרדי; סגירת בתי הכנסת והאם כדרי להידבק במכוון? פרופסור חגי לוין, יו"ר ארגון רופאי בריאות הציבור, בראיון לישי כהן (בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת לך לך בארץ ובעולםזמני כניסת ויציאת שבת לך לך בארץ ובעולםכיכר השבת
שבת פרשת לך לך בפתח: להלן זמני הדלקת נרות ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (בארץ)
בחור ישיבה נפצע קשה בתאונת דרכים בי-םבחור ישיבה נפצע קשה בתאונת דרכים בי-םדניאל הרץ10
בחור ישיבה חרדי כבן 20 המתגורר בשכונת רמות ב' נפצע קשה בתאונת דרכים סמוך לצומת רמות כאשר התנגש עם רכבו בעץ. הוא פונה במצב קשה לבית החולים (חדשות בארץ)
אילוסטרציההלילה: הפסקות חשמל ענקיות בכל הארץדניאל הרץ5
תקלה כבדה בחברת החשמל הביאה לשעות של הפסקות חשמל באזורים שונים רחבי הארץ. באזור גוש דן רמזורים הפסיקו לעבוד וכבישים ראשיים הוחשכו כליל (חדשות בארץ)
תל אביב, אתמולהתחזית: התקררות קלה, ביום ראשון גשמיםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד נאה. תחול ירידה קלה בטמפרטורות. בשבת קודש תורגש התקררות נוספת וביום ראשון לקראת הצהריים ייתכנו גשמים מקומיים (חדשות בארץ)
אילוסטרציההותרו תפילות בבתיכנ"ס, עד עשרה בני אדםדוד הכהן10
פתיחת בתי כנסת, תחת מגבלה במספר המתפללים, ועסקים ספציפיים; אלו החלטות הקבינט - ששמע מפרויקטור הקורונה רוני גמזו כי יתכן ובקרוב יצטרכו להטיל סגר על 7 ערים (בארץ)
עמיר בזירת הרצח, משחזר. ארכיוןשב"כ: עמיר עדיין מסוכן, 'בגלל נערים ימנים'אלי רוטמן33
רבע מאה שחלפה מאז טילטל את המדינה ברצח ראש הממשלה יצחק רבין, עמיר הכלוא בתא מבודד עדיין מטריד את השב"כ, בשל "בני נוער המזוהים עם הימין", כהגדרתם (בארץ)
אחת מצעדות המחאה, הערביריקה על מפגינה בתל אביב נענתה בתקיפהקובי רוזן8
באירוע אלים, שהתפתח בעקבות יריקה שספגה מפגינה מעובר אורח שרכב על אופניו סמוך למחאת השמאל בתל אביב, נעצרו שלושה בני אדם על ידי כוחות המשטרה (חדשות)
המתווה: העסקים לא ייפתחו, בתי הכנסת כןהמתווה: העסקים לא ייפתחו, בתי הכנסת כןדניאל הרץ3
על פי המסתמן מקבינט הקורונה, פתיחתם של העסקים תידחה בעוד שבוע, ואילו בתי הכנסת ייפתחו החל מיום ראשון במתווה של מניין מתפללים. גם באוצר מתנגדים למהלך (ארץ)
ביום ההילולא • צפו בתיעוד עצוב מקבר רחלביום ההילולא • צפו בתיעוד עצוב מקבר רחלכיכר השבת3
במקום עשרות אלפי בני אדם, שהיו אמורים לזרום היום לקברה של רחל אמנו - המקום עמד שומם, בשל מגבלות הנגיף • הצלם ישי ירושלמי חדר לאתר, וחזר עם גלריה עצובה (חדשות)
עמירם בן אוליאל בבית המשפטהעו"ד השמאלני ייצג את... עמירם בן אוליאליאיר טוקר18
עורך הדין אביגדור פלדמן, ממקימי ארגון 'בצלם', ייצג בערעור לבית המשפט העליון את עמירם בן אוליאל - מי שהורשע ברצח שלושת בני משפחת דאוובשה בכפר דומא (אקטואליה)
משרד הבריאות נגד שימוש ב'N קורונה'משרד הבריאות נגד שימוש ב'N קורונה'אבי רבינא58
באזהרה, שמפרסם לפני זמן קצר משרד הבריאות, נטען כי תוסף התזונה 'N קורונה' מעולם לא קיבל את אישור וועדת הלסינקי מבי"ח בארץ. אלא שהיצרן מציג מסמך מעניין (בארץ)
יגאל עמיר דורש שיחות טלפון כמו המחבליםיגאל עמיר דורש שיחות טלפון כמו המחבליםדניאל הרץ35
רוצחו של ראש הממשלה, יצחק רבין, יגאל עמיר דורש בבית המשפט לאפשר לו לבצע שיחות טלפון בדומה לזכויות שמקבלים שאר האסירים הביטחוניים הנמצאים בכלא (בארץ)
קבינט הקורונה: זה המתווה לחזרה ללימודיםקבינט הקורונה: זה המתווה לחזרה ללימודיםדניאל הרץ
קבינט הקורונה אישר תיקון לתקנות הסמכויות המיוחדות להתמודדות עם נגיף הקורונה בנושא פעילות מוסדות החינוך. כל ההנחיות כיצד יחזרו כיתות א-ד ללימודים בשבוע הבא (ארץ)
מטוס קל נחת בחוף הים; הטייס לא נפגעמטוס קל נחת בחוף הים; הטייס לא נפגעכיכר השבת21
מטוס קל נחת הבוקר (חמישי) נחיתת חירום במים בחוף פולג בנתניה, באורח נס הטייס, כבן 70, לא נפצע ולא נזקק לטיפול רפואי. אזרחים סייעו בחילוץ המטוס מהמים. תיעוד (חדשות)
ממצאי בדיקת הטיפול בחולי קורונה - יוסתרוממצאי בדיקת הטיפול בחולי קורונה - יוסתרוכיכר השבת14
משרד הבריאות יבדוק את הטענות על הטיפול הלקוי במחלקות הקורונה בבתי חולים שונים, אך ממצאי הבדיקה לא יפורסמו לציבור • "זו החלטה אומללה שתפגע באמון הציבור" (חדשות)
אחרי 20 שנה: ברית מילה בקבר יוסף • צפואחרי 20 שנה: ברית מילה בקבר יוסף • צפוכיכר השבת4
20 שנה לאחר נטישת קבר יוסף התקיימה לפנות בוקר ברית מילה בקבר יוסף - בכניסה השנייה של מתפללים יהודים למקום מאז פרוץ מגיפת הקורונה, בהשתתפות 20 איש בלבד (בארץ)
נתניהו מתנגד: כיתות א'-ב' ילמדו חצי שבוענתניהו מתנגד: כיתות א'-ב' ילמדו חצי שבועכיכר השבת9
משרד החינוך הציג מתווה, אך ראש הממשלה מתעקש כי הכיתות הנמוכות ילכו רק 3 ימים בשבוע לבתי הספר • רוני גמזו: החרדים צריכים לעשות יותר בדיקות כדי לנצח (חדשות)
התחזית: היום חם מהרגיל, בשבת יירד גשםהתחזית: היום חם מהרגיל, בשבת יירד גשםכיכר השבת1
ברוב אזורי הארץ, הטמפרטורות עדיין יהיו גבוהות מהרגיל לעונה במהלך היומיים הקרובים - אך כבר בשבת בצהריים, צפוי גשם מקומי באזורים שונים • תחזית מזג האוויר (אקטואלי)
מנדלבליטמנדלבליט מתנער: לא הזמנתי ניידת לשכנהכיכר השבת18
אחרי סגירת התיק לאישה שצעקה ליועמ"ש, פרשת משפטים בושה והביקורת הציבורית הרבה שהתעוררה בעקבות זה, במשרד המשפטים הגיבו; 'זה לא היועץ, זה המאבטח' (בארץ)
בוסו בכנסתבוסו מונה ליו"ר אגודת הידידות ישראל-הונדורסכיכר השבת7
ח"כ אוריאל בוסו, הוכרז היום כיו"ר אגודת הידידות בין ישראל להונדורס, זאת נוסף על אורגוואי. בוסו הודה על האמון בו והסביר כי הוא מקווה שכבר בקרוב יעבירו את השגרירות לירושלים (חרדים)
ריבלין נואם, היוםריבלין: 'לא כל ביקורת על ביה"מ היא הסתה'כיכר השבת5
נשיא המדינה רובי ריבלין, נאם היום בכנס של המכון הישראלי לדמוקרטיה, במהלכו הסביר כי לא כל התקפה על הכנסת או על בית המשפט היא הסתה; "חשוב ביקורת בונה" • צפו (ארץ)
נבהלו? התיק נגד שכנת מנדלבליט - נסגרנבהלו? התיק נגד שכנת מנדלבליט - נסגרכיכר השבת20
אחרי פרסום החקירה נגד השכנה של היועץ המשפטי שמלמלה לעברו 'פרשת משפטים, בושה', הודיעו לה מהפרקליטות כי התיק נסגר, ולא יגישו נגדה כתב אישום (ארץ)
גמזו, כעתגמזו: "נכנסים לשבוע קריטי" • צפוקובי אטינגר5
גמזו, העומד לקראת סוף כהונתו כפרויקטור הקורונה, העביר בצהרים את אחד התדרוכים האחרונים שלו לציבור, הצהיר כי השבוע הבא צפוי להיות קריטי וקרא: 'לכו להיבדק'. צפו (בארץ)
ביתו של השדרן יואב דילאון שנשרף כלילהסדרי טיעון למחבלים שהציתו את נווה צוףדניאל הרץ3
שלוש שנים לאחר ההצתה המכוונת שגרמה לנזקי ענק ביישוב נווה צוף ולשריפת כמה בתים כליל, יוצגו הבוקר בבית המשפט הצבאי הסדרי הטיעון שהושגו עם שלושת המחבלים (בארץ)
ירושלים, אתמולהתחזית: ירידה בטמפרטורות, בעיקר בצפוןכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית בעננות בגובה רב. תחול ירידה בטמפרטורות בעיקר בצפון הארץ ובהרי המרכז, עד סוף השבוע עדיין הטמפרטורות יהיו גבוהות מהרגיל לעונה (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook