JKKH,  yex  אברהם בלטי  אוהד..
פיגוע בגוש עציון אילסטרוציהתקדים? המחבל מאשים ברצח... את הנדקר
ט"ז באדר א' תשעט | 21.02.19
מחבל שהיה שותף לזריקת אבנים וחשוד בדקירת יהודי, מאשים בחזרה את מי שהוא דקר ואומר: הוא לא היה צריך להמשיך לירות בי אחרי שנוטרלתי: "תעמידו אותו לדין" (בארץ)
מודעת התנועה לקמפייןתנועת 'חזון': "נגיע למאה אלף חתימות שיחזקו את הקודש"כיכר בשיתוף חזון
התנועה מריצה באינטרנט מבצע החתמות על מצע בנושאי יהדות, החתומים מתחייבים לתמוך במפלגות שיחזקו את קדושת המדינה,המסורת והמשפחה היהודית (שיווקי)
הדמיית החלליתחללית ישראלית ראשונה תשוגר לירח • צפוכיכר השבת2
אחרי ארה"ב, רוסיה וסין, ישראל תהפוך למדינה הרביעית המשגרת חללית לירח, וזה יקרה הלילה מפלורידה שבארה"ב. צפו בתיעוד הדמיית המסלול - מההמראה לנחיתה (חדשות)
רגעי החילוץתלמידה נפלה בנחל וחולצה במסוק • צפוכיכר השבת1
הטיול בנחל צפית הסתיים בצורה שונה מהמתוכנן לאחר שאחת התלמידות נפלה ונחבלה. מתנדבים מיחידת החילוץ העניקו לה טיפול ראשוני והיא פונתה במסוק צה"לי. צפו (ארץ)
כתר תורה, אילוסטרציהכך מצאו השוטרים את כתר התורה הגנובכיכר השבת
החשוד שנתפס עם הכתר, לא ידע לספר מאיזה בית כנסת הוא נגנב. לאחר מאמצים, איתרו את התורם והבוקר הגיע הכתר ליעדו והוחזר לבית הכנסת ממנו נגנב • צפו בתיעוד (משטרה)
אילוסטרציהתחזית מזג האוויר: גשום - החורף ממשיךכיכר השבת
הטמפרטורות הנמוכות מהרגיל לעונה לא עוזבות אותנו וגשם ירד במרכז ובצפון לאורך רוב השבוע הקרוב. בשבת וביום ראשון התחממות, אך בהמשך - הטמפרטורות ירדו בחזרה (חדשות)
לפיד וילין, בימים יפים יותרלפיד 'העיף'; גבאי שריין: ח"כ ילין - ב'עבודה'יוני גבאי
לפיד טעה כשלא הותיר את חיים ילין במקום ריאלי? 'העבודה' מודיעה על צירופו של פליט 'יש עתיד' חיים ילין, ומעניקה לו את המקום ה-10. גם יעל כהן פארן תשוריין ברשימה (פוליטי)
'אוטובוס השבת''אוטובוס השבת' של העבודה יגיע לירושליםדוד הכהן14
חילול השבת נמשך: אף שכבר התחייבה בפני בית משפט לא לבצע הסעת נוסעים בשבת, מפלגת העבודה תפעיל אוטובוס מיוחד שיבצע נסיעות בשבת הקרובה, בעיר ירושלים (חדשות)
בלון תבערה, אילוסטרציהבאר טוביה: המאבטח נבהל וירה ב...בלוןכיכר השבת3
התחדשות טרור ההצתות הביאה את המאבטח לחשוד כי מדובר בבלון תבערה, ומתוך מטרה למנוע פגיעה בגן הילדים - ירה על בלון סתמי שהתעופף באויר. לא היו נפגעים (בארץ)
30 שנה למחבל שרצח את אליאב גלמן הי"ד30 שנה למחבל שרצח את אליאב גלמן הי"דדניאל הרץ3
30 שנות מאסר בפועל ופיצויים של מאות אלפי שקלים נגזרו על המחבל שרצח את אליאב גלמן בפיגוע דקירה בגוש עציון, היום לפני 3 שנים. משפחת גלמן החרימה את הדיון (בארץ)
מעל 2,000 איש נכנסו לקבר יוסף בשכםמעל 2,000 איש נכנסו לקבר יוסף בשכםדניאל הרץ
מעל 2,000 איש נכנסו הלילה אל קבר יוסף בשכם. בין הנכנסים, כ-250 עולים מצרפת דגן: "מצפים מממשלת ישראל לפעול כדי לאפשר כניסה לקבר יוסף גם בשעות היום" (בארץ)
בוקר חצי חורפי במודיעין עיליתתחזית: ללא שינוי ניכר, ייתכן גשם מקומי קלכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד מעונן. ללא שינוי ניכר בטמפרטורות. צפוי גשם מקומי, ברובו קל, בעיקר בצפון הארץ ובמרכזה. בימים הקרובים יהיה ללא שינוי ניכר (חדשות בארץ)
שער הרחמים, ארכיוןמהומות בהר הבית: 19 פלסטינים - נעצרוכיכר השבת2
19 מתפרעים שניסו הערב לפרוץ למבנה הסגור במתחם הר הבית נעצרו על ידי המשטרה. מדובר במבנה "באב א-רחמה", ליד שער הרחמים, שסגור בשנים האחרונות (חדשות, בארץ)
נמל התעופה 'שדה דב'ניסיון אחרון למנוע את פינוי 'שדה דב' בת"אכיכר השבת
חברת ארקיע שלחה מכתב חריף למנהל שדה התעופה התל אביבי 'שדב דב', ובו היא מתנגדת לפינוי הטיסות האזרחיות מהשדה, כל זמן שטיסות צבאיות עדיין מתקיימות שם (חדשות)
שריפה בעוטף עזהאחרי תקופת שקט: שריפות מבלוני תבערהכיכר השבת
שתי שריפות פרצו ביער כיסופים שבעוטף עזה. חקירת כיבוי האש, לאחר שהצליחו לכבות את הלהבות, העלתה כי הם נגרמו כתוצאה מבלוני תבערה ששוגרו מרצועת עזה (בארץ)
ארבה, אילוסטרציההחשש: נחילי הארבה ייכנסו לשטחי ישראלכיכר השבת1
בעקבות הגשמים החריגים שפקדו את מזרח תימן וגבול אריתראה-סודן, החלה נדידת להקות ארבה ולמרות כי החשש שיגיעו עד ישראל - רחוק, בארץ נערכים לאפשרות (בארץ)
הנפצים שנתפסוילדיכם משחקים בנפצים? ייתכן ותקבלו קנסכיכר השבת3
אם סיכון חיי הילדים לא מנע מהורים רבים לאפשר לילדיהם לשחק עם נפצים מסוכנים, אולי הסיכון הכספי יסייע: השוטרים קנסו במאות שקלים, הורים שילדיהם שיחקו בנפצים (בארץ)
החוגלותהשוטרים עצרו את הרכב וגילו 108 חוגלותכיכר השבת2
שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל בשיתוף פקחי רשות הטבע והגנים תפסו חשוד בסחר ואחזקת 108 חוגלות, כאשר הן מוחזקות בשקיות, במהלך נסיעה ברכבו בכביש 6 (בארץ)
זירת התאונהההרוגים בתאונה: יוסף עמיחי ואורי מנדל ז"לכיכר השבת8
בתאונת הדרכים הבוקר ליד עלי, נהרגו שני נוסעים, תושבי עפרה. הלוויותיהם ייצאו היום בשעות הצהריים. בתאונה נפצע קשה אלדן תורג'מן, המתגורר אף הוא בעפרה (חדשות בארץ)
אילסוטרציהבחור ישיבה הוכה, אישום על תקיפה גזעניתדניאל הרץ1
בחור ישיבה הותקף בהר ציון בירושלים, על ידי שלושה ערבים. בכתב האישום שהוגש נטען, כי מדובר ב"תקיפה בנסיבות מחמירות הגורמת חבלה של ממש, ממניע גזעני" (בארץ)
פריחה ליד מבוא חורוןתחזית: התחממות קלה, טפטופים וגשם קלכיכר השבת
היום תחול עליה בטמפרטורות, אך הן עדיין תהיינה נמוכות מעט מהרגיל לעונה. ייתכנו טפטופים עד גשמים קלים מצפון הארץ ועד לצפון הנגב. בימים הקרובים ללא שינוי ניכר (בארץ)
הציפורים המוגנותמבלגיה לישראל: נתיב הברחת הציפוריםכיכר השבת
שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל יחד עם רשות הטבע והגנים ורשות המיסים סיכלו בנתב"ג הברחה של ציפורים מוגנות בתוך מזוודה, שעשתה את דרכה מבלגיה לארץ (בארץ)
יידוי אבנים בעיר העתיקההעונש על השלכת הבלוק: 4.5 שנות מאסרדניאל הרץ6
התייר היהודי שהותקף על ידי מחבל בעיר העתיקה מבקש לערער על העונש שנגזר על המחבל, שהורשע בגרימת חבלה בכוונה מחמירה, ונגזר עליו 4.5 שנות מאסר בלבד (אקטואליה)
שוטרים בהר הבית, ארכיוןמהומות בהר הבית: 5 פלסטינים נעצרודניאל הרץ4
הפלסטינים פרצו אל מתחם שער הרחמים וקיימו במקום תפילה בניגוד לחוק. השוטרים שהגיעו למקום ניסו למנוע את הכניסה ובמהלך ההתפרצויות נעצרו חמישה פלסטינים (בארץ)
התחזית: קר מהרגיל, גשם יירד ברוב הארץהתחזית: קר מהרגיל, גשם יירד ברוב הארץכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה חורפי. תחול ירידה קלה בטמפרטורות וייעשה קר מהרגיל לעונה. ברוב אזורי הארץ ייתכנו גשמים מקומיים מלווים בסופות רעמים יחידות, מחר טפטופים (בארץ)
תהליך הגשת הרשימות, לכנסת ה-20רגע לפני הגשת הרשימות: סקרים עדכנייםמישאל לוי41
ימים ספורים לפני תום מועד הגשת הרשימות, מתפרסמים הערב סקרים אחרונים. ש"ס מצליחה לצלוח בגדול את אחוז החסימה, ואילו יהדות התורה שומרת על כוחה (פוליטי, בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
הרב יצחק דוד גרוסמן
הרב יצחק דוד גרוסמן
"אורי, אזרחי ישראל חייבים לך 'הכרת הטוב'"
ג' בשבט תשעט2
הנשק של המחבל שנתפס
עו"ד יצחק שינפלד
הם לא מפחדים // עו"ד יצחק שינפלד
ב' בשבט תשעט7
יהושע מנדל
יהושע מנדל
זוהי שעת מבחן! // יהושע מנדל
י"ג בחשוון תשעט10