מרכז אחינו  מרק עדשים..  נגן סמארט..  נחלת משה

פיצות

פיצות אישיות מבצק ללא ההתפחה וללא לישהתכינו את הבצק בערב ובבוקר תתקתקו פיצות אישיותבצק ללא ההתפחה וללא לישה שכדי להיות כזה, צריך זמן איכות במקרר - וזה הדבר הכי מדויק להכין איתו (מתכונים, אוכל)
פיצה אנטיפסטי עם גבינת ריקוטהבון אפטיטו: איך להכין את הפיצה הכי איטלקית שישמתכון לפיצה אנטיפסטי עם גבינת ריקוטה - 3 מאכלי הדגל האיטלקיים מתקבצים למאפה אדיר אחד (מתכונים, אוכל)
פיצה מהירה לעצלנים עם פלפלים וזוקיניבאנו לעזורפיצה מהירה לעצלנים עם פלפלים וזוקינירוב הסיכויים שבמהלך חייכם אכלתם פיצה עם ירקות מעל כתוספת שהייתה כל כך עצובה והירקות רכים מדי - הנה התיקון
פיצה ביאנקהבאנו לשדרגפיצה ביאנקה: במקום רוטב עגבניות - שמנת פטריותהשפית מורן פינטו עם גרסה מרעננת לפיצה הקלאסית: "פיצה ביאנקה". כלומר, פיצה לבנה ללא רוטב עגבניות (מתכונים)
להכין פיצה בבית זה בייסיקלגזור ולשמורבצק פיצה אולטימטיבי שכל אחד צריך לדעת להכיןואתם תחליטו אם זו תהיה פיצה דקה או עבה, מקמח רגיל או ללא גלוטן ואילו תוספות לשדך לה. מדריך וידאו (מתכונים)
פיצה על בסיס כרובית עם גרגרי חומוס מתובלים ומוצרלהמה אוכלים היום?רחוקה מהמתכון המקורי אבל גם איטלקים יתמכרוובכן, זו כנראה הפיצה הכי פחות שמרנית שפגשנו. מלבד רוטב העגבניות והמוצרלה - שום דבר שם לא דומה למתכון המקורי
פיצה שוקולד ומרשמלולפנק לפנקגם ראש חודש, גם 'זמן' חדש: פיצה מפנקתכל הסיבות לפיצה המפנקת הזו שלמען האמת היא הכל חוץ מפיצה. שימו את הדיאטה בצד ותקראו לכו-לם (מתכונים, אוכל)
שבלולי פיצה מהיריםארוחה מהירהארוחת ערב-פסח מהירה: שבלולי פיצהבונוס: דרך מהירה לא פחות לחסל את מלאי החמץ שבבית. מתכון לשבלולי פיצה נתלשים ועסיסיים, אפויים עם רוטב עגבניות, פסטו, גבינה צהובה - וכל תוספת אהובה אחרת
פיצה נאן עם ביצים בסגנון טורקי ויוגורט מתובלמה אוכלים היום?"פיצה" שמורכבת מבסיס הודי ותוספות טורקיותמה קורה כשלוקחים פיתה הודית ושמים עליה תוספות טורקיות? פיצה מדליקה שהיא ארוחה שלמה. מתכון לביצים טורקיות על נאן - פיתה הודית - ורוטב יוגורט ועשבי תיבול
פיצה-חומוס. כשאיטליה פוגשת את המזרח התיכוןמפגש תרבויותפיצה-חומוס: כשאיטליה פוגשת את המזרח התיכוןהבסיס - איטלקי, התוספות - מזרח תיכוניות וגמישות מאוד, אך שווה להיצמד למתכון, כי השילוב הזה פשוט מעולה (מתכונים, אוכל)
פיצה על בסיס ברוקולי - דלת פחמימות וללא גלוטןצפו: פיצה דלת פחמימות וללא גלוטן? זה אפשריוזה מעולה! מתכון לפיצה על בסיס ברוקולי - דלת פחמימות וללא גלוטן. תוך פחות מ-30 דקות על שולחנכם לא תכינו? ברור שכן (מתכונים, אוכל)
פיצה-פיתה מקמח מלא עם רוטב עגבניות גמישארוחה מהירהפיצה-פיתה עם רוטב עגבניות גמיש שמכינים בצ'יקזה מתכון של קיצורי דרך, אך יש בו רוטב עגבניות שמסתדר נהדר גם עם פסטות, קציצות, פיצות ובעצם, בכל פעם שתצטרכו
פיצה טעימה על בסיס בטטה. התוספות עליכםבריא יותרצפו: פיצה פנטסטית שאתם יכולים להכין בלי בצקכשזה מגיע לטעם, פיצה די קרובה לדרגת שלמות. אך בנוגע לבריאות...לא בדיוק. מה עושים? משמיטים את הבצק ודואגים לאלטרנטיבה בריאה יותר וטעימה לא פחות (מתכונים, אוכל)
פיצה על בסיס כרובית - בריאה יותר ומשמינה פחותפליאו למהדריןלא תרגישו: פיצה בריאה יותר ומשמינה פחותאנחנו אוהבים כרובית ואנחנו אוהבים פיצה. אז החלטנו לאחד ביניהן - ולא, לא סתם לזרוק כמה פרחים כתוספת. מתכון לפיצה על בסיס כרובית - והתוספות גמישות בהחלט (מתכונים)
פיצה על חצילים דלת פחמימות וללא גלוטןבאנו לשדרגפיצה אישית דלת פחמימות וללא גלוטןאה, ותוך 40 דקות היא מוכנה ויש לה טעם מדהים. כי לפעמים צריך לרמות קצת את התאוות שלנו, ובמקום פיצה עמוסת קלוריות, הנה אלטרנטיבה מוצלחת לא פחות (מתכונים, אוכל)
7 שדרוגים שיהפכו פיצה קפואה לכמעט גורמהבאנו לעזור7 דרכים מתוחכמות לשדרוג פיצה קפואההיא טעימה, אבל אתם יכולים להפוך אותה לטעימה הרבה יותר עם 7 שדרוגים קלים שיגרמו למאפה העגול להרגיש כמעט גורמה. אנחנו רק מציעים, אבל ליצירתיות אין גבול (אוכל)
פיצה ללא גלוטן וללא נקיפות מצפון - על בסיס קינואהבלי מצפוןבלי מצפון: מנחשים ממה עשויה הפיצה הזו?נחסוך לכם: זהו מתכון לפיצה ללא גלוטן על בסיס...קינואה ולא תאמינו כמה שזה מוצלח. מדריך וידאו שלב אחר שלב להכנת הפיצה וכמובן שהתוספות גמישות לגמרי. צפו (מתכונים, אוכל)
"האט דוג" + "משה בתיבה" + פיצה = פינוק מושלםמפנקים את הילדים"האט דוג" + "משה בתיבה" + פיצה = פינוק מושלם"האט דוג" זה נקניקיית אצבע בלחמנייה צרה שהאמריקאים אוהבים לנשנש כארוחה לגיטימית עם מגוון תוספות. כאן, אפינו את הנקניקייה בלחמנייה והוספנו טוויסט פיצה מדליק (אוכל)
זה פיצה? זה מאפינס? זה פיצה-מאפינס!!!אוכל לעצלניםאחרי הפעם הראשונה, לא תפסיקו להכין את זהשילוב אדיר בין פיצה למאפינס עם מתכון לבצק פיצה ללא התפחה וללא לישה. אחרי הפעם הראשונה, לא תפסיקו להכין את זה. נהדר כשעת איכות עם הילדים במטבח (מתכונים, אוכל)
פיצה נפוליטנה קלאסיתלגזור ולשמור: מתכון לבצק פיצה בסיסי קל הכנהמתכון מקטגוריית לגזור ולשמור לבצק פיצה בסיסי קל הכנה שאפשר להוסיף לו הכל - התוצאה תמיד תהיה מעולה (מתכונים, אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים