אאא

בורא עולם, מנהיג את העולם, אבא של כל העולם הזה, של העולמות למעלה והעולמות שבעולמות. אם בני האדם בעולם עוד לא הבינו שיש בורא לעולם שמנהיג את העולם, חבל. בורא עולם נותן את עשר המכות בכל העולם, יום יום, כל יום במקום אחר.

מבקש בורא עולם מהיהודים להבין את רמזיו, הרמזים בולטים כל כך ומובנים. בורא עולם אומר ליהודים בחו"ל: 'כדאי לכם להתקפל דחוף ולברוח משם, תבואו לגור בארץ הקודש, ליישב את ארץ ישראל הקדושה. נגמרה הגלות ונגמר הסבל הנוראי של היהודים מזה אלפי שנים. יהודי שרוצה להמשיך לסבול – הבחירה שלו, הרצון שלו, שלא יבוא בטענות שלא הוזהר משמיים'. האנטישמיות והגזענות בעולם מתגברות מיום ליום, כל יום פי כמה מאתמול ושלשום. יום אחד יבוא ה'בום' מול הפנים של כל היהודים בחו"ל, בום קשה שיגרום להם להתחרט, איך לא הבינו ולא ברחו מזמן לארץ הקודש. המצב בעולם כולו לא שגרתי ולא רגיל, העולם כולו בטלטלה ונמצא במצב של גוג ומגוג ותוהו ובוהו, אין שקט באף מדינה בעולם, כולם בסכסוכים וסיבוכים עם עצמם, חוץ מבארץ ישראל.

דאע"ש תוקף בכל מקום, אין לו דין ואין דיין. דאע"ש מאיים על אירופה ועל כל מדינות ערב.

האסלאם בעולם, כל אפריקה והפליטים, רוצים לכבוש את אירופה ולהפוך אותה למוסלמית. יהיה בלאגן גדול באירופה, כי המוסלמים רוצים למחוק את הנצרות.

כל ארץ ומדינה וכל אדם בעולם הזה, שרוצים לקחת חלקים מארץ ישראל ולהקים מדינה פלסטינאית - בורא עולם יהרוס אותם. אל תתעסקו עם אדמת הקודש של ארץ ישראל הקדושה, היא שייכת אך ורק לריבונו של עולם, לקדוש-ברוך-הוא! בורא עולם יחריב מדינות ומקומות, יביא אסונות קשים על מדינות או על בני אדם שרוצים לקחת אפילו סנטימטרים מארץ ישראל – הנה הוזהרתם, אל תבואו בטענות! כל מי שנותן כוח למדינות ערב, כדי לפגוע ולקחת חלקים מארץ ישראל, הקדוש-ברוך-הוא פורע חובות ופוגע בהם קשה.

מצרים, לסיסי לא כדאי להתערב עם הפלסטינאים וחמאס, כדי להקים מדינה פלסטינאית, חבל על מצרים. אם ימשיך להתערב כדי להקים מדינה פלסטינאית, ויהיה עם החמאס כדי להקים מדינה פלסטינאית - מצרים תיחרב.

אוי ואבוי למי שיזלזל, יצחק או ילעג בעניין סכר אסואן. סכר אסואן נמצא על 'חוט השערה' ויכול להתפרץ בכל שנייה. מצרִים הוזהרתם: לא להתערב עם הפלסטינאים ועם החמאס כדי לקחת חלקים מארץ ישראל ולהקים מדינה פלסטינאית! הרבה תחמושת מגיעה ממדבר סיני לרצועת עזה, כל החיילים המצרִים משוחדים.

בירדן התחיל 'הר הגעש' ואוכלים שם אחד את השני, בגלל כמעט חמישה מיליון פליטים שמתרבים ועושים שם מה שהם רוצים. ירדן הולכת להתפוצץ. יהודים, להיזהר מלהשקיע בירדן, לשמור על כספכם שיישאר בכיסכם.

ארצות הברית עסוקה בבחירות. המועמדים יפי-נפש מול היהודים ומתחרים ביניהם כאילו הם אוהבים מאוד את היהודים. לא אכפת להם מהיהודים, רק מעצמם. הם לא רוצים אף יהודי בארצות הברית. הגזענות התחילה מהנוצרים לפני אלפי שנים, ועכשיו המוסלמים למדו מהם גם.

רוסיה אוהבת את העם היהודי, את המוח היהודי הישראלי. הם יודעים שליהודים יש כוח עליון שמוליך אותם ועוזר להם בארץ הקודש, כי לא ייתכן שגרעין כזה קטן על כדור הארץ - ארץ ישראל, מזין, מאכיל ומכוון את כל העולם! הרוסים חכמים מכולם.

סוריה נאכלת ונהרסת כליל. סוריה, חיזבאללה, מורדים ועוד אחרים, נלחמים ביניהם, תוהו ובוהו.

חיזבאללה נסראללה עושה שטויות, חושב להפחיד את ישראל בדרך פסיכולוגית. ישראל לא מפחדת מאף אחד! למרות השמירה של הקדוש-ברוך-הוא על גבולות ישראל, שעוטף את ארץ ישראל כמו כיפה, צה"ל צריך להיות בכוננות בגבול הצפון.

לבנון לא מעניין אותה כלום. בתוך תוכה שמחה, כי סוריה מתפרקת והחיזבאללה נלחם עם סוריה והמורדים.

החמאס מחכה לבחירות בארה"ב, לראות מה יהיו התגובות. בינתיים הם מכינים תחמושת רבה, הרבה טילים, משפצים וחופרים מנהרות, מחכים לראות מה יילד יום עם הנשיאים של ארה"ב ואז יחליטו מה לעשות. יש לחמאס בחברון ובמזרח ירושלים תחנות מַעבר, בהן מעבירים חומרים סודיים זה לזה לכל הארץ. הם מאורגנים מאוד ומתכננים בכל פעם איפה לפגוע בארץ ישראל. צריך להקפיד על בדיקה יותר קפדנית.

אם הפלסטינאים רוצים שלום, שיישארו במקומם. מי שרוצה שלום, לא מתחמש 24 שעות ביממה וחופר מנהרות.

תורכיה נאכלת ונשלטת על-ידי דאע"ש.

איראן פוחדת פחד מוות מישראל, וממשיכה להעביר תחמושת למדינות ערב. הקדוש-ברוך-הוא יהרוס להם את מפעלי האטום.

גם בעולם, במדינות שיש מפעלי אטום - יהיו תקלות.

כל הברכות שבירכנו שנים רבות ש'חרבם תבוא בליבם וקשתותם תישברנה', אחרי חג שבועות הברכה התחילה לעבוד במימדים ענקיים, הכל קורה עכשיו חזק וברור.

מדינת ישראל, להיות ערניים כדי שכוח הטומאה לא ייכנס לארץ ישראל! לבדוק במזרח ירושלים ובגדה המערבית, בצפון ובדרום, אבל העיקר במזרח ירושלים והצפון - לא לוותר להם ולא לתת להם פתח.

כל חברי הכנסת והשרים, העם בחר אתכם, להיות ערניים ולא לוותר על אף סנטימטר אחד מארץ הקודש! ליהודים אין לאן ללכת וליהודים מחו"ל לא יהיה לאן לבוא אם חס ושלום, יתנו חלקים מארץ ישראל! כי שבעה מיליארד אנשים יפגעו ביהודים שנמצאים בחו"ל והם יצטרכו לבוא לארץ הקודש לגור בארץ. המרגלים שדיברו לשון הרע והוציאו דיבה על אדמת הקודש, ארץ ישראל הקדושה - מתו, וכל הדור הישן נקבר במדבר, על כי לעגו לאדמת הקודש, ארץ ישראל. אדמת הקודש שייכת אך ורק לריבונו של עולם, אך ורק ליהודים שגרים בה.

מי שמשקיע במניות - לוקח סיכונים. אחד מצליח ואחד נופל ונזקק לאוכל - להשקיע בנדל"ן.

אין אבטלה בארץ ישראל ולא תהיה לעולם! רק שירצו לעבוד והכל טוב בארץ ישראל!

הורים, לשמור על בנות ובני ישראל שלא יתבוללו, ההתבוללות מכעיסה את הקדוש-ברוך-הוא.

כל המפעלים והמוסדות בארץ ישראל שלא יקיימו בהם את עשרת הדיברות, יפשטו רגל. אם יעבדו באמת ויושר, יתנו מעשרות, יקימו מקוואות, יחזיקו תלמידי חכמים, לומדי תורה ונזקקים - תהיה להם ברכה.

כל הגנבים, המשוחדים, אנשי הזימה ואנשים שעובדים וחיים על גב אחרים - כולם יתגלו.

אבא שבשמיים קורא ליהודים להתעורר כולם! 'יש שליח שלי בארץ ישראל, משיח שעובד ופועל - לתמוך בו!' אסור להכחיש ולהגיד שלא הגיע הזמן או שזה הזוי. אנשים שיגידו כך, שלא מאמינים שמשיח עומד להתגלות בפרהסיה, שמתנגדים ולא עוזרים - גורמים לאסונות קשים בעולם ויבואו למשפט. בורא עולם כבר לא רומז, בורא עולם מראה עין בעין לכל היהודים, בארץ ובעולם, מה הוא עושה בעולם בשביל ארץ הקודש. אז בבקשה יהודים, לא להתעלם! מתעלמים – מסתבכים עם הקדוש-ברוך-הוא. גדולי ישראל צריכים לזעוק לבורא עולם שיפרסם את מלך המשיח בפרהסיה. כשמלך המשיח יפעל בפרהסיה, אף יהודי לא ימות עוד לעולמי עולמים, יהיו חיי-נצח לעם ישראל!

יהודים יקרים, לקחת את זה ללב, זה לא הזוי, זה אמת ויציב!