פרשת וירא: שיעורו של הרב ניר בן ארצי. צפופרשת וירא: שיעורו של הרב ניר בן ארצי. צפו
י"ט בחשוון תשפא | 06.11.20
שיעור לפרשת וירא עם הרב ניר בן ארצי • בשיעוריו האחרונים אמר הרב: "רק אם הנשיא טראמפ יהיה בליבו ומחשבתו עם ישראל יעלה לנשיאות פעם נוספת, מרגישים בלב שמשהו טוב עומד לקרות, תתכוננו" (חרדים)
הרב ניר בן ארציהרב בן ארצי:"התגלות מלך המשיח בן דוד בקרוב"כיכר בשיתוף תאיר נרי1
הרב ניר בן ארצי בשיעורו: "לשקר אין רגליים השקר חייב לצוף והשקר יצוף, וילבין ויביך את אותם אנשים השקרנים, ויתגלו כולם" • צפו בשיעור המרתק לפרשת נשא (פרשת השבוע)
הרב ניר בן ארצי'אנו גוזרים היום שהשמאל ייפול ויתרסק והימין יעלה'כיכר בשיתוף תאיר נרי4
בשיעורו אמש התבטא הרב על ממשלת השינוי הנרקמת: "אנחנו גוזרים שהימין יעלה והשמאל ייפול ויתרסק עם כל הערבים" - צפו בשיעורו השבועי (חרדים)
"פרה אדומה בדרך; עוד שבועיים אין קורונה""פרה אדומה בדרך; עוד שבועיים אין קורונה"כיכר השבת176
הרב ניר בן ארצי הבטיח כי הולך להיות טוב בעם ישראל, קרא להקפיד על ההנחיות באומרו כי הקב"ה הבטיח שאם כולם ישמעו בקולו במשך שבועיים - נגיף הקורונה ייעלם (אקטואלי)
הרב בן ארצי: הסודנים רוצים להרוס אותנוהרב בן ארצי: הסודנים רוצים להרוס אותנוהרב ניר בן ארצי4
למרות המתח והלחץ מכל מיני כיוונים, ליהודים בארץ ישראל אין מה לפחד מאף אחד. מוצאים מנהרה בשטח ישראל - לפוצץ אותה! ולא לחשוב מה יגידו. המסר השבועי (יהדות)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי11
משיח ממשיך לפעול רגיל. הקדוש-ברוך-הוא נותן לו חזיונות טובים, מלווה אותו צעד אחר צעד, מצמיח אותו ויוציא את משיח צדקנו בפרהסיה בזמן הקרוב (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי2
בארץ ישראל הקדושה, הגשם יהיה בעִתו ובזמנו. לקדוש-ברוך-הוא אין בעיה להביא כמויות של גשם עד אין-סוף, אבל רוצה שבניו היהודים יתפללו אליו ויבקשו גשם (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי1
אנחנו נמצאים בזמן שהוא כמו זמן נֹחַ והתיבה. ארץ ישראל זו התיבה והיהודים הבאים לעלות לארץ ישראל זה כמו לעלות לתיבת נֹחַ, כדי שיהיו מוגנים ושמורים (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי12
כל הגויים יודעים, שמשיח נמצא בארץ ישראל, שהוא אדם, חי וקיים, עם אשה וילדים. הפלא הגדול - שהגויים שרים למשיח ולא יודעים מה הם שרים (המסר השבועי)
הרב ניר בן ארצייש ערבים עם ת.ז. כחולות - ומסוכנים ביותרכיכר השבת3
במזרח ירושלים ובגדה המערבית מתכננים תוכניות קשות ביותר ומסוכנות, המנהיגים מפתים אותם. יש הרבה ערבים בעלי תעודת זהות כחולה שהם המסוכנים ביותר (מסר שבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי6
בורא עולם ממשיך וימשיך להשתמש באיתני הטבע, ימשיכו הרוחות הקשות והגשמים הקשים, ימשיכו סופות הרוח הקשות, השיטפונות, חצי צונאמי או צונאמי שלם, רעידות האדמה והרבה הרבה אש (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי8
בורא עולם ימשיך להכניס מסתננים, פליטים ודאע"ש לאירופה שיגרשו משם את היהודים. פעילות איתני הטבע, הסיבוכים והמלחמות יאלצו את היהודים 'להתקפל' גם מאמריקה הצפונית והדרומית (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי3
בארה"ב ימשיכו אסונות טבע קשים. המים ימשיכו לגלוש בכל מיני מקומות, ועוד איתני טבע יִפְגעו. שהיהודים בארה"ב יפסיקו לבכות ולהתבכיין ויעלו לארץ ישראל (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי10
יהודים בארץ הקודש, לא לצאת מארץ ישראל בחגים! המקום הכי מוגן ושמור בעולם - ארץ הקודש. בורא עולם נמצא בארץ הקודש (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי7
יש מתח ולחץ בעולם, שנאת חינם, אנטישמיות, אומרים שסוף העולם הגיע, שמלחמת עולם שלישית בפתח, לפי מה שנראה זה כביכול נכון, אבל אבא שבשמיים אומר 'זה לא סוף העולם, אלה חבלי לידה של משיח' (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי1
אסור לעשות הפגנות נגד אדם שלא הורשע. כל ההפרעות נגד רה"מ בנימין נתניהו, זה מכסף שבא מחו"ל לקבוצה שרובה גויים ומעט יהודים שמאלנים, כדי להפיל את הימין (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי5
חלק גדול מהערבים בעלי תעודת זהות ישראלית כחולה, קשים יותר מהפלסטינים שסביב ובתוך ישראל. הם עושים מאות ומיליוני שקלים ממכירת נשק ותחמושת לפלסטינים (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי6
ממשלת ישראל, לא להיכנע לבקשות הגויים, לא להקשיב להם ולא למדינות אחרות, כולם מוסלמים. המדינות רובן מוסלמיות. בורא עולם מבקש מממשלת ישראל לא להיכנע (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי8
חלק מהערבים בעלי תעודת זהות כחולה, מסוכנים ביותר. חלק מהם למדו מצה"ל. הם מלאים תחמושת ונשק. הר הבית מלא בתחמושת ונשק וגם חברון. יש הרבה כפרים שיש בהם מחרטות לייצור נשק (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי9
רוב רובן של תאונות הדרכים בישראל, קורות מרשלנות של נהגים שעושים שטויות, צחוק ולעג בזמן הנהיגה ופתאום, באלפית שניה - נפצעים ונהרגים (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי4
בירושלים צריך זהירות וערנות, לא להאמין לאף גוי. יש להם שיטות חדשות, לשלוח ילדים קטנים שמבקשים לשתות מים, אוכל או כסף, ועושים מלכודת לחיילי צה"ל וליהודים (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי4
הקדוש-ברוך-הוא מבקש מכל היהודים ומממשלת ישראל: תפסיקו לבנות במרכז הארץ. בבקשה מכם תשתחררו מהבנייה במרכז ארץ ישראל, בנו בנגב, בגליל ובשאר המקומות (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי4
טראמפ שולח שליחים לעשות שלום. אם השליחים באים כדי לקחת חלקים מארץ ישראל ולתת לפלסטינים - לא יהיה שלום. אם הם באים כדי לעזור לפלסטינים לחיות, יהיה שלום (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי1
יהודים יקרים, לאכול ולשתות רק במסעדות כשרות למהדרין! הגויים רוצים לפגוע ביהודים דרך האוכל ולהכניס למסעדות, עגלים, כבשים ועופות חולים, שגורמים למחלות הקשות (יהדות)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי4
אבו מאזן החליט לשנות את דרכו, כדי שיגידו שהוא נאמן ואוהב את השלום - כמו נחש קוברה שעושה עצמו מת ומי שמתקרב אליו - מכיש. הכל הצגה אחת שלמה (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציתאיר נרי
מה שרוצה הקדוש-ברוך-הוא, העיקר שבעיקרים - שממשלת ישראל לא תוותר על אף סנטימטר מאדמת הקודש! זה שווה מיליארד פעמים את העברת השגרירות לירושלים (המסר השבועי)

עוד כתבות

הרב ניר בן ארצי

הרב ניר בן ארצי בכיכר השבת - מבחר מסרים ושיעורים מרתקים ומעניינים של המקובל הרב ניר בן ארצי על פוליטיקה, ענייני השעה פרשת השבוע ועוד.

כיכר facebook
הכי פופולריים