אאא


הגב כואב? הברכיים כבר לא מתפקדות כמו פעם? ובכלל, כל הבעיות האורתופדיות האפשריות נפלו בחלקכם? הפתרונות הקיימים הם חלקיים, ובעייתיים.

אנחנו יודעים כמה קשה לתפקד עם כאבים יחד עם מילוי המשימות היום-יומיות במשק הבית, בישיבה, בטיפול בילדים או בהורים מבוגרים. הכאב גדול והמענה הטיפולי הרגיל לא מספק לאלו שסובלים מכאבים כרוניים ומתקשים בתפקוד היום-יומי.

ביקורים תכופים אצל פיזיותרפיסטים ומטפלים אחרים יכולים להיות יעילים, אולם הם כרוכים באי נוחות כתוצאה מהצורך לחכות בתור ולאבד זמן ונסיעה וגם בעלויות גבוהות. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מגלים את הטיפול בבי-קיור לייזר – טכנולוגיה חדשנית, המצאה יהודית בפטנט עולמי.

בי קיור לייזר מציע פתרונות עכשווים ונוחים כדי להיפטר מהכאבים בשלוש דרכים:

מוצר חובה בכל בית. בי קי לייזר. צילום: יחצ
מוצר חובה בכל בית. בי קי לייזר. צילום: יחצ
הגדלה

מפחית את הכאב - התחושה של הכאב מגיעה לאיבר הפגוע באמצעות סיבי עצב. הטכנולוגיה הבטוחה לשימוש של בי-קיור לייזר מסייעת להאט ולשבש את הולכת הכאב ובכך להחליש את עוצמת הכאב עד אפילו להפסקה מוחלטת של הכאב.

מטפל במקור הבעייה - בי-קיור לייזר מפחית את הדלקת ותסמיניה – אודם, נפיחות, כאב – מתמתנים. לאחר ירידת הפעילות הדלקתית, מתאפשר תהליך ריפוי מואץ של המקום הפגוע, באמצעות כוחו הטבעי של הגוף לרפא את עצמו.

מעורר את האיזור הפגוע לריפוי עצמי - במקרים רבים הכאב המתמשך נוצר כתוצאה מלחץ על סיבי העצב. הלחץ נוצר מנפיחות, בצקות ודלקת סביב האזור הפגוע. בי-קיור לייזר מרחיב את כלי הדם והלימפה ומאפשר סינון וניקוי יעילים מהאזור המודלק והבצקתי, עד שהלחץ על העצב משתחרר. ירידת הלחץ מובילה לירידה ברמת הכאב וכן מאפשרת לכלי הדם והלימפה להזרים לאזור הפגוע את האנרגיה הדרושה להחלמה מהפגיעה. 

אין מצווה לסבול, בי-קיור לייזר מוצר חובה לכל בית. בדקו בעצמכם. לחץ כאן