אאא

מליאת עיריית אלעד אישרה פה אחד את הצעתו של ראש העיר ישראל פרוש למינוי זאב קשש למנכ"ל העירייה, זאת לאחר שנבחר והומלץ על ידי הוועדה למינוי בכירים המשותפת לעיריית אלעד ומשרד הפנים.

לאחר עבודת שטח רבה שכללה חיפוש ואיתור מועמדים מתאימים לניהול עיריית אלעד, נבחר קשש, לו ניסיון רב, והוא מעתה יכהן כמנכ"ל העירייה.

קשש צבר ניסיון רב בתחום הניהולי, לאחר שהיה ממקימי וראשי ארגון איחוד הצלה, שם כיהן במשך כעשור כיו"ר הארגון, עד לפרישתו לאחרונה. כיו"ר הארגון תרם רבות לשיתופי פעולה עם משרדי ממשלה, רשויות מקומיות וגופים רבים נוספים אשר סייעו לשגשוג פעילות של אחוד הצלה, כגוף חירום ממוסד ורשמי במדינת ישראל. לקשש ניסיון ניהולי רב מערכתי ויכולת ניהולית מוכחת, כישורים אותם ירתום לתנופתה ושגשוגה של העיר במכלול ההיבטים.

ראש העיר ישראל פרוש אמר: "אני שמח על אישור מינויו של זאב קשש למנכ"ל העירייה. מדובר באיש מקצוע משכמו ומעלה שבא עם רצון ושאיפות לעשיה. המינוי זכה לברכתם של גדולי ישראל שליט"א, ואני בטוח שיחד עם הזכויות הגדולות שיש לו בהצלת אלפי אנשים בתפקידו הקודם באיחוד הצלה, וניסיונו הרב בניהול ופיתוח, תהיה לו סייעתא דשמיא לעזור לנו בהובלת העיר קדימה".

יו"ר דגל התורה באלעד, אברהם שטרן אמר כי "מינוי זה הוא המשך הפעילות המבורכת שמביאה שגשוג ופריחה לעיר אלעד. מינוי מבורך של איש מקצוע אשר התמחה בהתנהלות מול הגורמים הממשלתיים, ובסופו של יום מינויו יעודד הבאת תקציבי פיתוח, מרכזי תעשיה ומסחר לעיר".

זאב קשש הודה לראש העיר הרב ישראל פרוש ולחברי המועצה על האמון שהביא לבחירתו על ידי כלל החברים. "אני ניגש לתפקיד בהערכה ובהערצה לעיר ולעומד בראשה על תנופתה האדירה של העיר, ומתפלל שאזכה למלא את שליחותי נאמנה ולהיות חלק מצמיחתה ושגשוגה של העיר אלעד, לכבודה ולכבודם של תושביה", אמר.