רצף אסתטי

כולנו מכירות את השולחנות היפהפיים והמושקעים הערוכים בכלי פורצלן, כנראה עוד מהחתונה. אממה, כשיש הרבה סועדים מה שקורה זה שתחילת השולחן יפה מואר ואסתטי ואז לאט לאט זה הולך ומתדרדר. צלחות שונות מסטים שונים שעל חלקם כבר אמרנו ברוך דיין האמת, סכו"ם הולך ומשתנה שמצאנו בבוידעם איפשהו מתוך לחץ מכמות האורחים, וכדאי שאפסיק את התיאור כאן.

כשיש לך את הערכה המושלמת הזו, כל זה פשוט לא יקרה. השולחן יהיה יפה ואסתטי מתחילתו ועד סופו. כך אולי גם חמותך שמתעקשת על פורצלן תשתכנע שזה אפשרי.

אורחים, בלי לצאת מהכלים

הרגעים הללו בסיום הארוחה, כשרק התיישבת להכניס משהו לפה אחרי כל ההגשות והעבודה, מבט חטוף אל הכיור אומר לך שעדיף לך להמשיך לשבת, אבל את לא באמת יכולה. האמת? את כן יכולה. ערכה אחת כזו וחסכת את רגעי האימה הללו בסוף כל ארוחה.

צילום: ברכה ביתן

סטייל שיזכרו תמיד

קיים היום מנעד כל כך רחב של סוגים, צורות וצבעים של כלים חד פעמיים שהאסוציאציות של חד-פעמי הן כבר מזמן לא הצלחות הלבנות המשעממות של ארוחה משותפת בכיתה. כיום ניתן להשיג סטים מהממים שיגרמו לכולם להתלבט אם מדובר בצלחות בנייר או בכלל בפורצלן יוקרתי.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

צילום: ברכה ביתן

בלתי שביר

כן, היינו שם: ילדים קטנים שמתקשים לשכוח את התחושה האיומה של לשבור חלקים מסט שלם. וכל מילה נוספת מיותרת.

‏צילום: ברכה ביתן

אקולוגיה שלום

לפני שקמים כל הדאוגים והמוטרדים מההתחממות הגלובלית, תנשמו עמוק. הסטים היפים האלה ניתנים למיחזור - אנחנו גם בעד לעשות חסד עם העולם המקסים הזה שלנו.

כלים ומיתוג: קונספט | מפות: שלי לוי

להזמנות: 054-205-7000 | sara@conceptevents.co.il

‏]]>