אאא

שינויים במצב הרוח היא תופעה שכיחה למדי. אך כאשר התופעה נמשכת רוב היום, ולמשך זמן רב, או כשיש ירידה בעניין או בהנאה מפעילויות -  יתכן ומדובר בדיכאון.

הטיפול המקובל כולל תרופות שלעיתים קרובות לא עוזרות במלואם. המציאות מראה שרוב האנשים שפונים למרכז הרפואי לשיפור תפקודי המוח "אלפא בריין סנטר" כבר ניסו תרופות שונות ואף טיפולים שונים כדי לשפר את מצבם ולא מצאו פתרון.

לרשות הפונים במרכז הרפואי עומד צוות מומחים הכולל רופאים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים שמתגייסים לעזרה מקצועית וברמה הכי גבוהה. התוספת המשמעותית לטיפולים המקובלים הוא הטיפול בשיטה המדעית והמתקדמת באמצעות אמון מוחי.  בעשור האחרון חלה התקדמות מסחררת בתחומי חקר המוח ושיטות הטיפול ב"אלפא בריין סנטר" פרי התקדמות זו. הציוד המתקדם ביותר מאפשר לפונים הרבים להרגיש שיפור במצבם ולחזור לתפקוד התקין תוך זמן קצר מאוד והכי חשוב ששיפור זה נשאר יציב.

הניסיון של "אלפא בריין סנטר" של אלפי לקוחות מרוצים תואם את הניסיון שהוכח במחקרים. לדוגמא, מחקר שהתפרסם ב 2014 במגזין  frontiers in behavioral neuroscience  שבדק האם אימון מוחי יכול לשפר את הזיכרון של מטופלים עם הפרעת דיכאון.  

לאחר 8 מפגשי אימון הושוו התוצאות לקבוצת ביקורת שלא עברה אימון. התוצאות: הקבוצה שעברה אימון מוחי הראתה שיפור בתפקוד ובמהירות העיבוד במבחן הזיכרון, בהשוואה לקבוצת הביקורת ובהשוואה למדידות שנערכו לפני האימון. התוצאות הללו מחזקות את הטענה שטיפול באמון מוחי יכול לחולל שינוי משמעותי אצל הסובלים מדיכאון.

גם המרכז הרפואי "אלפא בריין סנטר" הוכיח את ההצלחות בשני סניפיו בבני ברק ובירושלים כאשר כל הטיפול נעשים תוך שמירה קפדנית על דיסקרטיות וחיסיון רפואי.

ד"ר נתנאל, מנהלת מרכז הרפואי "אלפא בריין סנטר", מסכמת ואומרת: "חוסר עניין וירידה בהנאה מלווים את הדיכאון. במצבים אלו חולים רבים מפסיקים לבצע את הדברים שנהגו לבצע קודם: חוסר עניין בלימוד, במשפחה, בעבודה, קושי לבצע את עבודות הבית, ואיבוד העניין בדברים שהיוו בעבר מקור לסיפוק והנאה כמו לימוד או שמחות במשפחה. בזכות הטיפול שהוא לא פולשני, לא חודרני, ללא כאב וללא תופעות לוואי חל שינוי משמעותי בתסמינים והאדם הסובל מדיכאון חוזר לתפקודו התקין, לשמחת החיים ולא רק הסובל אלא כל סביבתו ומשפחתו חוזרים למסלול וכל זה בזמן קצר מאוד".

כיום, ללא ספק המרכז הרפואי "אלפא בריין סנטר" נחשב למוביל ולגדול בתחומו בארץ. המרכז הוקם ופועל בברכתם של גדולי הדור.