אאא

אתגר מעניין מצפה לנו השנה: מפגש קרוב מאוד בין החזרה לשגרה לראש השנה. חודש אוגוסט שמוקדש על פי רוב כולו לחופש – מתקצר השנה לטובת הכנות לחגים. 

עם התנור של סאוטר תהיו רגועים. מאסטר אחד בבישול ואפייה! כל מה שנותר הוא לקצור את המחמאות. אל תוותרו על תנור אפייה איכותי. לדברי שפים מפורסמים, זהו המכשיר החשמלי הקריטי ביותר במטבח, ובעיקר בתקופות של ערבי חגים בו הוא פועל שעות נוספות עד לסיום הכנת התפריט המושלם של תבשילים, מאפים, קישים, קינוחים. לאור חשיבותו העליונה יש לוודא שהתנור שלכם אכן נותן עבודה איכותית ובעל אמינות מוחלטת. 

תנור סאוטר משולב דו תאי דגם 680 של 'אלקטרה' , בהכשר המכון המדעי הטכנולוגי בראשות הרב הלפרין, הוא התנור שיבטיח לך את התוצאות המושלמות לעונת החגים. אפיה בתנור סאוטר תשאיר שובל של ניחוח מחמאות בלתי פוסקות. 

לטובת ציבור הלקוחות מגיעות התבניות בתנור בצבעים שונים כדי להבדיל בין חלביות לבשריות. בתנור שתי דלתות בעלות שתי שכבות זכוכית, תוכנית שבת, רשת צלייה מכרום ניקל וטיימר מכני המצלצל בסוף הפעולה. אלו מקצת מעלותיו של התנור הדו תאי של סאוטר שמוכיח את יעילותו בבתי אנ"ש רבים וטובים. 

ועכשיו מבצע מיוחד: קונים תנור או כיריים מבית סאוטר ומקבלים מעבד מזון מקצועי – מתנה! כולל מגוון אביזרים: קערה בנפח 2 ל', כוס בלנדר בנפח 1.8 ל', מטחנת קפה ותבלינים, אביזר ללישת בצק, אביזר להקצפת ביצים ועוד. 

המבצע בתוקף מתאריך 5.8.18 עד 9.9.18 או עד גמר המלאי, המוקדם מבניהם. 

*המבצע לא כולל כיריים מדגם STE601FIX, כיריים גז נירוסטה. דגם המתנה: FP333, המתנה בשווי של 599 ₪. מינ/ 3,000 יחידות במלאי. תקף רק ברכישת תנורים/כיריים שיובאו ע"י אלקטרה אצל המשווקים המורשים המפורטים באתר אלקטרה סחר. לא תקף ברכישה מעודפים, תצוגות או סוגי ב' ומבצעים.