אם יש לכן חשבון אינסטגרם או פייסבוק (או שניהם), ככל הנראה לא פספסתן את מחולל הסערה האחרון, ואנחנו מדברות כמובן על הפוסט של אורית.

תקציר הפרקים הקודמים: אורית שוהם ראב"ד (36) היא כוכבת רשת חרדית הידועה גם כ"המורה מינה" ו"שונטאל" - הדמויות מהסרטונים המשעשעים שלה. אורית בעלת קבוצת אופנה ולייף סטייל לנשים בלבד בפייסבוק שנקראת "אמהות דתיות אוהבות להתלבש ולהלביש" עם 37,000 חברות, ומפעילה חשבון אינסטגרם עם 35,000 עוקבים וסטורי שהוכתר פעמיים כסטורי המעניין ביותר. 

אורית היא אישה שנונה, מצחיקה, מלאת סטייל, שמחה, כזו שאוהבת את החיים וממצה בהם כל רגע אפשרי. אמש (מוצאי שבת), היא פרסמה בפייסבוק ובאינסטגרם שלה פוסט שעשה לנו חשק להדפיס אותו על באנר בגודל 4 קומות ולתלות במרכז העיר. טכנית, זה כנראה לא יקרה, אז נתלה אותו כאן, במרכז האתר:

"כשהייתי קטנה והתחלתי להשמין, קרובת משפחה אמרה לי: 'אם תהיי שמנה לא יהיו לך חברות'.

טעות. גם כשהשמנתי היו לי חברות, תמיד הייתי מקובלת ואהובה.

יום אחד כשנסעתי באוטובוס, לא הצלחתי לעבור במעבר שהיה חסום וילד צעק לי "יא שמנה".

כשקניתי שמלה לבר-מצווה של אחי, השמלה עלתה עליי בקושי והמוכרת אמרה לי שאולי כדאי שאעשה דיאטה.

כל אלה ועוד רבים היו בעבר. היו ולא נשכחו, כי כל דבר כזה נחרט ופוצע.

אמנם העולם שלנו הפך לרשת חברתית אחת גדולה, עולם שבו כולנו שקועים בניידים, אבל הוא גם הפך לעולם של אהבה עצמית.

אהבה שלא הייתה קיימת וקמה לתחייה! 

נשים ובנות, אני קוראת לכן לאהוב את עצמכן בין אם אתן רזות כשלד, לא הכי יפות, נמוכות מידי, גבוהות מידי, מחוצ'קנות, בעלות שיער ליפה - או כל דבר אחר.

אתן יפות, כולכן.

אני בחרתי באהבה עצמית.

אני שמנה - וטוב לי!".

מהר מאוד הפוסט הבועט הזה קיבל אלפי לייקים, תגובות ושיתופים בכל מקום אפשרי. נשים מכל המגזרים התחברו מאוד לטקסט הקולע של אורית שחווה בשעות האחרונות מתקפה - חיובית לחלוטין - של הודעות מלאות רגש והזדהות.

תאהבי את עצמך. זה כל כך פשוט.