אאא

להתחבר לאווירה ולמנהג: מלון כינר שעל שפת הכנרת מציע לאורחיו שבת התעלות ופיוט מיוחדת לקראת שבת פרשת בשלח, "שבת שירה".

את השבת ינחה ויוביל הפייטן המפורסם הרב רונן חזיזה, והיא תכלול ניגונים ופיוטים אותנטיים, דברי תורה ועוד, והכל תוך הנאה צרופה מחופשה פסטורלית בגליל הקסום.

לנופשים ניתנת האפשרות להתארח בשבת בלבד, או לרכוש חבילת נופש שכוללת לילה או יותר במהלך סוף השבוע.

בהנהלת המלון מספרים כי בשנים האחרונות נרשם ביקוש גבוה במיוחד לשבתות פיוט בפרשת בשלח, בשל השילוב הנדיר שבין ההווי הגלילי הקסום, הדגש על שירה ופיוט לאור הפרשה וההמחשה שיש בקיום שבת שירת הים דווקא מול הים..

בתוך כך,  בהנהלת המלון החליטו לצאת השנה בשורה של חבילות נופש  ומבצעים מיוחדים שיהפכו את חופשת החורף שלכם לחלומית ומשתלמת.

כך לדוגמא, נופשים שיזמינו חדרים לחודש ינואר הקרוב, ייהנו ממחירים מדהימים החל מ-570 ₪ לחדר. בנוסף ייהנו המזמינים לילה נוסף מחמישים אחוזי הנחה.

כמו כן, המלון מציע שורה של הטבות, פעילויות ופינוקים לנופשים בתקופה זו, זאת לצד האטרקציות היחודיות אותם ניתן למצוא באזור דווקא במהלך עונת החורף.

מלון כינר שעל שפת 'הכנרת' ניצב מזה שנים ארוכות בצמרת היעדים הנחשקים של הנופשים החרדים בארץ. בנוסף למיקום האטרקטיבי, התפרסם המלון המפואר בזכות סטנדרט האירוח הגבוה, התפריט העשיר והכשרות המהודרת שלו – שהפכו אותו לאלטרנטיבה האידיאלית עבור נופשים שמעוניינים לשלב חופשה מושלמת עם הקפדה על כל כללי ההלכה ואורח החיים החרדי.