אאא

לשוקולד מריר יכולה להיות השפעה חיובית על הגוף שלנו. למידע הזה נחשפנו לפני זמן לא רב (באופן יחסי, כן?) והופתענו מאד. גם הפעם, נדהמנו לגלות שהרבה הגבלות של בריאות שאנחנו מאמינים בחשיבותן הרבה אינן באמת חוקי ברזל שיש לציית להם בקפידה. הנה, חמש הנחיות נפוצות שאתם לא באמת צריכים לעקוב אחריהן:

להפסיק לאכול בשעה 7:00 בערב

הנה הטריק שבעזרתו תוכלו לאכול מאוחר בלילה: כל עוד אתם עושים בחירות מזון טובות, לא תעלו במשקל. התזונאי ג'יימי מאסט, אמר ל"בריאות האישה", "קלוריה היא קלוריה. אם צריכת הקלוריות הכוללת ליום גדולה יותר מזו שאתם שורפים, זה יכול להוביל לעלייה במשקל ללא קשר לזמן האכילה".

בעיקרון, זה לא משנה מתי אתם אוכלים, אלא יותר חשוב מה אתם אוכלים, כמה אתם אוכלים וכמה אתם מתאמנים.

לאכול שש ארוחות קטנות במהלך היום

בדומה לסעיף הקודם: כל עוד אתם אוכלים את הדברים הנכונים ואת הכמות הנכונה של הדברים האלה בסך הכל, זה לא משנה כמה ארוחות אתם אוכלים. למעשה, לאנשים שאוכלים שש ארוחות קטנות יותר יש יותר סיכוי לזלול.

זה לא אומר שאנחנו נגד חטיפים, (אם כי עדיף להמנע מהם), אבל זה כן אומר שיש לכם אישור לדבוק בשלוש ארוחות. בדרך זו, חילוף החומרים שלכם לא יהרס. הסירו דאגה מליבכם.

לאכול ארוחת בוקר מדי יום

חדשות טובות עבור אלה המעדיפים לישון בזמן טיגון החביתות בבוקר: אכילת ארוחת הבוקר אינה מובילה ישירות לירידה במשקל. מחקר שפורסם ב-"American Journal of Clinical Nutrition" לא מצא שינויים במשקל בשתי קבוצות - שאחת מהן אכלה ארוחת בוקר באדיקות ואחת לא אכלה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'להיות בריא ולהישאר בריא' ותישארו מעודכנים

אז קדימה, לחצו על הנודניק אם אתם באמת רוצים לישון עוד קצת זמן. הכל בסדר.

צילום: Jannis Brandt on Unsplash
צילום: Jannis Brandt on Unsplash

לחדול מאכילת פחמימות

אוהבי הלחם, זה הזמן שלכם לשמוח. לא רק שאתם לא צריכים לקצץ פחמימות לחלוטין מהתפריט שלכם, יותר מכך, אתם צריכים לכלול כמה פחמימות טובות בארוחות שלכם (כמו אורז חום, פירות וירקות) כדי לשמור על תזונה מאוזנת ועל משקל יציב.

למעשה, על פי מחקר, אנשים יפנים, אשר ביצעו את הדיאטה הפופולרית במדינתם העשירה בדגנים, היו בעלי תוחלת החיים השניה הגבוהה ביותר בעולם. (לידיעתכם, ארה"ב היא במקום ה-43).

דיאטת מיצים היא לא הפתרון לניקוי רעלים

הגוף שלנו חכם יותר ממה שאנחנו חושבים והוא נמצא במצב מתמיד של טיהור עצמי, אז באמת אין צורך לתת לו דחיפה נוספת. אכלו טוב ואתם תהיו בסדר גמור.

צילום: Dose Juice on Unsplash
צילום: Dose Juice on Unsplash