אאא

לאחר שלוש שנות עמל ויגיעה משולבות בעבודה מעשית, זכו כעשרים תלמידים לסיים בהצלחה את מסלול הקורס המקצועי והארוך ולברך על המוגמר. אלו מצטרפים לשתי קבוצות נוספות שסיימו את לימודיהם בהצלחה בשנים עברו והשתלבו בעבודה בתחום זה.

חוג העבודה הסוציאלית החרדי היה מצומצם עד כה ורבים מבני הציבור החרדי שיווע לשינוי ולכוחות מחודשים שיבואו מתוך הציבור החרדי פנימה, היודע את הרקע הסביבתי ומכיר את הניואנסים והשיקולים הפנים חרדיים. עתה, כאמור, מצטרפים כעשרים עובדים סוציאליים נוספים מן המניין, מוכנים ומזומנים להעניק שירות בקהילה, למוסדות החינוך, הרווחה והרפואה.

בטקס הסיום נשא דברים ראש החוג לעבודה סוציאלית במכללת אשקלון פרופ׳ מנחם מוניקנדם ששיבח את הבוגרים שגילו רצינות ושקדו על לימודם והביעו רצון עז להתמקצע בתחום. "מובטחני בכם", הוסיף, "כי תצליחו בעבודתכם להיטיב עם בני אנוש באשר הם".

מנהל הקמפוס החרדי צביקה מרסיאנו עמד בדבריו על המסירות שגילו התלמידים שבוע אחרי שבוע, חודש אחרי חודש ושנה אחרי שנה, בהשגת ורכישת הידע שיש בו תרומה אדירה לכלל הציבור החרדי בכל רחבי הארץ שמשווע לעובדים סוציאליים טובים וראויים מבני הקהילה.

רב הקמפוס אברהם דוב גרינבוים ברך את הבוגרים שיצליחו במעשי ידיהם וימשיכו לקדש שם שמים בהליכותיהם. "זכיתם לרכוש מקצוע בנקיות ובטהרה ובעז"ה תצליחו גם בהמשך דרככם".

עם תום מסכת הנאומים והברכות נערכה במקום סדנא מיוחדת כהכנה לעולם התעסוקה, שנמסרה בידי מר נתנאל חדד. ציבור התלמידים הודה להנהלת הקמפוס על ההשקעה במרוצת שלשת שנות הלימודים ועל טקס הסיום המכובד והמרגש שנערך לכבודם.