תושיב אלעד בזירת הטבחהלימודים באלעד יתקיימו לצד אבטחה וסיוע
ז' באייר תשפב | 08.05.22
בזמן שהחיפושים אחר המחבלים שביצעו את הטבח האכזרי בעיר נמשכים, עיריית אלעד הודיע כי הלימודים בכלל מוסדות החינוך יתקיימו כרגיל לצד עיבוי מערך האבטחה וסיוע לילדים בחרדה (אקטואליה)
חוזרים ללימודים במחירים מצחיקיםחוזרים ללימודים: אצלנו עושים לכולם בית ספרכיכר בשיתוף רמי לוי
ההתרגשות של החזרה ללימודים בשיאה, ריצות מחנות לחנות כדי לקנות לילדים כל מה שהם צריכים • אבל למה לרוץ אם אפשר לקנות הכל במקום אחד ובהכי זול? • רמי לוי, סל הקניות הזול במדינה (לימודים)
צורת העבודה הפכה לנוחה יותר, גם עבורנו וגם עבור הלקוחות, היקף המכירות גדלהרווחים גדלו הודות לסטודנטיות החרדיותכיכר בשיתוף מרכז אקדמי לב
סטודנטיות למנהל עסקים מתכנית 'תבונה' של המרכז האקדמי לב תכננו ויישמו תכנית שיווקית דיגיטלית לחברה לאספקת ציוד משרדי, במסגרת פרויקט גמר המשותף לעיריית ירושלים. "הן הצליחו איפה שגורם מקצועי ששכרתי לא הצליח ובפועל הרווחים גדלו" (בארץ)
רק 1% מתוך מאות אלפי עובדי ההייטק בישראל, הינם גברים חרדיםהחרדים עדיין בתת ייצוג משמעותי בתעשיית ההייטקכיכר בשיתוף מיגו
שיא של 33 אלף משרות פנויות בהייטק הישראלי, כך עולה מדו"ח חדש של רשות החדשנות וSNC העוסק במצב ההון האנושי בהייטק ● הדו"ח מצביע על גידול משמעותי של 12% במספר העובדים בענף ● רק 1% מעובדי ההייטק הם גברים חרדים (תעסוקה)
גולת הכותרת היא אפשרות ללמוד לתואר במקביל לעבודה הרגילה, לפרנסת המשפחהמכללה בב"ב שמאפשרת לימודים וגם עבודהכיכר בשיתוף המכללה למנהל
תואר במכללה למינהל, קל. כי יש מעטפת נוחות • לימודים בין פעמיים לשלוש בשבוע • תארים מאוד מבוקשים בשוק העבודה, שמאפשרים להתחיל לעבוד גם בלימודים (לימודים)
היעד: 2,000 מתכנתים חרדים חדשיםהיעד: 2,000 מתכנתים חרדים חדשיםכיכר בשיתוף מיגו
למה רק 4% מהגברים החרדים העובדים נמצאים בענף ההייטק? תכנית חדשה להכשרת חרדים למשרות איכותיות בהייטק – משנה את כללי המשחק ● עם מלגות קיום, והכשרה בשיתוף עם חברות מובילות בתעשייה, תכנית MeGo תגשר על הפער בין הביקוש למתכנתים איכותיים ופוטנציאל העובדים החרדי● ההרשמה בעיצומה (הייטק)
מסלולים מבוקשים לנשים באונ' בר-אילןהמסלולים המבוקשים נפתחו לנשים חרדיותכיכר בשיתוף אונ' בר-אילן
קטן, קהילתי, ועם שם שיצא למרחוק: הקמפוס החרדי של אוני' בר-אילן מגדיר מחדש את לימודי התואר • יצאנו לבדוק וחזרנו עם בשורה: מצוינות לימודית נגישה לתלמידה החרדית (חדש)
קמפוס האוניברסיטה בירושליםכשאנחנו רוצים טובים, אנחנו מכוונים אליטהכיכר בשיתוף האונ' העברית
בוגר ישיבה עם בגרות ופסיכומטרי? יש לך 2 אופציות. להשתלב בלימודים שיעניקו לך את הידע - ולהסתדר, או להצטרף לקבוצת אליטה שתקבע את רף ההיי-טק (לימודים)
תוכנית ייחודית לבנות חרדיות הכוללת לימודי הנדסת תוכנה והנדסת תעשייהבנות סמינר שלא שוכחות את התכליתכיכר בשיתוף תכלית
בסמינר 'תכלית' בירושלים מקבלות הבנות מסלול המוביל אותן לתואר אקדמי והשמה בהייטק, וגם מעטפת רוחנית עשירה. ויש אפילו 'משפיעה' אישית • חותרות אל התכלית (לימודים)
קורס מדיה ייחודי מסוגו למגזר החרדיחולם לעבוד בתקשורת? בוא ללמוד את זהכיכר בשיתוף טאלנט מדיה5
איך לעמוד מול מצלמה? איך להפיק תוכניות? איך להיות הבמאי או המגיש של התכנית החמה הבאה? מחזור עשירי לקורס המצליח והבלעדי מסוגו למגזר הדתי והחרדי (לימודים)
הסיבות המשמעותיות לתואר באונ' תל אביבחושב על תואר? הנה הסיבות הפחות ידועות למה זה שווהכיכר בשיתוף אונ' תל אביב
יש לך מוח חריף? רוצה להיות בעמדת השפעה? התכנית היוקרתית ללימודי תואר למגזר החרדי שבוגריה נחטפים מיד בסיום הלימודים • המוסד היוקרתי והמבוקש בארץ (לימודים)
אחת הבשורות המרגשות שהגיעו אלינו למגזר בשנה האחרונהבית הספר החרדי המקוון הראשון במגזרכיכר בשיתוף כישורים
אנו שואפים לגדל את ילדינו על ערכי התורה, אך הצורך בהשלמת פערי ידע לילדים מול הרצון להמשיך ולשמור על החינוך והערכים יוצרים דילמה אמיתית, כעת יש פתרון (חינוך)
שלג בירושליםהשלג הצפוי בירושלים: מה עם חגיגות פורים?בני סולומון1
המערכת החורפית עדיין כאן, ועל פי התחזיות המטאורולוגיות להמשך השבוע, צפוי לרדת שלג נוסף בירושלים ובמקומות הגבוהים • אלו שעות הלימודים שנקבעו בירושלים (מזג האוויר)
תכנית ברמה גבוהה המתאימה לבת חרדיתתואר יוקרתי בלי להתפשר? מקומך איתנו!כיכר בשיתוף תכלית
המקום האידיאלי לבוגרות סמינרים חרדיים המעוניינות ללמוד לתואר בהנדסת תעשיה וניהול ובמחשבים יחד עם שיעורים תורניים ושיעורי הכנה לקראת הקמת בית של תורה (עבודה)
הזדמנות להשתלב בתפקידי מפתח בחברות הגדולות והמובילות במשק.מחפשת לקבל תואר יוקרתי? מקומך איתנוכיכר בשיתוף סמינר תכלית
המקום האידיאלי לבוגרות מוסדות חינוך חרדיים המעוניינות להישאר בחממה תורנית וללמוד לתואר בהנדסת תעשיה וניהול או בהנדסת תוכנה • תורה וגדולה במקום אחד (לימודים)
"אנחנו כבר בעולם קצת יותר מבולבל ואנחנו לא מסתכלים על קריירה ליניארית"המנכ"ל נחרץ: "לא צריך תואר כדי להצליח"משה מנס4
ראיון מרתק עם מייסד חברת Elevation להכשרת עובדים לתחומי ההיטק האם משנה הגיל וההכשרות? • מהו ביטחון תעסוקתי ואלו חברות נותנות הכשרה על חשבונם (תעסוקה)
למרות האיום: הלימודים בבתי הספר - כרגיללמרות האיום: הלימודים בבתי הספר - כרגילקובי אטינגר1
בית הדין לענייני עבודה בת"א הוציא הבוקר, שעות ספורות לפתיחת יום הלימודים, צו מניעה לשביתה מיידית של מזכ"לית הסתדרות המורים. בשעה 14:00: דיון במעמד הצדדים (חינוך)
השלג בצפת הלילהשלג בערי הצפון, פתיתים גם בירושלים • צפומישאל לוי8
בירושלים הלימודים מחר ידחו, בצפון הגולן יתבטלו • צניחה בטמפרטורות ושלג כבד בצפת ובגולן, בירושלים גשם מעורב בשלג • צפו בתיעודים • זו תחזית מזג האוויר למחר (בארץ TV)
אילוסטרציהרוצה לערוך חופות בעצמך? אם הוא הצליח גם אתה יכולכיכר בשיתוף למען ילמדו
שיטת הלימוד הייחודית והליווי הצמוד של 'למען ילמדו' – מכשירים כל אחד להיות עמוד של אור ודוגמא חיה לסביבה! וכל זאת בהקדשת יום לימודים אחד בשבוע. נסו גם אתם (לימודים)
נדרשה יצירתיות רבה מאחורי הקלעים לאפשר לסטודנטים להגיש את הבקשה בקלות ובמהירות.רישום חסר תקדים למלגות הסיוע הכלכלי של מל"ג לסטודנטיםכיכר בשיתוף טנא
למעלה מ-6000 בקשות הוגשו לטנא מערך הסיוע הכלכלי לסטודנטים הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה (לימודים)
מה אתם עושים בשביל ליישם את כל היכולות הללו שטבע בכם בורא העולם?להפוך את כוח הדיבור לפרנסה מתוך עזרהכיכר בשיתוף מכון ארנברג
נולדתם לתת, נולדתם להקשיב? אתם מהזן הזה, שאנשים מוצאים את עצמם מתייעצים אתכם? יש בכם נפש רגישה, מכילה ומבינה? מכון ארנברג הוקם במיוחד עבורכם (לימודים)
בית הספר גאה במאות תלמידים ותלמידות שנכנסו בשעריו ויצאו תוך חודשים ספורים עם ידע מקצועי מקיף ונרחבנדל"ן, יזמות ועסקים – לאנשים שחושבים בגדולכיכר בשיתוף סקולג'וב
כל הפרטים על בית הספר עבור המגזר החרדי שיודעים לחשוב לטווח הרחוק ורוצים להגדיל את ההון האישי, לצד רכישת כישורים וכלים שיזניקו אתכם אל עבר קריירה בנדל"ן (לימודים)
בשל הביקוש שרק ממשיך לעלות, רוב המקומות אינם מחפשים ניסיון קודם וכבר בשלבי הלימוד"תעשיית ההייטק זקוקה לידיים עובדות"כיכר בשיתוף י.נ.ר
תחום ההייטק נמצא כל הזמן בהתפתחות וצמיחה. משבר הקורונה, שבתחומים אחרים האט תהליכים, עשה לתעשיית ההייטק רק טוב והביא איתו תנופה אדירה (לימודים)
מחזור לימודים חדש בתכנית רבבה המיועדת לבוגרות סמינרנשים חרדיות בעולם התעסוקה המשתנהכיכר בשיתוף י.נ.ר
מאות משרות נתונות לאיוש בתחום שבו אחוזי ההשמה והשכר הם מהגבוהים במשק. מרכז י.נ.ר המקיים מזה 21 שנים לימודי תעודה ולימוד זיהה את ההזדמנות ומציע לימודי תואר (תואר)
לצורך הקמת התשתית של התכנית נפגשו צוות ההקמה בטנא עם הנהלת קרן ק.מ.ח על מנת ללמוד איך להפעיל אופרציה משמעותית כמו שקיימת בקמחמערך מלגות חדש ללימודי תואר לבני המגזרכיכר בשיתוף טנא
השבוע התבשרו הסטודנטים על הקמת 'טנא' - סיוע כלכלי לסטודנטיות וסטודנטים חרדים של המועצה להשכלה ורבים כבר הזדרזו להגיש את הבקשה באתר התכנית (לימודים)
אתה לא מאמין שאתה יכול לנצח? תתפלא!אתה לא מאמין שאתה יכול לנצח? תתפלא!כיכר בשיתוף מלמ
עשרות דיינים מוכיחים שזה אפשרי. שיטה מדהימה שהוכיחה את עצמה בשנים האחרונות הוציאה תחת ידה כל־כך הרבה 'יושבי על מדין' שרכשו מקצוע ונשארו בעולמה של תורה (ידע)

עוד כתבות

לימודים

לימודים לחרדים הם טרנד חם שצובר תאוצה, מדור לימודים מספק לכם את כל המידע על מסלולי לימודים, קריירה ומקצוע לחרדים בכיכר השבת

כיכר facebook