אאא

וְאַתֶּם תַּעַבְרוּ חֲמֻשִׁים לִפְנֵי אֲחֵיכֶם כֹּל גִּבּוֹרֵי הַחַיִל: בחורי הישיבות הקטנות והגדולות, יחד עם אברכי הכוללים, יחלו החל מהיום (שני), לחזור להיכלי הישיבות, כאשר לראשונה מזה שנה ללא כל הגבלות שהיו בשנה האחרונה בשל הקורונה.

על פי בדיקת 'כיכר השבת', עולם הישיבות ממשיך לפרוח ואף גדל יחסית בכחמישה אחוזים לעומת שנה שעברה, וזאת על אף הרינונים כנגד עולם התורה שקטן בעקבות מגפת הקורונה.

אין ספק שהשנה האחרונה הייתה שנה מורכבת לעולם התורה, אך אם היה מישהו שחשב שעולם התורה חלילה ייחלש או קול התורה יומך - דאג הבורא ברוך הוא להוכיח כי טעות הוא בידו.

היום כאמור, בזמן שמחוץ יהום הסער וכולם עסוקים בהבלי העולם הזה - ומורידים ומקימים ממשלות, בני התורה יחזרו בשמחה ובחדווה עם אושר עילאי ונצחי להיכלי התורה - כשחיוך מלא כבוד וסיפוק מרוח על פניהם.

'כיכר השבת', פנה אל כלל חברי הכנסת החרדיים, כדי שיברכו את עמלי התורה ויתנו את ברכתם - 'ברכת הדיוט', למען עולם התורה, מי ששלח את ברכתו למען עמלי התורה הם: אריה דרעי, משה גפני, יואב בן צור, יעקב אביטן, יצחק פינדרוס, יעקב טסלר, ישראל אייכלר, אליהו ברוכי, מיכאל מלכיאלי, אוריאל בוסו, משה אבוטבול, אורי מקלב, יעקב מרגי, מאיר פרוש ומשה ארבל.

'כיכר השבת' מאחל לכלל בחורי הישיבות והכוללים 'זמן קיץ' קיץ פורה ומוצלח

שר הפנים אריה דרעי

 אריה דרעי

יו"ר יהדות התורה חבר הכנסת משה גפני 

 משה גפני

חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי (ש"ס)

 מיכאל מלכיאלי

חבר הכנסת ישראל אייכלר (יהדות התורה)

 ישראל אייכלר

שר הדתות יעקב אביטן (ש"ס)

 יעקב אביטן

חבר הכנסת יצחק פינדרוס (יהדות התורה)

 יצחק פינדרוס

חבר הכנסת מאיר פרוש (יהדות התורה)

 מאיר פרוש

סגן השר אורי מקלב (יהדות התורה)

 אורי מקלב

חבר הכנסת יעקב מרגי (ש"ס)

 יעקב מרגי

חבר הכנסת אוריאל בוסו (ש"ס)

 אוריאל בוסו

סגן השר יואב בן צור (ש"ס)

 יואב בן צור

חבר הכנסת יעקב טסלר (יהדות התורה)

 יעקב טסלר

חבר הכנסת משה אבוטבול (ש"ס)

 משה אבוטבול

חבר הכנסת משה ארבל (ש"ס)

חבר הכנסת משה ארבל לא חש בטוב ולכן לא יכל לשלוח סרטון, ורק ביקש למסור: "הייתי שמח אבל אני עם פריצת דיסק ומורפיום ומרותק למיטה. הפעם תמחלו לי ותפילותיי מעומק הלב לשגשוג ופריחת היכלי התורה".

חבר הכנסת אליהו ברוכי (יהדות התורה)

'כיכר השבת' פנה אל חבר הכנסת ברוכי כבר בבוקר וביקש ממנו לצלם סרטון, ברוכי התעקש לשגר את הוידיאו דרך ה'נאום בן דקה' בכנסת, התוצאה לפניכם.

 אליהו ברוכי. "התעקש" (דוברות הכנסת)