איך מתלבשות הגננות לקראת שנת הלימודים?

לא תאמינו מה מטריד את הגננות לפני תחילת שנת הלימודים. מסקר קטן שעשיתי מסתבר שמורה וגננת מכינות את עצמן לשנת הלימודים החדשה גם בהופעה החיצונית שלהן, ויוצאות למסע שופינג רגע לפני תחילת השנה * איך להתלבש לעבודה, כמה טיפים והמלצות (מורות ותלמידות)

סמדר בנטוב | כיכר השבת |
שנה חדשה בפתח ועוד רגע מחזירים את הבית לשגרת לימודים, בתי ספר וגנים. מי מאיתנו לא מחכה לרגע הזה של השגרה. המטרה היתה להלביש מורה וגננת לשנת הלימודים החדשה. תוך הקפדה על כלל הצניעות.

הפעם בחרתי להלביש את אן בן טוב - שיננית ומדריכה בבתי ספר והגנים באזור המרכז בת - 26, רחלי סויסה - גננת במעון בבני ברק - בת 32.

מטרת השופינג: לאפשר לאן ורחלי להתלבש בהתאם למבנה גופן תוך הבלטת החוזקות שלהן, כדי שיראו טוב יותר. הנקודה הכי חשובה שלקחתי על עצמי היתה להלביש אותן בסטייל ובצניעות, אורך שרוול וחצאית באורך הברך אני חייבת להביא להן את הלבוש לפי הדרישה שלהן, היה מאתגר והן יצאו כשהן אוהבות מה שלבשו בצניעות ובטטוב טעם.

מה מצאתי: אן לבושה חולצת פסים תכלת לבן וחצאית ג'ינס מכופתרת ובאורך אחרי הברך.בחרנו להכניס את החולצה לתוך החצאית כדי שהמראה יהיה יותר מחויט אבל עדיין קז'ואל שמתאים ליום עבודה. תיק גב עם פרנזים בצבע בז' וסניקרס לבנות להשלמת ההופעה.

הסניקרס הפכו לטרנד אופנתי ולנעל שניתן לנעול אותה לאורך כל שעות היום בגלל הנוחות ולשלב אותה בסטייל עם חצאית ושמלה.

רחלי לבושה חולצה אדומה קלילה וקצת רחוקה מהגוף למראה מחמיא יותר, עם חצאית ג'ינס באורך אחרי הברך, גם החולצה והחצאית של רחלי עומדים לנו בקרטריונים של צניעות ויופי. הוספתי לרחלי תיק צד בצבע בז' וסניקרס לנוחות והשלמת המראה.

ברנואר ניתן למצוא מבחר חולצות עם שרוולים ארוכים, עכשיו שתקופת הסתיו והקולקצייה מתחדשת זה הזמן לקנות חולצות קלילות עם שרוולים ארוכים או 3/4 ולהשתמש בהן כל השנה. כשסטייל החצאיות עבר את אורך הברך ואורך המידי הפך להכי טרנדי שיש, קניית הבגדים הפכה לחוויה.

הנה מספר רעיונות לשילובים מדליקים: את חולצת הפסים הקלילה שאן לובשת שהיא בעצם סוג של טוניקה. אפשר ללבוש מעל טישרט לבנה וחצאית ג'ינס כהה יותר. אפשר ללבוש כחולצה סגורה וחצאית לבנה.

שמלות: מצאתי ברנואר שמלות באורך הברך ושרוולים שהתאימו לנו בדיוק!

לוק ראשון - תיק גדול בבצע בז' עם רצועות חומות וסניקרס לבנות.

הפעם בחרתי להלביש את אן בן טוב - שיננית ומדריכה בבתי ספר והגנים באזור המרכז בת - 26, רחלי סויסה - גננת במעון בבני ברק - בת 32. ,מטרת השופינג: לאפשר לאן ורחלי להתלבש בהתאם למבנה גופן תוך הבלטת החוזקות שלהן, כדי שיראו טוב יותר. הנקודה הכי חשובה שלקחתי על עצמי היתה להלביש אותן בסטייל ובצניעות, אורך שרוול וחצאית באורך הברך אני חייבת להביא להן את הלבוש לפי הדרישה שלהן, היה מאתגר והן יצאו כשהן אוהבות מה שלבשו בצניעות ובטטוב טעם.,מה מצאתי: אן לבושה חולצת פסים תכלת לבן וחצאית ג'ינס מכופתרת ובאורך אחרי הברך.בחרנו להכניס את החולצה לתוך החצאית כדי שהמראה יהיה יותר מחויט אבל עדיין קז'ואל שמתאים ליום עבודה. תיק גב עם פרנזים בצבע בז' וסניקרס לבנות להשלמת ההופעה.,הסניקרס הפכו לטרנד אופנתי ולנעל שניתן לנעול אותה לאורך כל שעות היום בגלל הנוחות ולשלב אותה בסטייל עם חצאית ושמלה.,רחלי לבושה חולצה אדומה קלילה וקצת רחוקה מהגוף למראה מחמיא יותר, עם חצאית ג'ינס באורך אחרי הברך, גם החולצה והחצאית של רחלי עומדים לנו בקרטריונים של צניעות ויופי. הוספתי לרחלי תיק צד בצבע בז' וסניקרס לנוחות והשלמת המראה.,ברנואר ניתן למצוא מבחר חולצות עם שרוולים ארוכים, עכשיו שתקופת הסתיו והקולקצייה מתחדשת זה הזמן לקנות חולצות קלילות עם שרוולים ארוכים או 3/4 ולהשתמש בהן כל השנה. כשסטייל החצאיות עבר את אורך הברך ואורך המידי הפך להכי טרנדי שיש, קניית הבגדים הפכה לחוויה.,הנה מספר רעיונות לשילובים מדליקים: את חולצת הפסים הקלילה שאן לובשת שהיא בעצם סוג של טוניקה. אפשר ללבוש מעל טישרט לבנה וחצאית ג'ינס כהה יותר. אפשר ללבוש כחולצה סגורה וחצאית לבנה.,שמלות: מצאתי ברנואר שמלות באורך הברך ושרוולים שהתאימו לנו בדיוק! , לוק ראשון - תיק גדול בבצע בז' עם רצועות חומות וסניקרס לבנות.,,לוק שני - תיק אדום להחזיק ביד ליציאה בערב או לשים עם רצועה לצד ליום הורים ונעלי עקב עם פרנזים בצבע קמל.,,
‏ לוק שני - תיק אדום להחזיק ביד ליציאה בערב או לשים עם רצועה לצד ליום הורים ונעלי עקב עם פרנזים בצבע קמל.‏אן בשמלה בצבע ג'ינס קלילה, רחלי שמלה פסים תכלת לבן, רחבה מהגוף באורך שהתאים לה בדיוק, גם קליל וגם נח. ‏מורה וגננת שאהבו והתלהבו מהקולקצייה. ]]>
תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

Mame לאישה הדתית